1
Telefony komórkowe i tablety

Xenium

Smartfon

  Xenium

  Smartfon

  3150 utworów bez przerwy

  Telefon Philips V377 zachwyca wykonaniem i jest wyposażony w baterię 5000 mAh oraz zaawansowaną technologię umożliwiającą oszczędzanie energii. Dzięki temu działa do 47 dni od naładowania, zapraszając do odkrywania nowego świata, w którym nie trzeba martwić się o zasilanie. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Xenium Smartfon

V377, Czarno-czerwony, WCDMA/GSM CTV377RD/53 Znajdź podobne produkty

3150 utworów bez przerwy

 • Jeden ruch, aby aktywować tryb energooszczędny

  Jeden ruch, aby aktywować tryb energooszczędny

  Przełącznik w tryb energooszczędny to być może najbardziej wygodna funkcja w telefonie komórkowym Philips. Wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się na panelu bocznym, aby włączyć tę funkcję pomagającą w wydłużeniu działania baterii — w innych telefonach wymaga to znacznie większej liczby operacji. Jej uruchomienie powoduje wyłączenie funkcji Wi-Fi, GPS i Bluetooth, a także przyciemnienie wyświetlacza. Ta sprytna i wygodna funkcja to doskonałe rozwiązanie dla osób często korzystających z telefonu.

 • Podwójne gniazdo SIM, aby rozdzielić różne grupy kontaktów

  Podwójne gniazdo SIM, aby rozdzielić różne grupy kontaktów

  Teraz możesz uporządkować swoje kontakty, używając dwóch różnych numerów telefonu do kontaktów służbowych i prywatnych. A dzięki obsłudze dwóch kart SIM nie musisz już nosić ze sobą dwóch telefonów.

 • Aparat fotograficzny 5 megapikseli z autofokusem i lampą błyskową

  Aparat fotograficzny 5 megapikseli z autofokusem i lampą błyskową

  Uchwyć najważniejsze chwile jednym dotknięciem. Wbudowana lampa błyskowa pozwala uzyskać jasne, ostre obrazy nawet przy słabszym oświetleniu.

 • Płynne działanie dzięki czterordzeniowemu procesorowi 1,3 GHz

  Płynne działanie dzięki czterordzeniowemu procesorowi 1,3 GHz

  Imponujący czterordzeniowy procesor 1,3 GHz zapewnia niezwykle płynną i wydajną pracę telefonu Philips. Smartfon z łatwością dotrzymuje kroku najbardziej wymagającym użytkownikom oraz umożliwia komfortowe wykonywanie wielu zadań jednocześnie. Strony internetowe ładują się w mgnieniu oka, a filmy i animacje odtwarzane są z maksymalną płynnością. Szybki procesor to również pełna obsługa wymagających gier i aplikacji.

 • Do 47 dni w trybie gotowości

  Po naładowaniu telefon może być włączony i pracować w trybie gotowości nawet przez 47 dni.

 • Do 29 godzin rozmów

  Możesz rozmawiać nawet do 29 godzin bez konieczności ładowania baterii, na jednym cyklu ładowania.

 • Wyższa wydajność dzięki szybkiemu ładowaniu 2 A

  Dzięki optymalizacji obwodu, układowi zabezpieczającemu oraz ładowarce o wysokiej wydajności możliwe jest szybkie ładowanie telefonu. Funkcja szybkiego ładowania 2 A oszczędza czas i zapewnia wysoką wydajność.

 • Doskonała bateria litowo-jonowa o pojemności 5000 mAh

  Telefon komórkowy Philips jest wyposażony w wyjątkową baterię litowo-jonową 5000 mAh, która umożliwia nieprzerwane i długotrwałe korzystanie z telefonu. Dzięki tak wyjątkowej wydajności baterii nie będziesz już zamartwiać się z powodu przegapionych połączeń z pracy oraz od bliskich Ci osób. A kiedy już załatwisz swoje biznesowe i prywatne sprawy, możesz skupić całą swoją uwagę na fascynujących grach i surfowaniu po Internecie bez konieczności kolejnego ładowania — wszystko to dzięki najlepszej w swojej klasie technologii zasilania.

 • Wyświetlacz HD IPS 12,7 cm (5'')

  Technologia IPS zapewnia świetną widoczność bez względu na to, pod jakim kątem patrzysz na wyświetlacz. Podkreśla też kolory, przez co stają się one niezwykle wyraziste i żywe. Ponadto obsługa ekranu o przekątnej 12,7 cm (5") jest niezwykle wygodna — teraz prezentowanie znajomym najnowszych zdjęć oraz surfowanie po sieci to prawdziwa przyjemność.

 • Android 5.1

  Smartfon Philips z systemem operacyjnym Android to otwarta platforma mobilna pozwalająca na łatwą personalizację oraz korzystanie z szerokiej gamy inteligentnych funkcji i aplikacji. Ten poręczny smartfon to kieszonkowy komputer, konsola do gier i telefon w jednym.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Dane techniczne produktu bazują na testach laboratoryjnych wykonanych przy pełnym naładowaniu baterii z wyłączonymi funkcjami Bluetooth oraz Wi-Fi. Uzyskiwany w warunkach rzeczywistych czas pracy urządzenia zależy od dostawcy usług oraz sposobu korzystania z telefonu.
 • Karta pamięci MicroSD nie jest elementem zestawu.
 • Wszystkie obrazy i zdjęcia produktu mają wyłącznie charakter informacyjny. Rzeczywiste cechy i funkcje telefonu, takie jak kolor czy rodzaj informacji wyświetlanych na ekranie, mogą się różnić od tych prezentowanych na zamieszczonych obrazach/zdjęciach przedstawiających produkt.
 • Podane dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu