1
Telefony komórkowe i tablety

Xenium

Smartfon

  Xenium

  Smartfon

  Inteligentny i poręczny

  Wykorzystuj w inteligentny sposób telefon Philips Xenium W6500 w codziennej komunikacji. Dzięki czterordzeniowemu procesorowi 1,2 GHz, wyświetlaczowi qHD IPS o przekątnej 10,9 cm (4,3"), systemowi Android 4.2 i dwóm trybom pracy ten telefon zapewnia mnóstwo radości i satysfakcji. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Inteligentny i poręczny

Z przełącznikiem w tryb energooszczędny

 • Duża wydajność dzięki czterordzeniowemu procesorowi 1,2 GHz

  Duża wydajność dzięki czterordzeniowemu procesorowi 1,2 GHz

  Szybki czterordzeniowy procesor 1,2 GHz zapewnia niezwykle płynną i wydajną pracę telefonu Philips. Z łatwością dotrzymuje kroku najbardziej wymagającym użytkownikom oraz umożliwia komfortowe wykonywanie wielu zadań jednocześnie. Strony internetowe ładują się w mgnieniu oka, a filmy i animacje odtwarzane są płynnie. Poczuj także przyjemność z grania bez zakłóceń z najwyższej jakości grafiką.

 • Ekran dotykowy qHD o przekątnej 10,9 cm (4,3") zapewnia wysoką szczegółowość obrazu

  Ekran dotykowy qHD o przekątnej 10,9 cm (4,3") zapewnia wysoką szczegółowość obrazu

  Telefon komórkowy Philips jest wyposażony w doskonały wyświetlacz qHD o przekątnej 10,9 cm (4,3"), który na pewno zwróci uwagę wszystkich Twoich znajomych. Wyświetlacz zapewnia najwyższą jakość obrazu nawet wtedy, gdy patrzymy na niego pod dużym kątem, a także niezwykle wyraziste, żywe kolory gwarantujące niezapomniane wrażenia podczas użytkowania urządzenia. Ponadto obsługa szerokiego ekranu o przekątnej 10,9 cm (4,3") jest niezwykle wygodna — teraz prezentowanie znajomym najnowszych zdjęć czy surfowanie po sieci to prawdziwa przyjemność.

 • Android 4.2

  Android 4.2

  Smartfon Philips z systemem operacyjnym Android to otwarta platforma mobilna pozwalająca na łatwą personalizację oraz korzystanie z szerokiej gamy inteligentnych funkcji i aplikacji. Ten poręczny smartfon to kieszonkowy komputer, konsola do gier i telefon w jednym.

 • Aż do 13 godzin rozmów

  Aż do 13 godzin rozmów

  Możesz rozmawiać nawet do 13 godzin bez konieczności ładowania baterii, na jednym cyklu ładowania.

 • Aż do 10 godzin surfowania po Internecie

  Aż do 10 godzin surfowania po Internecie

  Możesz surfować po Internecie nawet do 10 godzin bez ładowania baterii, na jednym cyklu ładowania.

 • Dwa tryby pracy (WCDMA i GSM), lepszy zasięg

  Dwa tryby pracy (WCDMA i GSM), lepszy zasięg

  Smartfon Philips obsługuje 2 karty SIM pracujące w trybach WCDMA i GSM, co pozwala na korzystanie jednocześnie z obu kart. Dzięki temu możesz w zależności od sytuacji wykorzystywać zasięg dwóch sieci komórkowych — w tym samym czasie i za pomocą jednego urządzenia.

 • Jeden ruch, aby aktywować tryb energooszczędny

  Jeden ruch, aby aktywować tryb energooszczędny

  Przełącznik w tryb energooszczędny to być może najbardziej wygodna funkcja w telefonie komórkowym Philips. Wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się na panelu bocznym, aby włączyć tę funkcję pomagającą w wydłużeniu działania baterii — w innych telefonach wymaga to znacznie większej liczby operacji. Jej uruchomienie powoduje wyłączenie funkcji Wi-Fi, GPS i Bluetooth, a także przyciemnienie wyświetlacza. Ta sprytna i wygodna funkcja to doskonałe rozwiązanie dla osób często korzystających z telefonu.

 • Aparat fotograficzny o rozdzielczości 8 megapikseli z autofokusem i lampą błyskową pozwala wykonywać zdjęcia w wysokiej jakości

  Aparat fotograficzny o rozdzielczości 8 megapikseli z autofokusem i lampą błyskową pozwala wykonywać zdjęcia w wysokiej jakości

  Możesz wykonywać profesjonalne zdjęcia w ruchu dzięki aparatowi fotograficznemu o rozdzielczości 8 megapikseli z autofokusem, w który wyposażony jest telefon komórkowy Philips. Uchwyć ulotne chwile — te ważne, jak i mniej ważne — w krystalicznie czystej jakości i zaprezentuj je rodzinie i znajomym. Ponadto wbudowana lampa błyskowa umożliwia wykonywanie wspaniałych zdjęć nawet przy słabszym oświetleniu, dzięki czemu nie przegapisz żadnego ujęcia godnego zapamiętania — ani w dzień, ani w nocy.

 • Bezprzewodowe udostępnianie treści z telefonu na ekranie telewizora Philips Smart TV

  Bezprzewodowe udostępnianie treści z telefonu na ekranie telewizora Philips Smart TV

  Gdy treści zapisane w telefonie Philips są zbyt interesujące, aby pokazywać je tylko na małym ekranie urządzenia, z pomocą przychodzi funkcja bezprzewodowego przesyłania treści z telefonu do telewizora. Umożliwia ona pokazywanie najciekawszych zdjęć i filmów na ekranie telewizora Philips Smart TV — teraz możesz z łatwością oglądać je w gronie bliskich. Możesz również przesyłać i odtwarzać muzykę z telefonu za pośrednictwem telewizora. Ponadto telefonu komórkowego Philips można używać jako pilota do telewizora i za jego pomocą zmieniać kanały lub ustawienia dzięki zainstalowanej aplikacji MyRemote.

 • Wymienne obudowy telefonu

  Aby zaspokoić Twoje wymagania w zakresie mody, telefon komórkowy Philips jest wyposażony w wymienne obudowy. Możesz wybierać spośród atrakcyjnych, żywych kolorów, aby dopasować wygląd telefonu do swojego nastroju danego dnia!

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Dane techniczne produktu bazują na testach laboratoryjnych wykonanych przy pełnym naładowaniu baterii z wyłączoną funkcją Bluetooth. Uzyskiwany w warunkach rzeczywistych czas pracy urządzenia zależy od dostawcy usług oraz sposobu korzystania z telefonu.
 • Karta pamięci MicroSD nie jest elementem zestawu.
 • Produkt zgodny wyłącznie z określonymi modelami telewizorów Philips Smart TV. Aby uzyskać więcej informacji, należy zwrócić się do najbliższego punktu sprzedaży produktów Philips.
 • Dostępność niektórych funkcji jest uzależniona od rodzaju abonamentu wykupionego od operatora sieci.
 • Aby korzystać z nawigacji GPS/A-GPS, wymagany jest najczęściej dostęp do sieci komórkowej oraz transmisji danych. Operator sieci komórkowej może pobierać dodatkowe opłaty za korzystanie z GPS/A-GPS. Jakość połączenia GPS/A-GPS może być także zależna od czynników zewnętrznych, takich jak otoczenie, ukształtowanie terenu, pogoda i tym podobne.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu