1
Akcesoria do telefonów komórkowych

Futerał ochronny

  Futerał ochronny

  Doskonałe dopasowanie

  Miękki i giętki futerał o elastycznej konstrukcji zapewnia całkowitą ochronę urządzenia iPad oraz wygodny chwyt i idealne dopasowanie. Przezroczysty materiał ShockStop pochłania wstrząsy i chroni przed uderzeniami, umożliwiając jednocześnie dostęp do wszystkich funkcji i portów. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Doskonałe dopasowanie

zapewniające ochronę i pewny chwyt urządzenia iPad

 • Wstrząsoodporny futerał zapewnia pewny chwyt

  Ten futerał jest wykonany z termoplastycznego poliuretanu, czyli wytrzymałego elastomeru, zapewniającego dobry chwyt i odporność na wstrząsy.

 • Elastyczne zabezpieczenie rogów i przodu urządzenia

  Materiał, z którego jest wykonany futerał, okrywa urządzenie od tyłu do przodu, dzięki czemu rogi i krawędzie urządzenia są odpowiednio chronione.

 • Ochrona przy zachowaniu pełnej funkcjonalności iPada

  Korzystaj ze wszystkich funkcji iPada chronionego przez futerał dzięki otworom na przycisk zasilania/trybu uśpienia, złącze stacji dokującej i głośnik.

 • Wygodna, szybka i prosta ochrona

  Futerał został wykonany z wytrzymałego materiału, który wyprodukowano specjalnie dla odpowiedniego modelu urządzenia. Ten futerał, który można szybko i łatwo założyć, zapewnia dodatkową warstwę ochronną dla Twojego urządzenia.

 • Smukła konstrukcja umożliwiająca bezproblemowe umieszczenie urządzenia w torbie

  Futerał został zaprojektowany w celu zapewnienia wysokiego stopnia ochrony przy niewielkich rozmiarach, dzięki czemu urządzenie można bezpiecznie nosić w torbie lub plecaku.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu