1
Akcesoria komputerowe

głośniki ze stacją dokującą

  głośniki ze stacją dokującą

  Dźwięk pasujący do Twojego domu

  Muzyka zabrzmi żywiej dzięki głębszemu i bardziej naturalnemu brzmieniu głośników DS6200/10 firmy Philips. Dodatkową zaletą jest możliwość zadokowania urządzenia iPod/iPhone i odtwarzania plików lub ładowania. Głośniki można też podłączyć bezpośrednio do komputera, aby wydobyć pełnię dźwięku z zapisanych na nim plików. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

głośniki ze stacją dokującą

System 2.0, do urządzeń iPod/iPhone DS6200/10 Znajdź podobne produkty

Dźwięk pasujący do Twojego domu

Fascynacja Dźwiękiem

 • Cyfrowe przetwarzanie dźwięku (DSP) zapewnia naturalny dźwięk bez zniekształceń

  Cyfrowe przetwarzanie dźwięku (DSP) zapewnia naturalny dźwięk bez zniekształceń

  Zaawansowana technologia przetwarzania dźwięku poprawia reprodukcję dźwięku tak, że każda nuta brzmi z krystalicznie czystą dokładnością, a każda pauza jest jak niczym niezakłócona cisza. Opracowana przez firmę Philips technologia cyfrowego przetwarzania dźwięku (DSP) optymalizuje wydajność niewielkich głośników, zapewniając czysty, bogaty i mocny dźwięk bez zniekształceń.

 • Koncepcja dźwięku na trójkącie równobocznym

  Koncepcja dźwięku na trójkącie równobocznym

  Koncepcja dźwięku na trójkącie równobocznym w tym głośniku została specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić lepiej wyważony dźwięk. Równoboczna konstrukcja głośnika oznacza, że waga jest bardziej równomiernie rozłożona, co zapewnia bardziej wyrównany dźwięk bez zniekształceń. Każdy głośnik satelitarny DS6200 jest wyposażony w pełnozakresowy przetwornik wraz z dwoma opatentowanymi przez firmę Philips składnikami wOOx, które zapewniają głębsze, bogatsze basy i są zainstalowane w konfiguracji trójkąta równobocznego, aby generować bardziej przestrzenny dźwięk.

 • System DBB zapewniający głębokie brzmienie basów przy każdym poziomie głośności

  System DBB zapewniający głębokie brzmienie basów przy każdym poziomie głośności

  Dynamiczne wzmocnienie tonów niskich (DBB) to robiące duże wrażenie uwydatnienie basów w nagraniu muzycznym w całym zakresie ustawień głośności — od niskiego do wysokiego — za jednym naciśnięciem przycisku! Ustawienie głośności na niskim poziomie powoduje zazwyczaj utratę dolnych niskotonowych częstotliwości dźwięku. Aby do tego nie dopuścić, można włączyć dynamiczne wzmocnienie basów, które pozwala słuchać pełnego dźwięku nawet po ściszeniu.

 • Głośniki z technologią wOOx™ emitują silne i głębokie tony niskie

  Głośniki z technologią wOOx™ emitują silne i głębokie tony niskie

  Technologia wOOx to nowy sposób budowy głośników oferujący fantastycznie głębokie basy o olbrzymiej sile dźwięku. Specjalne głośniki są idealnie zgrane z promiennikiem basów wOOx, a precyzyjne dostrojenie głośnika głównego z głośnikami wysokotonowymi gwarantuje płynne przejście od niskich i średnich do wysokich częstotliwości. Idealnie symetryczna konstrukcja przekładkowa z podwójnym zawieszeniem pozwala na uzyskanie precyzyjnego, dudniącego basu bez wyraźnych zakłóceń. Technologia wOOx pozwala w pełni wykorzystać objętość pudła rezonansowego, dzięki czemu basy są głębokie i dynamiczne i można naprawdę poczuć siłę muzyki.

 • Bezpłatna aplikacja DockStudio umożliwia odbiór radia internetowego i oferuje inne atrakcyjne funkcje

  Bezpłatna aplikacja DockStudio umożliwia odbiór radia internetowego i oferuje inne atrakcyjne funkcje

  Bezpłatna aplikacja umożliwia wzbogacenie głośnika ze stacją dokującą o szereg wyjątkowych, atrakcyjnych funkcji. Można dowiedzieć się, jaka będzie pogoda, sprawdzić godzinę, a nawet ustawić ulubiony obraz jako tapetę. Aplikacja DockStudio umożliwia także słuchanie tysięcy internetowych stacji radiowych z całego świata. Wkrótce dostępne będą nowe style skórek oraz nowe funkcje.

 • Dokowanie dowolnego urządzenia iPod/iPhone, nawet w futerale

  Dokowanie dowolnego urządzenia iPod/iPhone, nawet w futerale

  Specjalnie opracowane gniazdo dokujące z mechanizmem sprężynowym pozwala na bezproblemowe podłączenie dowolnego modelu urządzenia iPod lub iPhone bez potrzeby stosowania dodatkowych adapterów. Co więcej, możliwe jest podłączenie urządzenia znajdującego się w futerale ochronnym. Słuchaj muzyki bez przerwy.

 • Całkowita moc wyjściowa 20 W RMS

  Całkowita moc wyjściowa 20 W RMS

  RMS to skrót oznaczający wartość skuteczną dźwięku (ang. Root Mean Square), typową miarę mocy dźwięku, a raczej moc prądu przesyłanego ze wzmacniacza dźwięku do głośnika, mierzonego w watach. Ilość mocy elektrycznej dostarczanej do głośnika oraz jej czułość określa moc generowanego dźwięku. Zasadniczo, wzmacniacze dźwięku są ograniczane przez energię elektryczną, którą mogą wzmocnić, a głośniki — przez energię elektryczną, którą mogą przetworzyć na energię akustyczną, nie powodując powstania zniekształceń sygnału audio. Im wyższa moc w watach, tym lepsza moc dźwięku emitowanego przez głośnik.

 • Krzywoliniowa obudowa zapewniająca szczegółowy dźwięk

  Krzywoliniowa konstrukcja nie tylko dobrze wygląda, ale kształt ten zapewnia również zrównoważony dźwięk o naturalnym, oryginalnym brzmieniu. Dzięki mniejszej ilości zniekształceń i zmian w barwie dźwięku możesz mieć pewność, że Twoja ulubiona muzyka zawsze zabrzmi tak, jak powinna. Firma Philips zna się na akustyce i nasze produkty gwarantują nie tylko wspaniały dźwięk, ale również wspaniale wyglądają!

 • Synchronizacja z komputerem za pomocą urządzenia iPod/iPhone

  Zadokuj, odtwarzaj, synchronizuj, ładuj! Odtwarzaj ulubione utwory na urządzeniu iPod lub iPhone podczas ładowania i synchronizacji z komputerem za pośrednictwem łącza USB. Ciesz się doskonałą jakością dźwięku oraz wyjątkową i nieporównywalną wygodą. Słuchaj muzyki bez końca, bez martwienia się o baterię.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu