1
Audio i wideo

Bezprzewodowy monitor domu InSightHD

  Bezprzewodowy monitor domu InSightHD

  Obserwuj swój dom, zwierzęta lub biuro

  Dzięki monitorowi Philips InSightHD możesz mieć oko na wszystko nawet wtedy, gdy nie ma Cię na miejscu. Obraz HD na żywo 24 godziny na dobę umożliwia sprawdzenie, czym zajmują się dzieci po powrocie do domu i co porabia pies, oraz obserwowanie domu niezależnie od tego, gdzie przebywasz. Zobacz wszystkie korzyści

  Sugerowana cena detaliczna: 449 zł

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Bezprzewodowy monitor domu InSightHD

Monitorowanie domu, zwierząt lub firmy, Wykrywanie hałasu i ruchu, Nieograniczone oglądanie obrazu na żywo, Opcjonalne nagrywanie w chmurze M115E/12 Znajdź podobne produkty

Obserwuj swój dom, zwierzęta lub biuro

Jakość HD

 • Zarządzanie powiadomieniami alarmowymi i strefami monitorowania

  Zarządzanie powiadomieniami alarmowymi i strefami monitorowania

  Dzięki alertom od razu otrzymujesz informację, jeśli został wykryty hałas lub ruch. Można ustawić czułość i określić strefy monitorowania, aby dostosować zasięg i poziomy monitorowania do swoich potrzeb.

 • Pobierz aplikację i obejrzyj prezentację działania monitora InSightHD

  Pobierz aplikację i obejrzyj prezentację działania monitora InSightHD

  Aplikację InSightHD można pobrać ze sklepu App Store lub Google Play. Jest ona wyposażona w tryb demonstracyjny, który pozwala zobaczyć monitor InSight w akcji. Wystarczy wpisać „InSightHD” w pasku wyszukiwania aplikacji.

 • Jakość HD zapewnia kryształowo czysty obraz

  Jakość HD zapewnia kryształowo czysty obraz

  Monitor InSightHD zapewnia szczegółowy obraz przesyłany w wysokiej rozdzielczości 720p, który charakteryzuje się wysokim poziomem ostrości i realizmu. „720” oznacza liczbę linii poziomych na ekranie. Litera „p” oznacza technologię „Progressive Scan”, czyli sekwencyjne wyświetlanie linii w każdej klatce.

 • Wykrywanie hałasu i ruchu oraz przesyłanie powiadomień do telefonu

  Wykrywanie hałasu i ruchu oraz przesyłanie powiadomień do telefonu

  Nie można przewidzieć, czy i kiedy coś się stanie. Monitor InSightHD umożliwia jednak wykrywanie dźwięku i ruchu (z regulacją czułości), a także automatycznie przesyła do telefonu powiadomienia o każdym wykryciu hałasu i ruchu.

 • Strumieniowe przesyłanie do chmury i zapisywanie obrazu dzięki technologii iVideon

  Strumieniowe przesyłanie do chmury i zapisywanie obrazu dzięki technologii iVideon

  Monitor InSightHD obsługuje technologię iVideon, co umożliwia bezpieczne i niezawodne przesyłanie strumieniowe obrazu, a także przechowywanie filmów w chmurze. Monitora InSightHD można używać wraz z subskrypcją, aby automatycznie nagrywać zdarzenia w przypadku wykrycia hałasu lub ruchu. Zdarzenia te są w bezpieczny sposób przechowywane w chmurze iVideon i można je oglądać za pośrednictwem telefonu.

 • Opcjonalne nagrywanie i przechowywanie nagrań dzięki płatnym subskrypcjom

  Opcjonalne nagrywanie i przechowywanie nagrań dzięki płatnym subskrypcjom

  Zdarzenia mogą być nagrywane i przechowywane w chmurze do późniejszego oglądania dzięki miesięcznej lub rocznej subskrypcji. Dostępne są dwie opcje: plan Silver pozwala na nagrywanie i przechowywanie wszystkich filmów z poprzednich 7 dni, a plan Gold pozwala na nagrywanie i przechowywanie wszystkich filmów z poprzednich 30 dni.

 • Nieograniczone oglądanie obrazu na żywo przez aplikację

  Nieograniczone oglądanie obrazu na żywo przez aplikację

  Zaawansowana technologia wykorzystana w monitorze InSightHD pozwala na nieprzerwane strumieniowe przesyłanie obrazu na żywo, co daje możliwość oglądania go przez 24 godziny na dobę. Zatem w dzień i w nocy możesz oglądać obraz na żywo tak długo, jak zechcesz — bez przerw.

 • Szyfrowanie obrazu w celu ochrony bezpieczeństwa i prywatności

  Szyfrowanie obrazu w celu ochrony bezpieczeństwa i prywatności

  Bezpieczeństwo ma ogromne znaczenie. Z tego powodu wszystkie filmy w chmurze, zarówno te przesyłane strumieniowo, jak i te przechowywane, są chronione protokołem SSL (Secure Sockets Layer) wykorzystującym szyfrowanie 256-bitowe AES. Wszystkie filmy są całkowicie zaszyfrowane przed transmisją i mogą zostać odszyfrowane tylko w smartfonie właściciela.

 • Oglądanie w dowolnym miejscu i czasie za pośrednictwem sieci Wi-Fi/3G/4G LTE

  Oglądanie w dowolnym miejscu i czasie za pośrednictwem sieci Wi-Fi/3G/4G LTE

  Po skonfigurowaniu monitora InSightHD można oglądać obraz na żywo w aplikacji z dowolnego miejsca za pośrednictwem sieci Wi-Fi, 3G lub 4G LTE. Jeśli masz połączenie z Internetem, nie ma ograniczeń dotyczących miejsc oglądania obrazu.

 • Obsługa sieci Wi-Fi pozwala na umieszczenie monitora w dowolnym miejscu w domu

  Obsługa sieci Wi-Fi pozwala na umieszczenie monitora w dowolnym miejscu w domu

  Bezprzewodowy monitor InSightHD wykorzystuje połączenie Wi-Fi, aby przesyłać strumieniowo obraz i dźwięk na żywo prosto do telefonu lub tabletu. Dzięki temu możesz obserwować, co się dzieje, gdy nie ma Cię na miejscu.

 • Konstrukcja z uniwersalnym uchwytem do montażu na statywie

  Konstrukcja z uniwersalnym uchwytem do montażu na statywie

  Monitor InSightHD M115 został sprytnie zaprojektowany — jest wyposażony w uniwersalny uchwyt do montażu na statywie, który daje pełną swobodę w instalacji.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu