Tablet

  Bluetooth

  Tablet

  Żyj. Pracuj. Baw się.

  Ten lekki tablet firmy Philips można zabrać ze sobą wszędzie. Szybka sieć Wi-Fi, wydajny czterordzeniowy procesor i barwny, zapewniający realistyczne wrażenia wyświetlacz pozwolą Ci być na bieżąco, wydajnie pracować i cieszyć się rozrywką w każdym miejscu. Wykończenie z wysokiej jakości metalu nadaje mu stylowy wygląd, który spodoba się osobom o wyrafinowanym guście. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Żyj. Pracuj. Baw się.

Z systemem Android™ 4.2 (JellyBean)

 • Oglądaj filmy w formacie panoramicznym 16:9

  Oglądaj filmy w formacie panoramicznym 16:9

  Panoramiczne proporcje obrazu 16:9 to standard w przypadku uniwersalnych, cyfrowych telewizorów HD. Dzięki natywnym proporcjom 16:9 obraz jest wyświetlany bez czarnych pasów u góry i u dołu ekranu oraz bez utraty jakości wynikającej ze skalowania, czyli dostosowywania obrazu do rozmiaru ekranu.

 • Technologia FullSound ożywia muzykę z tabletu

  Technologia FullSound ożywia muzykę z tabletu

  Innowacyjna technologia FullSound firmy Philips wiernie przywraca skompresowanej muzyce MP3 szczegóły dźwiękowe, a ponadto wzbogaca je, zapewniając dźwięk o doskonałej jakości. Działając w oparciu o algorytm końcowego przetwarzania dźwięku, technologia FullSound łączy w sobie naszą wiedzę w dziedzinie odtwarzania muzyki z możliwościami cyfrowej obróbki sygnału najnowszej generacji. Pozwala to uzyskać głębsze i bardziej dynamiczne tony niskie, zwiększoną ostrość głosu i dźwięku instrumentów oraz ogromne bogactwo szczegółów. Odkryj na nowo naturalne brzmienie muzyki skompresowanej do formatu MP3, które poruszy Twoją duszę i porwie Cię do tańca.

 • Google Play oferuje dostęp do tysięcy aplikacji i gier

  Wystarczy kliknąć ikonę w tablecie, aby za pośrednictwem połączenia Wi-Fi połączyć się z Google Play i rozpocząć wyszukiwanie aplikacji różnych twórców. Pobieraj gry, narzędzia, książki elektroniczne oraz aplikacje umożliwiające personalizację tabletu — za darmo lub za drobną opłatą. Przejrzysty, przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwia intuicyjne przeglądanie aplikacji, które można sortować według oceny, kategorii lub popularności. Pobieraj aplikacje bezpośrednio do tabletu, aby od razu z nich korzystać. Z tym tabletem każde wyjście z domu stanie się fascynującą wycieczką.

 • Przyjemność bezprzewodowego słuchania muzyki stereo przez Bluetooth

  Tablet obsługuje funkcję strumieniowego przesyłania muzyki stereo przez Bluetooth. Umożliwia to bezprzewodowe odtwarzanie w wysokiej jakości ulubionych utworów z tabletu za pomocą zestawu słuchawkowego/słuchawek stereo Bluetooth.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Akumulatory mają ograniczoną liczbę możliwych cykli ładowania. Przekroczenie tej liczby wiąże się z koniecznością ich wymiany. Żywotność akumulatora oraz liczba cykli ładowania zależą od sposobu używania i zastosowanych ustawień.
 • Żywotność akumulatora zależy od sposobu używania i zastosowanych ustawień.
 • Czas odtwarzania na zasilaniu akumulatorowym jest przybliżony i może różnić się w zależności od warunków korzystania. Aby optymalnie wykorzystać energię akumulatora, należy ustawić minimalny poziom podświetlenia wyświetlacza LCD, używać słuchawek (zamiast wbudowanych głośników), korzystać z umiarkowanego poziomu głośności oraz używać urządzenia w temperaturze pokojowej.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu