Nadajnik 3D

  Nadajnik 3D

  Oglądaj obraz 3D na ekranie telewizora Philips 3D Ready

  Możesz oglądać filmy w zaciszu domowym w zupełnie nowy sposób — wystarczy dostosować telewizor Philips 3D Ready do oglądania filmów trójwymiarowych. Ten nadajnik 3D doskonale współpracuje ze wszystkimi dostępnymi obecnie typami okularów Active 3D firmy Philips.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Oglądaj obraz 3D na ekranie telewizora Philips 3D Ready

Przez dowolne okulary Active 3D firmy Philips

 • Ekran Full HD 3D Ready* pozwoli cieszyć się wspaniałym obrazem trójwymiarowym

  Ekran Full HD 3D Ready* pozwoli cieszyć się wspaniałym obrazem trójwymiarowym

  Daj się zachwycić filmami trójwymiarowymi we własnym pokoju na ekranie Full HD 3D. Technologia Active 3D w połączeniu z najnowszą generacją ekranów zapewnia głębię i realizm obrazu w wysokiej rozdzielczości 1080 x 1920. Efekt trójwymiarowy w rozdzielczości Full HD powstaje dzięki zastosowaniu specjalnych okularów zasłaniających prawe i lewe oko w synchronizacji ze zmieniającymi się obrazami. Filmy 3D dostępne na płytach Blu-ray pozwalają cieszyć się wysoką jakością sprzętu. Oglądanie płyt Blu-ray z zawartością trójwymiarową za pomocą opisywanego urządzenia jest możliwe po aktualizacji oprogramowania (sprawdź na www.philips.com/blu-ray).

 • Do użytku z telewizorem Philips Full HD 3D Ready

  Do użytku z telewizorem Philips Full HD 3D Ready (lista zgodnych telewizorów znajduje się w sekcji powiązanych produktów)

 • Nadajnik 3D zarządza połączeniem pomiędzy telewizorem oraz okularami 3D*

  Nadajnik 3D jest łatwy do zainstalowania i zarządza połączeniem pomiędzy telewizorem oraz okularami 3D.

 • Dodatkowe pary okularów 3D można zakupić oddzielnie

  Jeśli chcesz cieszyć się obrazem 3D z całą rodziną, możesz kupić dodatkowe pary okularów Active 3D (zestaw PTA03 lub PTA516).

 • Łatwa instalacja w telewizorze

  Instalacja tego nadajnika 3D jest prosta i szybka – wystarczy go podłączyć, aby zaczął działać.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Zestaw PTA215 jest zestawem rozszerzającym i nie może pracować jako urządzenie autonomiczne. Z tym zestawem można używać okularów PTA03 lub PTA516. Należy sprawdzić na liście powiązanych produktów, czy dane urządzenie jest zgodne z telewizorem.
 • Ostrzeżenie zdrowotne:
 • Zalecamy, aby przed oglądaniem obrazu 3D (a także pulsujących źródeł światła lub szybko zmieniających się sekwencji obrazów) osoby z rozpoznaną epilepsją lub innymi schorzeniami nasilającymi się pod wpływem działania światła zasięgnęły porady lekarza specjalisty.
 • Odradza się długotrwałe oglądanie obrazu 3D celem uniknięcia takich objawów złego samopoczucia, jak bóle głowy lub dezorientacja. W przypadku wystąpienia niepożądanych objawów należy zaprzestać oglądania obrazu 3D i unikać wykonywania potencjalnie niebezpiecznych czynności aż do chwili ustąpienia tych objawów.
 • Z opisanych wyżej względów dzieci nie powinny oglądać obrazu 3D bez nadzoru rodziców. Nie zalecamy oglądania obrazu 3D przez dzieci w wieku poniżej 6 lat.
 • Nie wolno używać okularów 3D w innym celu niż oglądanie telewizji 3D.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też