1

Aktywne okulary 3D

  -{discount-percentage}%

  Aktywne okulary 3D

  Kino domowe z technologią 3D Max

  Dzięki okularom 3D Max filmy, gry i programy sportowe w 3D oferują niespotykane dotąd wrażenia. Firma Philips wykorzystuje najnowszą technologię Active 3D w celu zapewnienia naprawdę wciągającego obrazu Full HD 3D. Ciesz się najwyższą rozdzielczością w 3D i przenieś się w sam środek akcji! Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Kino domowe z technologią 3D Max

Dzięki okularom 3D Max filmy, gry i programy sportowe w 3D oferują niespotykane dotąd wrażenia. Firma Philips wykorzystuje najnowszą technologię Active 3D w celu zapewnienia naprawdę wciągającego obrazu Full HD 3D. Ciesz się najwyższą rozdzielczością w 3D i przenieś się w sam środek akcji! Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Aktywne okulary 3D

do telewizorów z technologią 3D Max PTA518/00 Znajdź podobne produkty

Kino domowe z technologią 3D Max

Prawdziwie urzekający obraz Full HD 3D

 • Technologia Active 3D Max zapewnia obraz Full HD 3D

  Technologia Active 3D Max zapewnia obraz Full HD 3D

  Zachwyć się filmami trójwymiarowymi w swoim salonie dzięki technologii 3D Max. Połączenie superszybkiego ekranu i okularów z aktywną przesłoną zapewnia realistyczną głębię i niesamowitą rozdzielczość Full HD. Dzięki okularom 3D Max i telewizorowi 3D Max możesz zacząć cieszyć się obrazem 3D.

 • Dwuosobowa gra na pełnym ekranie dzięki technologii 3D Max

  Dwuosobowa gra na pełnym ekranie dzięki technologii 3D Max

  Aktywne okulary 3D Max umożliwiają korzystanie z wyjątkowego trybu gry dwuosobowej na pełnym ekranie telewizora. W przypadku dwuosobowych gier 2D każdy z graczy widzi zazwyczaj tylko połowę ekranu. Dzięki technologii 3D obaj gracze mogą jednocześnie korzystać z trybu pełnoekranowego — wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk na okularach.

 • Oglądaj obraz 3D na telewizorach firmy Philips Full HD 3D Ready z technologią 3D Max

  Dzięki okularom Active 3D można oglądać obraz 3D Full HD zarówno na ekranach telewizorów 3D Max, jak i starszych telewizorów Full HD 3D Ready.

 • Elastyczna i lekka konstrukcja zapewniająca maksymalną wygodę

  Wykonane z lekkich i elastycznych materiałów okulary są tak wygodne, że nie będziesz nawet czuć, że masz je na nosie.

 • Optymalny obszar pokrycia w soczewkach nawet w przypadku osób noszących okulary

  Szerokie soczewki i delikatna krzywizna okularów sprawiają, że będą one pasować większości osób, nawet tym noszącym okulary. Dodatkowy haczyk na górnej krawędzi oprawki pomaga przymocować okulary Easy 3D do okularów korekcyjnych.

 • Pokrowiec ochronny do bezpiecznego przechowywania okularów

  Pokrowiec ochronny służy do łatwego i wygodnego przechowywania okularów, gdy nie są one używane.

 • Okulary Active 3D z możliwością ładowania

  Te okulary Active 3D eliminują konieczność wymiany baterii i oddawania ich do punktu zbiórki. Okulary można ładować przez złącze USB i nie trzeba się już martwić, czy pozostaną naładowane do końca filmu 3D.

 • Aktywne okulary 3D o dużym kontraście zapewniają najlepsze wrażenia 3D

  Zwykłe aktywne okulary 3D z filtrami polaryzacyjnymi są nieco ciemne, nawet gdy przechodzi przez nie światło. Dzięki soczewkom o dużym kontraście obraz 3D ogląda się lepiej i przyjemniej.

 • Długie godziny oglądania filmów 3D po jednym naładowaniu akumulatora

  Okulary Active 3D są wyposażone w wydajny akumulator. Wystarczy raz go naładować i można przez wiele godzin wygodnie oglądać filmy 3D na ekranie telewizora Philips.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Ostrzeżenie zdrowotne:
 • Zalecamy, aby przed oglądaniem obrazu 3D (a także pulsujących źródeł światła lub szybko zmieniających się sekwencji obrazów) osoby z rozpoznaną epilepsją lub innymi schorzeniami nasilającymi się pod wpływem działania światła zasięgnęły porady lekarza specjalisty.
 • Odradza się długotrwałe oglądanie obrazu 3D celem uniknięcia takich objawów złego samopoczucia, jak bóle głowy lub dezorientacja. W przypadku wystąpienia niepożądanych objawów należy zaprzestać oglądania obrazu 3D i unikać wykonywania potencjalnie niebezpiecznych czynności aż do chwili ustąpienia tych objawów.
 • Z opisanych wyżej względów dzieci nie powinny oglądać obrazu 3D bez nadzoru rodziców. Nie zalecamy oglądania obrazu 3D przez dzieci w wieku poniżej 6 lat.
 • Nie wolno używać okularów 3D w innym celu niż oglądanie telewizji 3D.
 • RYZYKO ZADŁAWIENIA: do okularów 3D nie powinny mieć dostępu dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na możliwość połknięcia przez nie pokrywy komory baterii lub samej baterii.
 • Tryb gry dwuosobowej 3D Max jest obsługiwany jedynie przez następujące telewizory 3D Max: 58pfl9956, 46pfl9706, 37pfl9606, 52pfl9606, 46pfl8686, 40pfl8606, 46pfl8606, _pfl5507 (UE), _pfl7007 (UE), _pfl8007 (UE), _pfl9x07

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu