1
Audio i wideo

Prestigo

Uniwersalny pilot

  Prestigo

  Uniwersalny pilot

  Ekran dotykowy

  Elegancki pilot uniwersalny z kolorowym ekranem dotykowym i obsługą do 20 z 300 000 urządzeń, wyświetlający tylko potrzebne przyciski. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Ekran dotykowy

Widzisz tylko potrzebne przyciski

 • Czynności umożliwiające sterowanie wieloma urządzeniami

  Czynności umożliwiające sterowanie wieloma urządzeniami

  Uruchom swój domowy zestaw audiowizualny jednym naciśnięciem przycisku, bez potrzeby włączania każdego z urządzeń osobno. Wystarczy nacisnąć przycisk czynności, np. „Oglądanie filmu”, a pilot Prestigo automatycznie uruchomi wszystkie urządzenia, takie jak telewizor, odtwarzacz DVD i zestaw kina domowego.

 • Ekran dotykowy ułatwia nawigację

  Ekran dotykowy ułatwia nawigację

  Ekran dotykowy wyświetlający tylko potrzebne przyciski i umożliwiający szybką nawigację po zdalnym ekranie.

 • Bezpośredni dostęp do ulubionych kanałów

  Bezpośredni dostęp do ulubionych kanałów

  Pilot zdalnego sterowania wyposażono w bibliotekę ikon kanałów stacji telewizyjnych i radiowych z większości krajów. Za pomocą kolorowego wyświetlacza LCD można w łatwy sposób przypisać ikony do kanałów. Po zaprogramowaniu, korzystając z informacji na wyświetlaczu LCD, można „skakać” po ulubionych kanałach przy użyciu ikon stacji telewizyjnych zamiast przycisków numerycznych na pilocie.

 • Pełnokolorowy wyświetlacz 7,1 cm jest czytelny i intuicyjny

  Kolorowy, 7,1-centymetrowy (240 x 320 pikseli) ekran LCD zapewnia wysoką rozdzielczość i dobrą czytelność. Ekran dotykowy wyświetla tylko potrzebne przyciski i umożliwia szybką nawigację po zdalnym ekranie.

 • Podświetlone przyciski pozwalają sterować urządzeniami w ciemności

  Podświetlona klawiatura umożliwia łatwe sterowanie wszystkimi urządzeniami, nawet w ciemności.

 • Łatwe uczenie i oznaczanie dodatkowych funkcji

  Funkcja uczenia to proces, w którym pilot rozpoznaje i zapamiętuje sygnały podczerwieni innych pilotów, aby umożliwić ich wykorzystanie. Jeśli kodów danego urządzenia nie ma w bazie danych, można je dodać przez odczytanie ich z oryginalnego pilota. Ulepszony sposób dodawania i oznaczania funkcji usprawnia obsługę urządzenia. Efekt: zawsze znajdziesz żądaną funkcję!

 • Aktualizacje online poprzez bibliotekę internetową

  Oprogramowanie Philips PrestigoSync oraz złącze USB na pilocie zapewniają łatwy dostęp do aktualizacji online. Możesz wybrać ikonę ulubionego programu z najnowszej biblioteki bazy danych zawierającej ponad 10 000 ikon kanałów. Oprogramowanie Philips PrestigoSync powiadomi Cię automatycznie o najnowszym oprogramowaniu sprzętowym Prestigo. Oprogramowanie jest dołączone na płycie CD–ROM lub można je pobrać z oficjalnej strony internetowej firmy Philips.

 • Ekranowe instrukcje krok po kroku

  W przeciwieństwie do innych pilotów zdalnego sterowania, które wymagają wprowadzenia 4-cyfrowego kodu zawartego w instrukcji w celu wykrycia marki i modelu, ten pilot zapewnia dokładne instrukcje instalacyjne niezależnie od marki.

 • Uniwersalna baza kodów IR pozwala sterować wszystkimi urządzeniami

  Uniwersalna baza danych kodów podczerwieni (IR) to biblioteka kodów wykorzystywanych przez różne piloty. Właściwość ta umożliwia sterowanie sprzętem za pomocą pilota bez konieczności uczenia się poszczególnych sygnałów. Właściwy zestaw kodów podczerwieni jest wybierany ze zdalnej bazy danych poprzez funkcję wyszukiwania automatycznego. Pozwala to na sterowanie praktycznie każdym dostępnym dzisiaj urządzeniem audio-wideo – niezależnie od marki i modelu.

 • Najczęściej używane przyciski fizyczne zapewniają wygodną obsługę

  Najczęściej używane przyciski fizyczne zapewniają wygodną obsługę.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu