Artykuły

*

Oczekiwania

* To pole jest wymagane
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi
We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.
*
*
*

Final CEE consent

III odsłona Warsztatów Kardiologii Interwencyjnej w Wadach Wrodzonych serca
6-7 Marca 2020 – Zdążyć przed pandemią


Trzecie spotkanie kardiologów interwencyjnych zajmujących się wadami wrodzonymi serca u dzieci. Sesja poświęcona była prezentacji obrazowania różnymi metodami - połączenia klasycznej angiografii z tomografią komputerową i ultrasonografią oraz wykorzystania tych metod w pracowniach interwencji sercowo-naczyniowej. Warsztaty pokazały w jaki sposób zaawansowane narzędzia interwencyjne wykorzystujące różnorodne formy obrazowania mogą być wykorzystane do leczenia strukturalnych wad serca u dzieci. 
II Odsłona warsztatów kardiologii interwencyjnej
Ambicí Kurzu

Pierwszy w Europie Środkowej-Wschodniej aparat Zenition 70


Zlokalizowany w Klinice Flebologii aparat Zenition 70 wykorzystywany jest do przyczynowego leczenia chorób żył. Umożliwia lepsze i szybsze przeprowadzanie zabiegów małoinwacyjnych. Objerzyj całą relację, aby dowiedzieć się więcej. 

Wielopłaszczyznowa angiografia rotacyjna kardiologiczna


W niniejszej pracy dr n. med. Piotra Wańczura przedstawiono i omówiono jedną z technik obrazowania naczyń wieńcowych jak jest wielopłaszczyznowa angiografia rotacyjna kardiologiczna, przeanalizowano zalety jak również ograniczenia samej procedury, z uwzględnieniem przeglądu badań naukowych i publikacji. Pod uwagę wzięto informacje wynikające z przeprowadzonych badań klinicznych, a także indywidualne wnioski i doświadczenia operatorów.
Ambicí Kurzu