Zabiegi pod kontrolą obrazowania

    Seria systemów Zenition z mobilnym ramieniem C

    Nieograniczone możliwości w zasięgu  ręki

     

    Zastanawiasz się nad sposobem uproszczenia pracy i zapewnienia szerokiej funkcjonalności systemu na lata? System Philips Zenition z nowym mobilnym ramieniem C zapewnia sprawdzoną łatwość obsługi i możliwość rozszerzenia jego funkcji w przyszłości.

    Seria systemów Zenition z mobilnym ramieniem C

    Nieograniczone możliwości w zasięgu  ręki

     

    Zastanawiasz się nad sposobem uproszczenia pracy i zapewnienia szerokiej funkcjonalności systemu na lata? Nowy system Philips Zenition z nowym mobilnym ramieniem C zapewnia sprawdzoną łatwość obsługi i możliwość rozszerzenia jego funkcji w przyszłości.

    Philips Zenition

    Ta seria systemów została opracowana z myślą o ograniczeniu kosztów operacyjnych, uproszczeniu obsługi i ułatwieniu zarządzania sprzętem.

     

    • Dzięki możliwości rozszerzania funkcjonalności w przyszłości masz pewność, że mimo upływu czasu Twój system z ramieniem C będzie spełniać wszystkie wymagania kliniczne bez konieczności ponoszenia nieplanowanych kosztów.
    • Ujednolicony przebieg badań upraszcza obsługę, co przekłada się na poprawę komunikacji i skrócenie czasu pozycjonowania. 
    • Najwyższa jakość obrazu i łatwość pozycjonowania.

    Odkryj co nowego w Zenition

    Portfolio Zenition

    •  

      Zenition 90  

      Przedstawiamy rozwiązanie zapewniające obrazowanie w wyjątkowej ostrości, które można zastosować w szerokiej gamie zabiegów: system z mobilnym ramieniem C do prowadzenia zabiegów pod kontrolą obrazowania serii 9000 — Zenition 90 firmy Philips. System ten należy do naszej sprawdzonej serii Zenition i jest łatwy w obsłudze. Wyposażyliśmy go w nowe, zautomatyzowane procedury zapewniające wyższą spójność obrazów. Kolejnym atutem, umożliwiającym szybsze wykonywanie zabiegów, jest moduł ekranu dotykowego przeznaczony do sterowania obrazowaniem bez konieczności opuszczania sterylnej strefy w sali operacyjnej.

    Chcesz porozmawiać z przedstawicielem handlowym i dowiedzieć się więcej o serii Zenition?

    System Zenition z mobilnym ramieniem C zapewnia prof. doktorowi Bonarosowi szczegółowe uwidocznienie struktur i pewność, której potrzebuje podczas zabiegów TAVI

    Klip wideo dotyczący wprowadzania do sprzedaży serii systemów Zenition firmy Philips z ruchomym ramieniem C

    Uniwersytet medyczny w Innsbrucku — Medical University of Innsbruck — jest położonym w samym sercu austriackich Alp, młodym ośrodkiem badawczym z bogatą tradycją. Jego oddział chirurgii serca ma status ośrodka Center of Excellence w dziedzinie zabiegów chirurgicznych na sercu wykonywanych metodą otwartą i złożonych zabiegów małoinwazyjnych.


    Profesor Nikolaos Bonaros jest kardiochirurgiem wykonującym złożone zabiegi przezcewnikowej implantacji zastawki aortalnej (ang. transcatheter aortic valve implantation, TAVI), a system Zenition firmy Philips z mobilnym ramieniem C zapewnia mu doskonałe wsparcie przy wykonywaniu tych trudnych zabiegów dzięki szczegółowemu uwidocznieniu struktur anatomicznych przy niższej dawce promieniowania.

    „Dlaczego musimy korzystać z obrazowania wysokiej jakości? Ponieważ wykonujemy zabiegi o większej złożoności. To logiczne, że chcemy widzieć więcej szczegółów. A do tego potrzebna jest prawdziwie nowoczesna technologia, którą zapewnia nam system Zenition”.

    Dr n. med. Nikolaos Bonaros, kardiochirurg

    Dowiedz się, jak system Zenition z mobilnym ramieniem C przyczynił się do poprawy przebiegu złożonych zabiegów naczyniowych przeprowadzanych przez dr. Vila i jego zespół

    Obraz miniatury — dr Vila

    Szpital uniwersytecki Bellvitge Univesity Hospital jest szpitalem klinicznym w Barcelonie w Hiszpanii z 700 łóżkami i bogatą tradycją wykonywania specjalistycznych zabiegów chirurgicznych.

     

    Jednym z wiodących w Hiszpanii specjalistów w dziedzinie małoinwazyjnej chirurgii naczyń jest dr Ramon Vila — kierownik tutejszego oddziału angiologii i chirurgii naczyń wykonującego rocznie 1000 zabiegów chirurgicznych w obrębie układu naczyniowego.

     

    System Zenition firmy Philips z mobilnym ramieniem C umożliwia lekarzowi uzyskiwanie doskonałej jakości obrazów pozwalających na przeprowadzanie większości zabiegów naczyniowych przy użyciu niskiej dawki promieniowania.

    „Ostatecznie najważniejsze jest to, aby uzyskiwać wyraźny obraz przy niskiej dawce. To istotniejsze niż wszystkie pozostałe funkcje”.

    Dr Ramon Vila Coll, chirurg naczyniowy

    Raport: Jak innowacyjne technologie mobilnego ramienia C firmy Philips przyczyniają się do obniżenia dawki promieniowania RTG

     

    Nawet o 90% mniejsza dawka promieniowania RTG dzięki klinicznie zoptymalizowanym protokołom akwizycji i szerokiemu zakresowi łączenia parametrów dawka-częstość klatek*

     

    W niniejszym raporcie opisano funkcje naszego rozwiązania DoseWise Zenition opracowanego zgodnie z zasadą ALARA — stosowania możliwie najniższej dawki niezbędnej do osiągnięcia wymaganego rezultatu — i pomocnego w zarządzaniu ekspozycją na promieniowanie RTG.

    * Zmniejszenie dawki promieniowania RTG odnosi się do konkretnych funkcji i będzie się różnić w zależności od wybranych parametrów dawki.

    Poznaj zalety systemu Zenition na Twitterze

    Porozmawiajmy
    #futureofIGT #zenition #surgerypulse


    W jaki sposób system Zenition może poprawić wydajność Twojej sali operacyjnej obecnie i w przyszłości? Jakie są jego największe zalety?
    Skontaktuj się z nami przez #futureofIGT #zenition #surgerypulse

    Zawsze jesteśmy zainteresowani współpracą.

    Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

    1
    Wybierz interesujący Cię obszar
    2
    Szczegóły kontaktu

    You are about to visit a Philips global content page

    Continue

    You are about to visit a Philips global content page

    Continue

    Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

    Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
    Please select the checkbox

    Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

    Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?