Zastanawiasz się nad sposobem uproszczenia pracy i zapewnienia szerokiej funkcjonalności systemu na lata? System Philips Zenition z nowym mobilnym ramieniem C zapewnia sprawdzoną łatwość obsługi i możliwość rozszerzenia jego funkcji w przyszłości.
Zastanawiasz się nad sposobem uproszczenia pracy i zapewnienia szerokiej funkcjonalności systemu na lata? System Philips Zenition z nowym mobilnym ramieniem C zapewnia sprawdzoną łatwość obsługi i możliwość rozszerzenia jego funkcji w przyszłości.
Zastanawiasz się nad sposobem uproszczenia pracy i zapewnienia szerokiej funkcjonalności systemu na lata? Nowy system Philips Zenition z nowym mobilnym ramieniem C zapewnia sprawdzoną łatwość obsługi i możliwość rozszerzenia jego funkcji w przyszłości.
Ta seria systemów została opracowana z myślą o ograniczeniu kosztów operacyjnych, uproszczeniu obsługi i ułatwieniu zarządzania sprzętem.
Uniwersytet medyczny w Innsbrucku — Medical University of Innsbruck — jest położonym w samym sercu austriackich Alp, młodym ośrodkiem badawczym z bogatą tradycją. Jego oddział chirurgii serca ma status ośrodka Center of Excellence w dziedzinie zabiegów chirurgicznych na sercu wykonywanych metodą otwartą i złożonych zabiegów małoinwazyjnych.
Profesor Nikolaos Bonaros jest kardiochirurgiem wykonującym złożone zabiegi przezcewnikowej implantacji zastawki aortalnej (ang. transcatheter aortic valve implantation, TAVI), a system Zenition firmy Philips z mobilnym ramieniem C zapewnia mu doskonałe wsparcie przy wykonywaniu tych trudnych zabiegów dzięki szczegółowemu uwidocznieniu struktur anatomicznych przy niższej dawce promieniowania.
„Dlaczego musimy korzystać z obrazowania wysokiej jakości? Ponieważ wykonujemy zabiegi o większej złożoności. To logiczne, że chcemy widzieć więcej szczegółów. A do tego potrzebna jest prawdziwie nowoczesna technologia, którą zapewnia nam system Zenition”.
Dr n. med. Nikolaos Bonaros, kardiochirurg
Szpital uniwersytecki Bellvitge Univesity Hospital jest szpitalem klinicznym w Barcelonie w Hiszpanii z 700 łóżkami i bogatą tradycją wykonywania specjalistycznych zabiegów chirurgicznych.
Jednym z wiodących w Hiszpanii specjalistów w dziedzinie małoinwazyjnej chirurgii naczyń jest dr Ramon Vila — kierownik tutejszego oddziału angiologii i chirurgii naczyń wykonującego rocznie 1000 zabiegów chirurgicznych w obrębie układu naczyniowego.
System Zenition firmy Philips z mobilnym ramieniem C umożliwia lekarzowi uzyskiwanie doskonałej jakości obrazów pozwalających na przeprowadzanie większości zabiegów naczyniowych przy użyciu niskiej dawki promieniowania.
„Ostatecznie najważniejsze jest to, aby uzyskiwać wyraźny obraz przy niskiej dawce. To istotniejsze niż wszystkie pozostałe funkcje”.
Dr Ramon Vila Coll, chirurg naczyniowy
Jane Kiah, MS, RN, NEA-BC, zastępca wiceprezesa, Bethesda Heart Hospital , Bethesda Hospital East Boynton Beach, FL, USA
Dr. Fumihiro Miyashita, ordynator chirurgii serca i naczyń, Saiseikai Shiga Hospital, Japonia
Nawet o 90% mniejsza dawka promieniowania RTG dzięki klinicznie zoptymalizowanym protokołom akwizycji i szerokiemu zakresowi łączenia parametrów dawka-częstość klatek*
W niniejszym raporcie opisano funkcje naszego rozwiązania DoseWise Zenition opracowanego zgodnie z zasadą ALARA — stosowania możliwie najniższej dawki niezbędnej do osiągnięcia wymaganego rezultatu — i pomocnego w zarządzaniu ekspozycją na promieniowanie RTG.
Zenition to zharmonizowana gama systemów stworzonych z myślą o obniżeniu kosztów operacyjnych, uproszczeniu obsługi i usprawnieniu procesu zarządzania sprzętem używanym w placówce. Wspólną cechą systemów Zenition z detektorem płaskim i wzmacniaczem obrazu jest intuicyjna obsługa.
You are about to visit a Philips global content page
You are about to visit the Philips USA website.
You are about to visit a Philips global content page
You are about to visit the Philips USA website.