Seria systemów Zenition z mobilnym ramieniem C

Nieograniczone możliwości w zasięgu  ręki

 

Zastanawiasz się nad sposobem uproszczenia pracy i zapewnienia szerokiej funkcjonalności systemu na lata? System Philips Zenition z nowym mobilnym ramieniem C zapewnia sprawdzoną łatwość obsługi i możliwość rozszerzenia jego funkcji w przyszłości.

Seria systemów Zenition z mobilnym ramieniem C

Nieograniczone możliwości w zasięgu  ręki

 

Zastanawiasz się nad sposobem uproszczenia pracy i zapewnienia szerokiej funkcjonalności systemu na lata? Nowy system Philips Zenition z nowym mobilnym ramieniem C zapewnia sprawdzoną łatwość obsługi i możliwość rozszerzenia jego funkcji w przyszłości.

Philips Zenition

Klip wideo dotyczący wprowadzania do sprzedaży serii systemów Zenition firmy Philips z ruchomym ramieniem C

Ta seria systemów została opracowana z myślą o ograniczeniu kosztów operacyjnych, uproszczeniu obsługi i ułatwieniu zarządzania sprzętem.

 

  • Dzięki możliwości rozszerzania funkcjonalności w przyszłości masz pewność, że mimo upływu czasu Twój system z ramieniem C będzie spełniać wszystkie wymagania kliniczne bez konieczności ponoszenia nieplanowanych kosztów.
  • Ujednolicony przebieg badań upraszcza obsługę, co przekłada się na poprawę komunikacji i skrócenie czasu pozycjonowania. 
  • Najwyższa jakość obrazu i łatwość pozycjonowania.

Zobacz korzyści, jakie oferuje seria Zenition dla Ciebie i Twoich pacjentów dziś i w przyszłości. Kliknij tutaj, aby obejrzeć film.

System Zenition z mobilnym ramieniem C zapewnia prof. doktorowi Bonarosowi szczegółowe uwidocznienie struktur i pewność, której potrzebuje podczas zabiegów TAVI

Klip wideo dotyczący wprowadzania do sprzedaży serii systemów Zenition firmy Philips z ruchomym ramieniem C

Uniwersytet medyczny w Innsbrucku — Medical University of Innsbruck — jest położonym w samym sercu austriackich Alp, młodym ośrodkiem badawczym z bogatą tradycją. Jego oddział chirurgii serca ma status ośrodka Center of Excellence w dziedzinie zabiegów chirurgicznych na sercu wykonywanych metodą otwartą i złożonych zabiegów małoinwazyjnych.


Profesor Nikolaos Bonaros jest kardiochirurgiem wykonującym złożone zabiegi przezcewnikowej implantacji zastawki aortalnej (ang. transcatheter aortic valve implantation, TAVI), a system Zenition firmy Philips z mobilnym ramieniem C zapewnia mu doskonałe wsparcie przy wykonywaniu tych trudnych zabiegów dzięki szczegółowemu uwidocznieniu struktur anatomicznych przy niższej dawce promieniowania.

„Dlaczego musimy korzystać z obrazowania wysokiej jakości? Ponieważ wykonujemy zabiegi o większej złożoności. To logiczne, że chcemy widzieć więcej szczegółów. A do tego potrzebna jest prawdziwie nowoczesna technologia, którą zapewnia nam system Zenition”.

Dr n. med. Nikolaos Bonaros, kardiochirurg

Dowiedz się, jak system Zenition z mobilnym ramieniem C przyczynił się do poprawy przebiegu złożonych zabiegów naczyniowych przeprowadzanych przez dr. Vila i jego zespół

Obraz miniatury — dr Vila

Szpital uniwersytecki Bellvitge Univesity Hospital jest szpitalem klinicznym w Barcelonie w Hiszpanii z 700 łóżkami i bogatą tradycją wykonywania specjalistycznych zabiegów chirurgicznych.

 

Jednym z wiodących w Hiszpanii specjalistów w dziedzinie małoinwazyjnej chirurgii naczyń jest dr Ramon Vila — kierownik tutejszego oddziału angiologii i chirurgii naczyń wykonującego rocznie 1000 zabiegów chirurgicznych w obrębie układu naczyniowego.

 

System Zenition firmy Philips z mobilnym ramieniem C umożliwia lekarzowi uzyskiwanie doskonałej jakości obrazów pozwalających na przeprowadzanie większości zabiegów naczyniowych przy użyciu niskiej dawki promieniowania.

„Ostatecznie najważniejsze jest to, aby uzyskiwać wyraźny obraz przy niskiej dawce. To istotniejsze niż wszystkie pozostałe funkcje”.

Dr Ramon Vila Coll, chirurg naczyniowy

Raport: Jak innowacyjne technologie mobilnego ramienia C firmy Philips przyczyniają się do obniżenia dawki promieniowania RTG

 

Nawet o 90% mniejsza dawka promieniowania RTG dzięki klinicznie zoptymalizowanym protokołom akwizycji i szerokiemu zakresowi łączenia parametrów dawka-częstość klatek*

 

W niniejszym raporcie opisano funkcje naszego rozwiązania DoseWise Zenition opracowanego zgodnie z zasadą ALARA — stosowania możliwie najniższej dawki niezbędnej do osiągnięcia wymaganego rezultatu — i pomocnego w zarządzaniu ekspozycją na promieniowanie RTG.

* Zmniejszenie dawki promieniowania RTG odnosi się do konkretnych funkcji i będzie się różnić w zależności od wybranych parametrów dawki.

Chcesz porozmawiać z przedstawicielem handlowym i dowiedzieć się więcej o serii Zenition?

Seria Zenition

 

Zenition to zharmonizowana gama systemów stworzonych z myślą o obniżeniu kosztów operacyjnych, uproszczeniu obsługi i usprawnieniu procesu zarządzania sprzętem używanym w placówce. Wspólną cechą systemów Zenition z detektorem płaskim i wzmacniaczem obrazu jest intuicyjna obsługa.

System Zenition 70
System Zenition 50

System Zenition 70

Systemy detektora płaskiego

System Zenition 50

Systemy wzmacniacza obrazu

Systemy Zenition z ruchomym ramieniem C są dostępne w sprzedaży tylko w niektórych krajach. Dostępność na danym rynku należy sprawdzić u lokalnego przedstawiciela.

Zobacz prezentację systemu Zenition 360°

Prof. dr. N. Bonaros opowiada na kongresie ECR 2019 o swoich pierwszych doświadczeniach z systemem Zenition z ruchomym ramieniem C

Z pierwszej ręki

Prof. Bonaros opowiada na kongresie ECR 2019 o swoich pierwszych doświadczeniach z systemem Philips Zenition z ruchomym ramieniem C

Przypadki kliniczne

Prof. Bonaros opowiada na kongresie ECR 2019 o wykorzystaniu systemu podczas operacji serca

*

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane

*
*
*
*
*
*
*
*
*

Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi

We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.

*
*

Final CEE consent

Poznaj zalety systemu Zenition na Twitterze

Porozmawiajmy
#futureofIGT #zenition #surgerypulse


W jaki sposób system Zenition może poprawić wydajność Twojej sali operacyjnej obecnie i w przyszłości? Jakie są jego największe zalety?
Skontaktuj się z nami przez #futureofIGT #zenition #surgerypulse

*

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane

*
*
*
*
*
*
*
*
*

Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi

We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.

*
*

Final CEE consent

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit the Philips USA website.

Rozumiem

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit the Philips USA website.

Rozumiem

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Materiał na stronie przeznaczony tylko dla osób profesjonalnej opieki medycznej
Please select the checkbox

Informacja

Materiał na stronie przeznaczony tylko dla osób profesjonalnej opieki medycznej