Seria systemów Zenition z mobilnym ramieniem C

Nieograniczone możliwości w zasięgu  ręki

 

Zastanawiasz się nad sposobem uproszczenia pracy i zapewnienia szerokiej funkcjonalności systemu na lata? System Philips Zenition z nowym mobilnym ramieniem C zapewnia sprawdzoną łatwość obsługi i możliwość rozszerzenia jego funkcji w przyszłości.

Seria systemów Zenition z mobilnym ramieniem C

Nieograniczone możliwości w zasięgu  ręki

 

Zastanawiasz się nad sposobem uproszczenia pracy i zapewnienia szerokiej funkcjonalności systemu na lata? Nowy system Philips Zenition z nowym mobilnym ramieniem C zapewnia sprawdzoną łatwość obsługi i możliwość rozszerzenia jego funkcji w przyszłości.

Philips Zenition

Ta seria systemów została opracowana z myślą o ograniczeniu kosztów operacyjnych, uproszczeniu obsługi i ułatwieniu zarządzania sprzętem.

 

 • Dzięki możliwości rozszerzania funkcjonalności w przyszłości masz pewność, że mimo upływu czasu Twój system z ramieniem C będzie spełniać wszystkie wymagania kliniczne bez konieczności ponoszenia nieplanowanych kosztów.
 • Ujednolicony przebieg badań upraszcza obsługę, co przekłada się na poprawę komunikacji i skrócenie czasu pozycjonowania. 
 • Najwyższa jakość obrazu i łatwość pozycjonowania.

Odkryj co nowego w Zenition

Zenition 30 Mobile c-arm system

Zenition 30

Zenition 10 Mobile c-arm system

Zenition 10

Portfolio Zenition

 •  

  Zenition 70  

  Nasze systemy z detektorem płaskim czwartej generacji zapewniają wyjątkową ostrość i elastyczność obrazowania podczas przeprowadzania szerokiej gamy zabiegów. Systemy te należą do rodziny mobilnych ramion C Zenition - serii o ujednoliconej konstrukcji, potwierdzonej łatwości użytkowania oraz potencjalnej rozbudowy o nowe funkcje.

 •  

  Zenition 50  

  Intuicyjna obsługa i niezawodność mobilnego ramienia C Zenition 50 ze wzmacniaczem obrazu sprawiają, że system ten idealnie nadaje się do intensywnego użytkowania w zabiegach interwencyjnych i chirurgicznych. System należy do rodziny mobilnych ramion C Zenition - serii o ujednoliconej konstrukcji, potwierdzonej łatwości użytkowania oraz potencjalnej rozbudowy o nowe funkcje.

 •  

  Zenition 30  

  Zapewnij zespołom chirurgicznym dostęp do łatwego i szybkiego obrazowania w celu sprawnego podejmowania trafnych decyzji dzięki systemowi Zenition 30 firmy Philips z mobilnym ramieniem C do wykonywania zabiegów pod kontrolą obrazowania serii 3000. Płaski detektor wyposażony w zaawansowane algorytmy obrazowania i funkcję spersonalizowanych profili jakości obrazu Personalized IQ gwarantuje doskonałą jakość obrazów i efektywność dawki. Unikalny panel pozycjonowania chirurga i moduł ekranu dotykowego zapewniają użytkownikom większą kontrolę, a hamulce elektromagnetyczne zmniejszają wymagany wysiłek.

 •  

  Zenition 10  

  Zenition 10 — system serii 1000 z mobilnym ramieniem C do prowadzenia zabiegów pod kontrolą obrazowania to przyszłość rutynowych zabiegów operacyjnych. Ten system z płaskim detektorem zapewnia świetną jakość obrazowania, wysoką bezawaryjność oraz dobrą wydajność, a jego niezwykle kompaktowa konstrukcja idealnie sprawdzi się podczas wykonywania codziennych zabiegów ortopedycznych, chirurgii urazowej i nie tylko.

Chcesz porozmawiać z przedstawicielem handlowym i dowiedzieć się więcej o serii Zenition?

Przeglądaj Zenition w 360°

System Zenition z mobilnym ramieniem C zapewnia prof. doktorowi Bonarosowi szczegółowe uwidocznienie struktur i pewność, której potrzebuje podczas zabiegów TAVI

Klip wideo dotyczący wprowadzania do sprzedaży serii systemów Zenition firmy Philips z ruchomym ramieniem C

Uniwersytet medyczny w Innsbrucku — Medical University of Innsbruck — jest położonym w samym sercu austriackich Alp, młodym ośrodkiem badawczym z bogatą tradycją. Jego oddział chirurgii serca ma status ośrodka Center of Excellence w dziedzinie zabiegów chirurgicznych na sercu wykonywanych metodą otwartą i złożonych zabiegów małoinwazyjnych.


Profesor Nikolaos Bonaros jest kardiochirurgiem wykonującym złożone zabiegi przezcewnikowej implantacji zastawki aortalnej (ang. transcatheter aortic valve implantation, TAVI), a system Zenition firmy Philips z mobilnym ramieniem C zapewnia mu doskonałe wsparcie przy wykonywaniu tych trudnych zabiegów dzięki szczegółowemu uwidocznieniu struktur anatomicznych przy niższej dawce promieniowania.

„Dlaczego musimy korzystać z obrazowania wysokiej jakości? Ponieważ wykonujemy zabiegi o większej złożoności. To logiczne, że chcemy widzieć więcej szczegółów. A do tego potrzebna jest prawdziwie nowoczesna technologia, którą zapewnia nam system Zenition”.

Dr n. med. Nikolaos Bonaros, kardiochirurg

Dowiedz się, jak system Zenition z mobilnym ramieniem C przyczynił się do poprawy przebiegu złożonych zabiegów naczyniowych przeprowadzanych przez dr. Vila i jego zespół

Obraz miniatury — dr Vila

Szpital uniwersytecki Bellvitge Univesity Hospital jest szpitalem klinicznym w Barcelonie w Hiszpanii z 700 łóżkami i bogatą tradycją wykonywania specjalistycznych zabiegów chirurgicznych.

 

Jednym z wiodących w Hiszpanii specjalistów w dziedzinie małoinwazyjnej chirurgii naczyń jest dr Ramon Vila — kierownik tutejszego oddziału angiologii i chirurgii naczyń wykonującego rocznie 1000 zabiegów chirurgicznych w obrębie układu naczyniowego.

 

System Zenition firmy Philips z mobilnym ramieniem C umożliwia lekarzowi uzyskiwanie doskonałej jakości obrazów pozwalających na przeprowadzanie większości zabiegów naczyniowych przy użyciu niskiej dawki promieniowania.

„Ostatecznie najważniejsze jest to, aby uzyskiwać wyraźny obraz przy niskiej dawce. To istotniejsze niż wszystkie pozostałe funkcje”.

Dr Ramon Vila Coll, chirurg naczyniowy

Raport: Jak innowacyjne technologie mobilnego ramienia C firmy Philips przyczyniają się do obniżenia dawki promieniowania RTG

 

Nawet o 90% mniejsza dawka promieniowania RTG dzięki klinicznie zoptymalizowanym protokołom akwizycji i szerokiemu zakresowi łączenia parametrów dawka-częstość klatek*

 

W niniejszym raporcie opisano funkcje naszego rozwiązania DoseWise Zenition opracowanego zgodnie z zasadą ALARA — stosowania możliwie najniższej dawki niezbędnej do osiągnięcia wymaganego rezultatu — i pomocnego w zarządzaniu ekspozycją na promieniowanie RTG.

* Zmniejszenie dawki promieniowania RTG odnosi się do konkretnych funkcji i będzie się różnić w zależności od wybranych parametrów dawki.

*

Informacje kontaktowe

* To pole jest wymagane

*
*
*
*
*
*
*
*
*

Prosimy o doprecyzowanie czego oczekujesz w odpowiedzi

We work with partners and distributors who may contact you about this Philips product on our behalf.

*
*

Final CEE consent

Poznaj zalety systemu Zenition na Twitterze

Porozmawiajmy
#futureofIGT #zenition #surgerypulse


W jaki sposób system Zenition może poprawić wydajność Twojej sali operacyjnej obecnie i w przyszłości? Jakie są jego największe zalety?
Skontaktuj się z nami przez #futureofIGT #zenition #surgerypulse

Zawsze jesteśmy zainteresowani współpracą.

Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

1
Wybierz interesujący Cię obszar
2
Szczegóły kontaktu

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
Please select the checkbox

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?