1
Produkty

Avent Wideoniania cyfrowa

Prywatność i bezpieczeństwo (A-FHSS), Kolorowy ekran 8, 9 cm (3, 5"), zbliż. 2x, Kołysanki, lampka nocna i pomiar temp., Dwukierunkowa komunik. i tryb wibracji SCD841/26

Często zadawane pytania

Tryby elektronicznej niani Philips Avent

Elektroniczna wideoniania Philips Avent ma cztery różne tryby pracy: audio, wideo, vox i eco. Poznaj różnice pomiędzy tymi trybami.

Tryb audio

Po włączeniu trybu audio wyświetlacz odbiornika wyłącza się. Nadal będzie można słuchać dziecka, korzystając z odbiornika elektronicznej wideoniani Philips Avent.

Tryb wideo

Po włączeniu trybu wideo włączony jest dźwięk i obraz, dzięki czemu można widzieć i słyszeć dziecko, korzystając z odbiornika elektronicznej wideoniani Philips Avent.

Tryb vox

Po włączeniu trybu vox ekran i dźwięk odbiornika wyłączą się po 20 sekundach w przypadku niewykrycia żadnego dźwięku. Po wykryciu dźwięku przez nadajnik ekran i dźwięk
odbiornika natychmiast się włączają.

Uwaga: Naciskając przycisk czułości, można zmienić ustawienia poziomu wykrywania dźwięku.

Tryb eco

Po włączeniu trybu eco odbiornik wyłączy się po 20 sekundach w przypadku niewykrycia żadnego dźwięku. Po wykryciu dźwięku przez nadajnik odbiornik natychmiast się włącza. Kontrolka eco świeci na zielono, wskazując, że włączono tryb eco.

Wydłużanie żywotności baterii
W trybie eco transmisje dźwięku i obrazu są wyłączone, co pozwala oszczędzać baterie.

Uwaga: Naciskając przycisk czułości, można zmienić ustawienia poziomu wykrywania dźwięku.

Zmiana trybów

Gdy elektroniczna wideoniania Philips Avent jest włączona, tryby można zmieniać, naciskając przycisk trybu. Na wyświetlaczu pojawi się oznaczenie wybranego trybu.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: SCD841/26 , SCD630/52 , SCD620/52 .

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!