1
Monitory

Monitor LCD 5K z technologią PerfectKolor

  Monitor LCD 5K z technologią PerfectKolor

  Wyraźny obraz o dużym bogactwie szczegółów

  Monitor Philips 5K UHD zapewnia szczegółowość obrazu na poziomie, jakiego jeszcze nie było. 14,7 miliona pikseli tworzy obraz o niezwykłej ostrości, co przydaje się podczas zadań wymagających maksymalnej precyzji. Technologia PerfectKolor zapewnia dokładne i spójne odwzorowanie barw za każdym razem. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Wyraźny obraz o dużym bogactwie szczegółów

Monitor Philips 5K UHD zapewnia szczegółowość obrazu na poziomie, jakiego jeszcze nie było. 14,7 miliona pikseli tworzy obraz o niezwykłej ostrości, co przydaje się podczas zadań wymagających maksymalnej precyzji. Technologia PerfectKolor zapewnia dokładne i spójne odwzorowanie barw za każdym razem. Zobacz wszystkie korzyści

Brilliance Monitor LCD 5K z technologią PerfectKolor

P-line, 68, 6 cm (27"), 5K UHD (5120 x 2880) 275P4VYKEB/00 Znajdź podobne produkty

Wyraźny obraz o dużym bogactwie szczegółów

dzięki rozdzielczości UltraClear 5K UHD

 • Rozdzielczość 5K Ultra HD (5120 x 2880) zapewnia doskonały obraz

  Rozdzielczość 5K Ultra HD (5120 x 2880) zapewnia doskonały obraz

  14,7 miliona pikseli to wyraźny obraz o dużym bogactwie szczegółów. Dzięki rozdzielczości 5K Ultra HD, cztery razy większej niż Quad HD, obraz jest bardziej szczegółowy niż kiedykolwiek wcześniej.

 • Technologia LED PLS zapewnia szeroki kąt widzenia oraz dokładność obrazu i barw

  Technologia LED PLS zapewnia szeroki kąt widzenia oraz dokładność obrazu i barw

  Monitory PLS wykorzystują zaawansowaną technologię, która zapewnia bardzo szeroki kąt widzenia wynoszący 178/178 stopni, co umożliwia oglądanie obrazu pod niemal każdym kątem — nawet w trybie obracania o 90 stopni. W przeciwieństwie do standardowych paneli TN monitory PLS generują niezwykle wyrazisty obraz i żywe kolory. Dzięki temu idealnie nadają się nie tylko do wyświetlania zdjęć i filmów czy przeglądania Internetu, ale również świetnie sprawdzają się w zastosowaniach profesjonalnych, wymagających dokładności oddawania kolorów i stałej jasności przez cały czas.

 • Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technologii Flicker-free

  Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technologii Flicker-free

  Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swoich ekranach, co powoduje zmęczenie wzroku. Technologia Flicker-free firmy Philips wykorzystuje nowe rozwiązanie, aby korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki czemu zapewnia większą wygodę podczas oglądania.

 • Profesjonalne standardy w zakresie kolorów: 99% AdobeRGB, 100% sRGB

  Profesjonalne standardy w zakresie kolorów: 99% AdobeRGB, 100% sRGB

  Doskonałe kolory — przekonasz się, gdy tylko je zobaczysz. Nasze nowe monitory są wyposażone w wysokiej jakości panele zapewniające dokładne odwzorowanie kolorów niezależnie od kąta patrzenia. Przestrzeń barw 99% Adobe RGB oraz 100% sRGB stanowi świadectwo zgodności z wymaganiami profesjonalnymi. Precyzja barw i fabryczna kalibracja kolorów pozwalają w pełni wykorzystać potencjał urządzenia już od początku użytkowania. Ponadto 6-osiowa regulacja barw umożliwia pełne dostosowanie ekranu do swoich potrzeb. Monitory firmy Philips z technologią PerfectKolor to oszczędność czasu i pieniędzy.

 • 1,074 miliarda kolorów gwarantuje płynną gradację i szczegółowość

  1,074 miliarda kolorów gwarantuje płynną gradację i szczegółowość

  10-bitowy wyświetlacz zapewnia bogatą głębię dzięki 1,074 miliarda kolorów i 12-bitowemu przetwarzaniu — pozwala to odtworzyć pełnię naturalnych barw bez widocznej gradacji i problemów z nienaturalną prezentacją kolorów.

 • Tryb SmartUniformity gwarantuje spójność obrazów

  Tryb SmartUniformity gwarantuje spójność obrazów

  Wahania jasności i barw to zjawisko spotykane często w przypadku monitorów LCD. Dzięki zastosowaniu trybu Philips SmartUniformity wyświetlane obrazy zyskują na spójności, co jest niezwykle ważne podczas obróbki fotografii, projektowania lub przygotowywania materiałów do druku. Dostępne metody oceny dokładności barw gwarantują jednorodność podświetlania na poziomie 95%, dzięki czemu korzystanie z trybu SmartUniformity pomaga uzyskać obrazy o najwyższej spójności i dokładności odwzorowania.

 • SmartErgoBase umożliwia indywidualne ergonomiczne dopasowanie

  SmartErgoBase umożliwia indywidualne ergonomiczne dopasowanie

  Podstawa SmartErgoBase umożliwia ergonomiczne korzystanie z monitora i porządkowanie przewodów. Możliwość regulacji wysokości, kąta obrotu oraz pochylenia podstawy zapewnia wygodę podczas pracy przez cały dzień i rozładowanie napięcia mięśni. System do porządkowania przewodów zmniejsza bałagan na biurku i pozwala utrzymać porządek.

 • Kamera internetowa z mikrofonem — łatwa komunikacja i współpraca

  Wbudowana kamera internetowa i mikrofon pozwalają widzieć się i rozmawiać ze współpracownikami i klientami. Ten prosty sposób współpracy i udostępniania informacji pozwala oszczędzić cenny czas i ograniczyć wydatki na podróże.

 • Wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediów

  Wyświetlacz jest wyposażony w dwa wbudowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, na dole, na górze, z tyłu, itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.

 • Złącze USB 3.0 umożliwia szybkie przesyłanie danych i ładowanie akumulatora w smartfonie

  Standard Super Speed USB 3.0 zapewnia przesył danych na poziomie 5,0 Gb/s, czyli 10 razy szybciej niż w przypadku standardu USB 2.0, znacząco skracając kopiowanie i przenoszenie danych, a tym samym pozwalając oszczędzać czas i pieniądze. Dzięki większej przepustowości, bardzo szybkiemu przesyłowi danych, lepszemu zarządzaniu energią i ogólnie doskonałej wydajności standard USB 3.0 rewolucjonizuje branżę elektroniczną na całym świecie i pozwala korzystać z urządzeń pamięci masowej o dużych pojemnościach. Technologia Sync-N-Go zapewnia szybsze działanie, bez konieczności czekania na zwolnienie pasma. Inwestycje poczynione w sprzęt zgodny ze standardem USB 2.0 pozostają bezpieczne, ponieważ technologia jest wstecznie zgodna.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Czas reakcji SmartResponse stanowi optymalną wartość uzyskaną w testach przejścia GtG lub GtG (BW).
 • Funkcja szybkiego ładowania jest zgodna ze standardem USB BC 1.2
 • Do obsługi rozdzielczości 5120 x 2880 wymagane są dwa przewody DisplayPort podłączone do monitora z obsługiwanej karty graficznej.
 • Rozdzielczość 5120 x 2880 w tym monitorze obsługują tylko następujące karty graficzne NVIDIA: GeForce: GTX980; Quadro: K2200, K4200, K5200.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu