1

Telewizor LED Smart

  -{discount-percentage}%

  Telewizor LED Smart

  Przenieś się w sam środek akcji

  Odkryj świat rozrywki dzięki telewizorowi LED 46PFL8007 3D Smart TV firmy Philips. Ciesz się niezliczonymi możliwościami, jakie oferuje technologia Smart TV Premium, rozmawiaj przez komunikator Skype™ za pośrednictwem telewizora z dołączoną kamerą telewizyjną i korzystaj z wyjątkowego pilota ze zintegrowaną klawiaturą i wskaźnikiem*. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

 • Przenieś się w sam środek akcji

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Przenieś się w sam środek akcji

Odkryj świat rozrywki dzięki telewizorowi LED 46PFL8007 3D Smart TV firmy Philips. Ciesz się niezliczonymi możliwościami, jakie oferuje technologia Smart TV Premium, rozmawiaj przez komunikator Skype™ za pośrednictwem telewizora z dołączoną kamerą telewizyjną i korzystaj z wyjątkowego pilota ze zintegrowaną klawiaturą i wskaźnikiem*. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

8000 series Telewizor LED Smart

117 cm (46"), 3D Max, DVB T/C/S2 46PFL8007K/12 Znajdź podobne produkty

Przenieś się w sam środek akcji

Ciesz się obrazem Full HD 3D i technologią Smart TV z systemem Ambilight

 • Wbudowana karta Wi-Fi do bezprzewodowego korzystania z technologii Smart TV

  Wbudowana karta Wi-Fi w telewizorze Philips zapewnia bezprzewodowy dostęp do świata rozrywki dzięki technologii Smart TV.

 • Ambilight Spectra XL — technologia Ambilight w nowym wydaniu pozwalająca jeszcze bardziej zanurzyć się w obrazie

  Ciesz się nowymi wrażeniami wizualnymi dzięki technologii Ambilight Spectra XL! Ta opatentowana technologia firmy Philips jeszcze bardziej powiększa obszar wyświetlania, emitując z tylnego panelu telewizora podświetlenie na ścianę. Technologia Ambilight automatycznie dostosowuje kolor i jasność światła tak, aby pasowały do wyświetlanego obrazu. Dzięki funkcji dopasowania do ściany kolor światła jest zawsze idealny, niezależnie od koloru ściany.

 • Rozdzielczość Full HD i technologia Perfect Pixel HD Engine zapewniają niezrównaną ostrość obrazu

  Delektuj się niezrównaną ostrością i wyrazistością obrazu, którą zapewnia technologia Perfect Pixel HD Engine. Dzięki poprawie każdego piksela obrazu pod kątem otaczających go pikseli uzyskiwany obraz jest bardziej naturalny. W efekcie powstaje unikalne połączenie ostrości, naturalnych szczegółów, żywych kolorów, niezwykłego kontrastu i płynnego, naturalnego ruchu. Uzyskanie wyraźnego, bardzo ostrego obrazu jest możliwe dzięki funkcji wykrywania i redukcji artefaktów oraz szumów we wszystkich źródłach. Ekran Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli pozwala cieszyć się doskonałym obrazem o rewelacyjnej jasności, bez migotania.

 • Mnóstwo aplikacji internetowych, filmów do wypożyczenia i usługa Catch-up TV

  Mnóstwo aplikacji internetowych, filmów do wypożyczenia i usługa Catch-up TV

  Wypożyczaj filmy z internetowych wypożyczalni bezpośrednio na Twój telewizor, oglądaj ulubione programy w ramach usługi Catch-up TV i ciesz się szeroką gamą aplikacji internetowych dzięki usłudze Net TV. Możesz również przeglądać Internet.

 • Steruj telewizorem za pomocą smartfona, tabletu lub klawiatury

  Steruj telewizorem za pomocą smartfona, tabletu lub klawiatury

  Steruj swoim telewizorem w niezwykle prosty i wygodny sposób. Wystarczy podłączyć klawiaturę bezprzewodową lub użyć ze smartfona bądź tabletu do sterowania telewizorem Smart.

 • Wyszukiwanie, planowanie nagrywania, nagrywanie* i wstrzymywanie programów telewizyjnych

  Wyszukiwanie, planowanie nagrywania, nagrywanie* i wstrzymywanie programów telewizyjnych

  Nagrywaj wyświetlane programy telewizji cyfrowej na urządzenie USB podłączone do telewizora Philips lub wstrzymuj ich odtwarzanie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, a następnie kontynuuj oglądanie w dogodnym momencie. Korzystając z elektronicznego przewodnika telewizyjnego, możesz wyszukiwać ulubione programy i w prosty sposób planować ich nagrywanie. Dzięki temu możesz oglądać telewizję wtedy, kiedy najbardziej Ci to odpowiada.

 • Oglądaj telewizję w dowolnym miejscu w domu dzięki technologii Wi-Fi Smart Screen*

  Oglądaj telewizję w dowolnym miejscu w domu dzięki technologii Wi-Fi Smart Screen*

  Dzięki technologii Wi-Fi Smart Screen* nie musisz oglądać telewizji tylko w salonie. Możesz oglądać cyfrowe programy telewizyjne w dowolnym miejscu w domu. Wystarczy pobrać aplikację Philips MyRemote i przesłać program z telewizora do iPada, aby kontynuować oglądanie. Możesz również przesyłać zdjęcia, filmy i muzykę z inteligentnych urządzeń na duży ekran. Oto prawdziwa wolność oglądania!

 • Wykonuj połączenia głosowe i wideo za pomocą programu Skype™ w telewizorze

  Wykonuj połączenia głosowe i wideo za pomocą programu Skype™ w telewizorze

  Odkryj nowy wymiar rozmów telefonicznych i dziel się swoimi doświadczeniami z osobami, które są dla Ciebie ważne, bez względu na to, gdzie się znajdują. Dzięki programowi Skype™ w telewizorze możesz wykonywać połączenia głosowe i wideo z salonu. Wystarczy podłączyć do telewizora dołączoną kamerę Philips (PTA317/00) i już można cieszyć się doskonałą jakością obrazu i dźwięku, siedząc na wygodnej kanapie.

 • 3D Max Clarity 700 zapewnia wspaniały obraz Full HD 3D

  3D Max Clarity 700 zapewnia wspaniały obraz Full HD 3D

  Ciesz się obrazem Full HD 3D w telewizorze Philips. Dzięki obsłudze technologii Active 3D funkcja 3D Max Clarity 700 zapewnia niezrównane trójwymiarowe efekty wizualne w wysokiej rozdzielczości i doskonałą ostrość obrazu w ruchu. Można również przekonwertować każdy obraz 2D w żywy i nieskazitelny obraz 3D.

 • Konwertuj dowolny obraz 2D w doskonały obraz 3D za naciśnięciem jednego przycisku

  Konwertuj dowolny obraz 2D w doskonały obraz 3D za naciśnięciem jednego przycisku

  Oglądaj całą swoją kolekcję filmów w żywym i doskonałym obrazie 3D — nawet stare czarno-białe filmy. Philips zapewnia wysokiej jakości konwersję z 2D w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku. Napisy są wyświetlane na stałej głębokości i nie ma błędów, takich jak wyświetlanie tła na pierwszym planie.

 • Unikalna funkcja regulacji głębi 3D pozwala oglądać obraz 3D w ulubiony sposób

  Unikalna funkcja regulacji głębi 3D pozwala oglądać obraz 3D w ulubiony sposób

  Każdy inaczej postrzega obraz 3D. Właśnie dlatego firma Philips oferuje możliwość ustawiania poziomu głębi 3D według własnych preferencji. Za pomocą ustawień regulacji głębi 3D można wybrać głębię obrazu, która w odczuciu widza najlepiej pasuje do treści wyświetlanych na ekranie. Jest to również wygodniejsze dla oczu. Teraz możesz w pełni cieszyć się obrazem 3D.

 • Unikalny tryb gry na pełnym ekranie dla dwóch graczy w grach 2D

  Unikalny tryb gry na pełnym ekranie dla dwóch graczy w grach 2D

  Okulary 3D firmy Philips umożliwiają korzystanie z wyjątkowego trybu gry dwuosobowej na pełnym ekranie telewizora. W przypadku dwuosobowych gier 2D każdy z graczy widzi zazwyczaj tylko połowę ekranu. Dzięki technologii 3D obaj gracze mogą jednocześnie korzystać z trybu pełnoekranowego w grze 2D — wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk na okularach.

 • Technologia Perfect Motion Rate (PMR) o częstotliwości 800 Hz zapewnia doskonałą ostrość ruchomego obrazu

  Technologia Perfect Motion Rate (PMR) o częstotliwości 800 Hz zapewnia doskonałą ostrość ruchomego obrazu

  Technologia Perfect Motion Rate (PMR) o częstotliwości 800 Hz tworzy niesamowitą ostrość ruchomego obrazu i zapewnia jeszcze bardziej czysty i żywy obraz podczas oglądania filmów akcji. Nowy standard PMR stworzony przez firmę Philips stanowi połączenie najszybszego odświeżania paneli, technologii Perfect Natural Motion i niezwykłego sposobu przetwarzania, co zapewnia niespotykaną ostrość ruchomego obrazu.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

 • Funkcja wskaźnika w pilocie zdalnego sterowania będzie dostępna jako aktualizacja oprogramowania jesienią 2012 r.
 • Net TV: Odwiedź stronę www.philips.com/smarttv, aby odkryć usługi dostępne w swoim kraju.
 • Funkcja Wi-Fi Smart Screen będzie dostępna jako aktualizacja oprogramowania jesienią 2012 r.
 • Z opisanych wyżej względów dzieci nie powinny oglądać obrazu 3D bez nadzoru rodziców. Nie zalecamy oglądania obrazu 3D przez dzieci w wieku poniżej 6 lat.
 • Telewizor zapewnia odbiór sygnału DVB dla ogólnodostępnych programów telewizyjnych. Niektórzy nadawcy DVB mogą nie być obsługiwani. Aktualną listę można znaleźć w sekcji Często zadawane pytania na stronie pomocy technicznej firmy Philips. W przypadku niektórych nadawców obowiązuje dostęp warunkowy i wymagana jest subskrypcja. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nadawcą.
 • Zużycie energii jest wyrażane w kWh na rok, w oparciu o pobór mocy telewizora działającego 4 godziny dziennie przez 365 dni. Dokładne zużycie energii zależy od sposobu użytkowania telewizora.
 • Typowy pobór mocy w trybie włączenia mierzony zgodnie z normą IEC62087 Ed 2.
 • Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych (mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału), nie w przypadku transmisji analogowej lub kanałów zewnętrznych. Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji (CI+).

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu