1
Akcesoria komputerowe

mikrofon bezprzewodowy i odbiornik

  mikrofon bezprzewodowy i odbiornik

  Każdy może śpiewać

  Stwórz własny talent show dzięki mikrofonowi bezprzewodowemu i odbiornikowi firmy Philips. Aplikacja „The Voice: On Stage” w urządzeniu iPad umożliwia zaśpiewanie najnowszych przebojów, przeprowadzenie przesłuchania w ciemno, a nawet rywalizowanie ze znajomymi.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Każdy może śpiewać

Mikrofon bezprzewodowy z możliwością podłączenia do urządzenia iPad

 • Poruszaj się swobodnie z bezprzewodowym, odłączanym mikrofonem

  Poruszaj się swobodnie z bezprzewodowym, odłączanym mikrofonem

  Język ciała jest ważną częścią występu, gdy chcesz oczarować znajomych i rodzinę. Kto chce dziś być ograniczony przewodowym mikrofonem? Bezprzewodowy, odłączany mikrofon firmy Philips daje Ci możliwość swobodnego pokazania swoich popisowych ruchów lub przybrania pozy podkreślającej słowa utworu. Zostaw mikrofon na statywie, by uwolnić obie ręce, lub zdejmij go, by dodatkowo zatańczyć.

 • Zaśpiewaj w przesłuchaniu w ciemno i zobacz ilu trenerów Cię wybierze

  Zaśpiewaj w przesłuchaniu w ciemno i zobacz ilu trenerów Cię wybierze

  To spełnienie największych marzeń dla każdego fana programu The Voice — możesz teraz wziąć udział w przesłuchaniu w ciemno i stać się częścią drużyny jednego z trenerów. W aplikacji The Voice: On Stage Twój występ pomoże Ci zdobyć punkty i darmowe utwory. Zalśnij jak gwiazda!

 • Rzuć wyzwanie znajomym i rodzinie w trybie pojedynku

  Rzuć wyzwanie znajomym i rodzinie w trybie pojedynku

  Podziel się radością ze śpiewania z rodziną i znajomymi! Przełącz się na tryb pojedynku i wyzwij ich na pojedynek na głosy. Aplikacja The Voice: On Stage oceni Was na podstawie kryteriów takich jak wysokość dźwięku, rytm, zakres i jakość głosu.

 • Stale aktualizowana duża biblioteka utworów dostępnych do pobrania

  Stale aktualizowana duża biblioteka utworów dostępnych do pobrania

  Aplikacja The Voice: On Stage zawiera darmowe hity. Oczywiście masz możliwość rozwijania swojej biblioteki poprzez zakupy w aplikacji. Każdy znajdzie coś dla siebie: od najnowszych hitów ze szczytów list przebojów, po starocie i klasyki.

 • Śpiewaj w doskonałym rytmie z tekstem na ekranie

  Śpiewaj w doskonałym rytmie z tekstem na ekranie

  Chcesz śpiewać perfekcyjnie wraz z zespołem? To z pewnością się uda, ponieważ aplikacja The Voice: On Stage wyświetla ekranie tekst, który zmienia kolor w trakcie utworu. Wystarczy podążać za wskaźnikiem, aby nigdy nie zgubić rytmu. To łatwe i przyjemne.

 • Naucz się tekstu dzięki podkładowi wokalnemu

  Naucz się tekstu dzięki podkładowi wokalnemu

  Lubisz utwór, ale nie znasz tekstu. To nie problem, bo podkład wokalny w aplikacji The Voice: On Stage pomaga Ci szybko zapoznać się z tekstem. Śpiewaj z profesjonalistami, aż się nauczysz. Możesz zwiększać lub zmniejszać głośność drugiego wokalu według własnego uznania.

 • Zawsze śpiewaj właściwe dźwięki dzięki Auto-Tune®

  Zawsze śpiewaj właściwe dźwięki dzięki Auto-Tune®

  Koniec z fałszowaniem dzięki funkcji Auto-Tune®. Auto-Tune® to procesor dźwięku, który zmienia wysokość głosu, korzystając ze specjalnego oprogramowania. Doskonale dostraja głos nawet wtedy, gdy śpiewająca osoba trochę fałszuje. Profesjonaliści z branży muzycznej korzystają z tego oprogramowania, a teraz i Ty możesz śpiewać jak gwiazda!

 • Mikrofon Bluetooth® o wysokiej czułości zapewnia najlepsze wrażenia podczas śpiewania

  Każdy może śpiewać i każdy chce to robić głośno i wyraźnie. Stworzony przez firmę Philips mikrofon Bluetooth® o wysokiej czułości zapewnia doskonałe przekazywanie nawet najdrobniejszych detali podczas śpiewania. Czułość i zakres dynamiczny mają ogromne znaczenie podczas wyboru mikrofonu, ponieważ ważne jest, by głos brzmiał dobrze zarówno podczas śpiewania łagodnych ballad, jak i hałaśliwych rockowych kawałków.

 • Rozpocznij od darmowych hitów i zdobądź ich więcej podczas zabawy

  Aplikacja The Voice: On Stage zawiera darmowe hity na początek. Zawsze można pobrać najnowsze przeboje z biblioteki utworów i poszerzyć swoją kolekcję.

 • Udostępniaj swoje nagrania na Facebooku, Twitterze i poprzez e-mail

  Artyści nagrywają swoje dema w profesjonalnych studiach nagrań. Teraz możesz to zrobić w domu, bo aplikacja The Voice: On Stage zmienia Twoje urządzenie iPad w mikser! Nagrywaj utwory i udostępniaj je online, by pokazać innym swój talent. Każdy utwór, który śpiewasz jest oceniany. Możesz udostępnić tę ocenę na Facebooku, Twitterze lub poprzez e-mail.

 • Wyjście audio do podłączania urządzeń Hi-Fi pozwalające uzyskać lepszy dźwięk

  Bezprzewodowy odbiornik Bluetooth® ma wyjście audio, dzięki czemu można go podłączyć do sprzętu Hi-Fi za pośrednictwem stereofonicznego przewodu audio 3,5 mm. Pozwala to uzyskać dźwięk lepszy niż z urządzenia iPad (stereofoniczny przewód audio 3,5 mm do nabycia osobno).

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu