1
Odtwarzacze multimedialne

Odtwarzacz płyt Blu-ray

  Odtwarzacz płyt Blu-ray

  Najlepsza, kinowa jakość obrazu i dźwięku

  Poczuj w pełni na czym polega rozrywka audiowizualna w 3D na najwyższym poziomie, która może śmiało konkurować z rzeczywistością. Zobacz żywy, krystalicznie czysty obraz i ciesz się szczegółowym dźwiękiem wysokiej jakości dzięki temu eleganckiemu, zachwycającemu odtwarzaczowi płyt Blu-ray firmy Philips. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

 • Najlepsza, kinowa jakość obrazu i dźwięku

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

9000 series Odtwarzacz płyt Blu-ray

Qdeo, Przetworniki TI Burr-Brown, Odtwarzanie 3D BDP9600/12 Znajdź podobne produkty

Najlepsza, kinowa jakość obrazu i dźwięku

 • Przetwarzanie wideo Qdeo™ dla filmów w ich najczystszej formie

  Przetwarzanie wideo Qdeo™ dla filmów w ich najczystszej formie

  Qdeo™ technologia przetwarzania wideo, która pozwala cieszyć się naturalnym obrazem. Większość typów obrazu wideo charakteryzuje się zniekształceniami i zakłóceniami, które przeszkadzają w oglądaniu. Przetwarzanie Qdeo™ pozwala uzyskać obraz charakteryzujący się mniejszym natężeniem szumów, poprawionym kolorem, lepszym kontrastem, większą szczegółowością i głębią. Co więcej, technologia Qdeo™ współpracuje ze wszystkimi rodzajami źródeł wideo, w tym z formatami Blu-ray, DVD, a nawet z pochodzącymi z Internetu filmami o niskiej rozdzielczości.

 • Odtwarzanie płyt Blu-ray 3D umożliwia wyświetlanie obrazu w jakości Full HD 3D w domu

  Odtwarzanie płyt Blu-ray 3D umożliwia wyświetlanie obrazu w jakości Full HD 3D w domu

  Ekran Full HD 3D pozwala uzyskać wrażenie głębi, dzięki czemu możesz cieszyć się jeszcze lepszymi wrażeniami, jak w prawdziwym kinie, w zaciszu własnego domu. Osobne obrazy dla lewego i prawego oka są rejestrowane w jakości 1920 x 1080 Full HD i odtwarzane naprzemiennie na ekranie z dużą prędkością. Trójwymiarowy efekt Full HD powstaje dzięki zastosowaniu specjalnych okularów, zasłaniających prawe i lewe oko w synchronizacji ze zmieniającymi się obrazami.

 • Net TV — popularne usługi internetowe, takie jak internetowe sklepy wideo*

  Net TV — popularne usługi internetowe, takie jak internetowe sklepy wideo*

  Funkcja ta umożliwia korzystanie z wielu usług internetowych, takich jak usługi wideo na żądanie, oraz odtwarzanie filmów, zdjęć, informacji i treści rozrywkowych w telewizorze za pośrednictwem odtwarzacza płyt Blu-ray lub zestawu kina domowego firmy Philips. Teraz dodatkowo możesz mieć dostęp do wybranych internetowych wypożyczalni wideo*. Wystarczy wybrać film i zacząć oglądać. Organizacja domowego wieczoru filmowego nigdy nie była tak prosta. *Dostępność zależy od kraju. Więcej informacji na stronie www.philips.com/blu-ray.

 • Wbudowana technologia WiFi-n zapewniająca szybszy i szerszy odbiór bezprzewodowy

  Wbudowana technologia WiFi-n zapewniająca szybszy i szerszy odbiór bezprzewodowy

  Technologia WiFi-n, także określana jako IEEE 802.11n, jest nowym standardem sieci bezprzewodowej. Wyposażona jest ona w wiele nowych opcji, aby poprawić jakość połączenia bezprzewodowego, zapewniając tym samym większą prędkość oraz szerszy zasięg w porównaniu z poprzednimi standardami Wi-Fi. WiFi-n jest także zgodna z poprzednimi wersjami, co gwarantuje możliwość przesyłu i odbioru z routerów do odtwarzaczy, które obsługują starsze standardy Wi-Fi.

 • Łącze DLNA do odtwarzania zdjęć i filmów z komputera

  Łącze DLNA do odtwarzania zdjęć i filmów z komputera

  Łącze DLNA Network zapewnia łatwy dostęp do zdjęć, muzyki, obrazów lub filmów w komputerze lub domowej sieci komputerowej. Wykorzystuje ono połączenie Ethernet (LAN) z protokołem DLNA zapewniającym bezproblemową współpracę urządzeń z certyfikatem DLNA. Po podłączeniu odtwarzacza płyt Blu-ray do domowej sieci komputerowej można uzyskać dostęp do informacji z wszystkich urządzeń z certyfikatem DLNA. Uzyskaj dostęp do swojego świata rozrywki, naciskając przycisk na intuicyjnym interfejsie użytkownika zapewniającym łatwe przeglądanie.

 • Certyfikat DivX Plus HD do odtwarzania plików w formacie DivX HD

  Certyfikat DivX Plus HD do odtwarzania plików w formacie DivX HD

  Format DivX Plus HD, obsługiwany przez odtwarzacz Blu-ray i/lub DVD, to najnowsza technologia DivX umożliwiająca oglądanie obrazów i filmów z Internetu w wysokiej rozdzielczości bezpośrednio w telewizorze HD firmy Philips lub na komputerze. DivX Plus HD obsługuje odtwarzanie treści DivX Plus (obrazy H.264 HD z wysokiej jakości dźwiękiem AAC plików MKV) lecz także poprzednich wersji formatu DivX do rozdzielczości 1080p. DivX Plus HD gwarantuje prawdziwą jakość HD cyfrowych obrazów.

 • Przetworniki cyfrowo-analogowe firmy TI Burr-Brown zapewniają bardzo szczegółowe odwzorowanie dźwięku

  Przetworniki cyfrowo-analogowe firmy TI Burr-Brown zapewniają bardzo szczegółowe odwzorowanie dźwięku

  TI Burr-Brownto znana marka będąca synonimem wysokiej wydajności i jakości. Specjalizuje się w produkcji komponentów hi-fi o jakości zadowalającej gusta audiofilów, takich jak przetworniki cyfrowo-analogowe. Firma Philips wybrała przetworniki, które przetwarzają cyfrowe sygnały audio na sygnały analogowe dzięki częstotliwości próbkowania 192 kHz i 24-bitowej rozdzielczości. W rezultacie można przechwycić więcej informacji z oryginalnej analogowej fali dźwiękowej i uzyskać lepszą jakość odtwarzania dźwięku.

 • Oddzielny zasilacz toroidalny pozwalający uzyskać czysty dźwięk bez szumów

  Oddzielny zasilacz toroidalny pozwalający uzyskać czysty dźwięk bez szumów

  Toroidalny zasilacz jest to okrągły zasilacz z rdzeniem zasilającym. Korzystając z toroidalnego transformatora i zasilacza liniowego można mieć pewność stabilnego i bezzakłóceniowego źródła zasilania przeznaczonego dla analogowych sygnałów audio. Nowoczesna konstrukcja zapobiega sprzęganiu dźwięków cyfrowych, natomiast w przypadku tradycyjnej konstrukcji cyfrowe sygnały wideo oraz analogowe sygnały audio są zasilane z tego samego źródła. W rezultacie otrzymujemy czysty dźwięk z minimum zakłóceń.

 • Dolby TrueHD i DTS-HD MA zapewniają 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny HD

  Dolby TrueHD i DTS-HD MA zapewniają 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny HD

  Formaty DTS-HD Master Audio oraz Dolby TrueHD wydobywają z płyt Blu-ray 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny doskonałej jakości. Odtwarzany dźwięk jest niemalże niemożliwy do odróżnienia od wersji studyjnej, tak więc słyszysz dokładnie to, co było zamysłem twórców. Formaty DTS-HD Master Audio oraz Dolby TrueHD stanowią wspaniałe uzupełnienie Twoich wrażeń z rozrywki w jakości HD.

 • Solidna obudowa z aluminium o grubości 3 mm zapewnia optymalną wydajność

  Solidna obudowa z aluminium o grubości 3 mm zapewnia optymalną wydajność

  Solidna obudowa z aluminium o grubości 3 mm zapewnia optymalną wydajność. Dzięki temu, że jest ona znacznie grubsza niż zwykłe obudowy, gwarantuje ona wystarczająca odporność na wibracje lub zakłócenia pochodzące z innych urządzeń elektrycznych. Mimo wszystko obudowa odtwarzacza Blu-ray nie traci nic ze swojego eleganckiego wyglądu.

 • Funkcja EasyLink umożliwia sterowanie wszystkimi urządzeniami HDMI CEC przy użyciu jednego pilota.

  Funkcja EasyLink umożliwia sterowanie wszystkimi urządzeniami HDMI CEC przy użyciu jednego pilota.

  Funkcja EasyLink pozwala sterować kilkoma urządzeniami (np. odtwarzaczem DVD, odtwarzaczem Blu-ray, głośnikiem SoundBar, kinem domowym, telewizorem itp.) za pomocą jednego pilota. Standardowy protokół HDMI CEC zapewnia udostępnianie funkcji między urządzeniami za pomocą przewodu HDMI. Jedno naciśnięcie przycisku umożliwia jednoczesne sterowanie wszystkimi podłączonymi urządzeniami z funkcją HDMI CEC. Korzystanie z funkcji trybu gotowości i odtwarzania jest teraz prostsze niż kiedykolwiek.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu