1
Pielęgnacja włosów

DryCare

Suszarka do włosów

  DryCare

  Suszarka do włosów

  Stylowe i lekkie urządzenie o dużej mocy

  Suszarka Philips DryCare 2300W spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Jest idealnie wyważona i zapewnia moc suszenia 2300 W; jest lekka i wygodna w obsłudze, a funkcja pielęgnacji jonowej nadaje włosom blask. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Stylowe i lekkie urządzenie o dużej mocy

Suszarka Philips DryCare 2300W spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Jest idealnie wyważona i zapewnia moc suszenia 2300 W; jest lekka i wygodna w obsłudze, a funkcja pielęgnacji jonowej nadaje włosom blask. Zobacz wszystkie korzyści

DryCare Suszarka do włosów

2300 W, Silniczek prądu stałego BHD282/00 Znajdź podobne produkty

Stylowe i lekkie urządzenie o dużej mocy

Uniwersalne rozwiązanie w zakresie suszenia

 • Szybkie suszenie — moc 2300 W

  Szybkie suszenie — moc 2300 W

  Suszarka Philips DryCare 2300 W ma moc, której porzebujesz. Szybki i silny nadmuch zapewnia doskonałe efekty stylizacji.

 • Pielęgnacja jonowa zapewnia proste i lśniące włosy

  Pielęgnacja jonowa zapewnia proste i lśniące włosy

  Suszarka Philips DryCare jest wyposażona w przycisk pielęgnacji jonowej, która pomaga uzyskać gładkie i proste włosy. Naładowane ujemnie jony usuwają ładunki elektrostatyczne, wygładzają łuski i poprawiają kondycję włosów. Efektem są gładkie, lśniące i piękne włosy.

 • Funkcja zimnego nadmuchu pozwala utrwalić fryzurę po wysuszeniu włosów

  Funkcja zimnego nadmuchu pozwala utrwalić fryzurę po wysuszeniu włosów

  Suszarka Philips DryCare jest wyposażona w przycisk Cool Shot zapewniający strumień zimnego powietrza do utrwalania i wykańczania stylizacji.

 • Ustawienie temperatury ThermoProtect

  Ustawienie temperatury ThermoProtect

  Suszarka Philips DryCare jest wyposażona w funkcję ThermoProtect, która pozwala suszyć włosy w efektywnej, a jednocześnie delikatnej temperaturze. Włosy schną szybko bez przegrzewania.

 • 3 ust. temperatury i 2 ust. prędkości — maksymalna kontrola stylizacji

  3 ust. temperatury i 2 ust. prędkości — maksymalna kontrola stylizacji

  Suszarka Philips DryCare jest wyposażona w 3 ustawienia temperatury i 2 ustawienia prędkości, co gwarantuje maksymalną kontrolę podczas stylizacji. Urządzenie jest proste w obsłudze — pozwala uzyskać moc i temperaturę pasujące do danej stylizacji.

 • Lekka, wygodna konstrukcja

  Lekka, wygodna konstrukcja

  Suszarka Philips DryCare waży zaledwie 450 gramów, dzięki czemu jest wygodna w obsłudze i trzymanie jej nie sprawia problemów. Lekka konstrukcja zapewnia łatwość stylizacji włosów bez utraty mocy.

 • Przewód sieciowy o długości 2 m

  Przewód sieciowy o długości 2 m

  Suszarka Philips DryCare ma 2-metrowy przewód sieciowy, który zapewnia wygodę i zasięg podczas stylizacji.

 • Element ceramiczny chroni przed przesuszeniem

  Suszarka Philips DryCare jest wyposażona w element ceramiczny, który chroni włosy przed przesuszeniem i zapobiega ich skręcaniu. Element emituje delikatne ciepło podczerwone, które suszy i wygładza włosy od wewnątrz, chroniąc je przed przesuszeniem przy zachowaniu szybkości i skuteczności suszenia.

 • Dyfuzor zwiększa objętość, nadaje sprężystość i pozwala ułożyć loki

  Suszarka Philips DryCare jest wyposażona w dyfuzor, który zwiększa objętość włosów, nadaje im sprężystości i wzmacnia loki. W celu uzyskania najlepszych rezultatów dyfuzor należy trzymać blisko skóry głowy, u nasady włosów. Wypustki o specjalnej fakturze nadają włosom objętości, zwiększają grubość i pomagają ułożyć loki.

 • Koncentrator 14 mm umożliwia precyzyjną stylizację

  Wąski otwór nasadki 14 mm koncentruje przepływ powietrza na konkretnych pasmach. Używaj koncentratora do precyzyjnej stylizacji włosów z suszarką i szczotką.

 • Elegancka, stylowa suszarka

  Philips DryCare to smukła, stylowo zaprojektowana suszarka. Wyróżnia się atrakcyjnym, ciemnofioletowym kolorem i wygląda równie dobrze jak działa.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu