1
Telefony komórkowe i tablety

Xenium

Smartfon

  Xenium

  Smartfon

  Atrakcyjny i solidny

  Philips Xenium W3568 to atrakcyjny i solidny smartfon, który może okazać się niezastąpiony zarówno podczas spędzania wolnego czasu, jak i w pracy. Dzięki dwurdzeniowemu procesorowi 1,2 GHz, dotykowemu wyświetlaczowi 10,2 cm (4") WVGA TFT, systemowi Android 4.2, doskonałej wydajności baterii oraz obsłudze dwóch kart SIM Philips Xenium W3568 spełni oczekiwania nawet bardziej wymagających użytkowników. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Atrakcyjny i solidny

Z systemem Android

 • Aparat o rozdzielczości 3 megapikseli z lampą błyskową pozwala wykonywać zdjęcia przy słabszym oświetleniu

  Aparat o rozdzielczości 3 megapikseli z lampą błyskową pozwala wykonywać zdjęcia przy słabszym oświetleniu

  Aparat fotograficzny o rozdzielczości 3 megapikseli pozwala uchwycić najważniejsze chwile, a dzięki wbudowanej lampie błyskowej zdjęcia będą miały odpowiednią jakość również w warunkach słabszego oświetlenia.

 • Dwa tryby pracy (WCDMA i GSM), lepszy zasięg

  Dwa tryby pracy (WCDMA i GSM), lepszy zasięg

  Smartfon Philips obsługuje 2 karty SIM pracujące w trybach WCDMA i GSM, co pozwala na korzystanie jednocześnie z obu kart. Dzięki temu możesz w zależności od sytuacji wykorzystywać zasięg dwóch sieci komórkowych — w tym samym czasie i za pomocą jednego urządzenia.

 • Aż do 13 godzin rozmów

  Aż do 13 godzin rozmów

  Możesz rozmawiać nawet do 13 godzin bez konieczności ładowania baterii, na jednym cyklu ładowania.

 • Płynne działanie dzięki dwurdzeniowemu procesorowi 1,2 GHz

  Płynne działanie dzięki dwurdzeniowemu procesorowi 1,2 GHz

  Dzięki dwurdzeniowemu procesorowi 1,2 GHz smartfon Philips oferuje wysoki komfort użytkowania i płynność działania. Procesor pozwala na sprawne przełączanie pomiędzy aplikacjami i szybkie ładowanie stron internetowych oraz zapewnia bardzo dobrą jakość obrazu i odpowiednią wydajność w przypadku gier.

 • Dostęp do Internetu z każdego miejsca dzięki łączności WLAN

  Dostęp do Internetu z każdego miejsca dzięki łączności WLAN

  Wbudowany moduł WLAN pozwala łączyć się z siecią internetową za pośrednictwem telefonu komórkowego. Możesz z łatwością przeglądać strony www oraz przesyłać pliki i wiadomości e-mail.

 • Pojemnościowy ekran dotykowy TFT WVGA 10,2 cm (4'')

  Pojemnościowy ekran dotykowy TFT WVGA 10,2 cm (4'')

  Wysokiej jakości wyświetlacz zapewnia żywy obraz o wspaniałych kolorach, a także wysoką czułość panelu dotykowego. Pojemnościowa matryca TFT WVGA 10,2 cm (4'') gwarantuje niezwykle krótki czas reakcji, umożliwiając m.in. bardzo wygodne przeglądanie zdjęć i stron internetowych oraz powiększanie i pomniejszanie ekranów lub aplikacji.

 • Aż do 8 godzin surfowania po Internecie

  Aż do 8 godzin surfowania po Internecie

  Możesz surfować po Internecie nawet do 8 godzin bez ładowania baterii, na jednym cyklu ładowania.

 • Android 4.2

  Android 4.2

  Smartfon Philips z systemem operacyjnym Android to otwarta platforma mobilna pozwalająca na łatwą personalizację oraz korzystanie z szerokiej gamy inteligentnych funkcji i aplikacji. Ten poręczny smartfon to kieszonkowy komputer, konsola do gier i telefon w jednym.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Dane techniczne produktu bazują na testach laboratoryjnych wykonanych przy pełnym naładowaniu baterii z wyłączonymi funkcjami Bluetooth oraz Wi-Fi. Uzyskiwany w warunkach rzeczywistych czas pracy urządzenia zależy od dostawcy usług oraz sposobu korzystania z telefonu.
 • Karta pamięci MicroSD nie jest elementem zestawu.
 • Dostępność niektórych funkcji jest uzależniona od rodzaju abonamentu wykupionego od operatora sieci.
 • Aby korzystać z nawigacji GPS/A-GPS, wymagany jest najczęściej dostęp do sieci komórkowej oraz transmisji danych. Operator sieci komórkowej może pobierać dodatkowe opłaty za korzystanie z GPS/A-GPS. Jakość połączenia GPS/A-GPS może być także zależna od czynników zewnętrznych, takich jak otoczenie, ukształtowanie terenu, pogoda i tym podobne.
 • Wszystkie obrazy i zdjęcia produktu mają wyłącznie charakter informacyjny. Rzeczywiste cechy i funkcje telefonu, takie jak kolor czy rodzaj informacji wyświetlanych na ekranie, mogą się różnić od tych prezentowanych na zamieszczonych obrazach/zdjęciach przedstawiających produkt.
 • Podane dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu