1
Telefony komórkowe i tablety

Smartfon

  Smartfon

  Przyjazny dla oczu

  Poznaj smartfon Philips X586 wyposażony w technologię SoftBlue, która jest przyjazna dla oczu i zapewnia wspaniały, kolorowy obraz. Aparat fotograficzny 13 MP, ekran HD 12,7 cm (5'') i identyfikacja oparta na liniach papilarnych — wszystko to zapewni Ci dostęp do rozrywki i uprzyjemni życie. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Przyjazny dla oczu

Poznaj smartfon Philips X586 wyposażony w technologię SoftBlue, która jest przyjazna dla oczu i zapewnia wspaniały, kolorowy obraz. Aparat fotograficzny 13 MP, ekran HD 12,7 cm (5'') i identyfikacja oparta na liniach papilarnych — wszystko to zapewni Ci dostęp do rozrywki i uprzyjemni życie. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Przyjazny dla oczu

 • Podwójne gniazdo SIM, aby rozdzielić różne grupy kontaktów

  Podwójne gniazdo SIM, aby rozdzielić różne grupy kontaktów

  Teraz możesz uporządkować swoje kontakty, używając dwóch różnych numerów telefonu do kontaktów służbowych i prywatnych. A dzięki obsłudze dwóch kart SIM nie musisz już nosić ze sobą dwóch telefonów.

 • Aparat fotograficzny o rozdzielczości 13 megapikseli z autofokusem i lampą błyskową pozwala wykonywać niesamowite zdjęcia

  Aparat fotograficzny o rozdzielczości 13 megapikseli z autofokusem i lampą błyskową pozwala wykonywać niesamowite zdjęcia

  Zachwyć się doskonałym aparatem fotograficznym telefonu komórkowego Philips o rozdzielczości 13 megapikseli, który zapewnia najwyższej jakości zdjęcia. Wzbogacaj swoje zdjęcia, korzystając z niesamowitego wachlarza efektów kreatywnych. Duży wybór trybów fotografowania, takich jak automatyczny retusz twarzy, efekty makijażu, fotografowanie w trybie HDR, zdjęcia panoramiczne czy seryjne, sprawia, że wystarczy tylko jedno kliknięcie, aby zostać mistrzem fotografii.

 • Dostęp do osobistych aplikacji na podstawie odcisku palca

  Dzięki inteligentnemu uwierzytelnianiu odciskiem palca tylko Ty będziesz mieć dostęp do telefonu komórkowego Philips i zapisanych w nim danych — urządzenie będzie rozpoznawać Twoje linie papilarne. Wystarczy zarejestrować swój odcisk palca za pomocą specjalnego czujnika wbudowanego w telefon. Szybkie przesunięcie palcem pozwoli zweryfikować zgodność i zapewni Ci wyłączny dostęp do telefonu oraz jego wspaniałych funkcji i aplikacji.

 • Najwyższa jakość przeglądania dzięki podwójnemu trybowi sieci 4G (TDD-LTE/FDD-LTE)

  Telefon komórkowy Philips jest wyposażony w podwójny tryb sieci 4G, co pozwala korzystać z niezwykle szybkiego mobilnego Internetu za pośrednictwem sieci TDD-LTE i FDD-LTE. Dzięki temu możesz wykorzystywać większy zasięg LTE za pomocą jednego urządzenia.

 • Doskonałe parametry — 16 GB wbudowanej pamięci i 2 GB pamięci operacyjnej RAM

  Telefon komórkowy Philips ma wbudowaną pamięć 16 GB, co pozwala zabrać ze sobą więcej multimediów. Tak duża dostępna pamięć zaspokoi Twoje rosnące potrzeby, udostępniając więcej miejsca na ulubione aplikacje, zdjęcia i ważne dokumenty. Z kolei 2 GB pamięci ROM zapewnia doskonałe działanie podczas grania i oglądania filmów w wolnym czasie.

 • Technologia SoftBlue LED jest przyjazna dla oczu i zapewnia wspaniałe kolory

  Opracowany z myślą o Tobie telefon komórkowy Philips Brilliance jest wyposażony w technologię SoftBlue LED — przyjazną dla oczu i zapewniającą wspaniały, kolorowy obraz. SoftBlue wykorzystuje inteligentną technologię, która ogranicza szkodliwe fale niebieskiego światła, nie wpływając przy tym negatywnie na kolory ani na wyświetlany obraz.

 • Wyświetlacz HD IPS o przekątnej 12,7 cm (5") zapewnia wysoką szczegółowość obrazu

  Telefon komórkowy Philips jest wyposażony w niesamowity wyświetlacz 12,7 cm (5") o wysokiej rozdzielczości, który zachwyca żywymi kolorami i dokładnym odwzorowaniem szczegółów. Technologia IPS zapewnia świetną widoczność bez względu na to, pod jakim kątem patrzysz na wyświetlacz. Podkreśla też kolory, przez co stają się one niezwykle wyraziste i żywe. To wszystko powoduje, że korzystanie ze smartfona Philips jest wyjątkowo komfortowe. Ponadto obsługa szerokiego ekranu o przekątnej 12,7 cm (5") jest niezwykle wygodna — teraz surfowanie po sieci oraz wyświetlanie najnowszych zdjęć i filmów to prawdziwa przyjemność.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu