1
Niezbadane

Zestaw kina domowego 5.1

  Zestaw kina domowego 5.1

  Dźwięk przestrzenny z każdej strony, jak w kinie

  Ponad 70% osób biorących udział w testach dźwiękowych* wybiera Philips 360Sound. W głośnikach 360Sound przetworniki dźwięku umieszczono zarówno z przodu, jak i po bokach, co sprawia, że dźwięk wypełnia równomiernie całe pomieszczenie — zupełnie jak w kinie. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

 • Dźwięk przestrzenny z każdej strony, jak w kinie

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Dźwięk przestrzenny z każdej strony, jak w kinie

Ponad 70% osób biorących udział w testach dźwiękowych* wybiera Philips 360Sound. W głośnikach 360Sound przetworniki dźwięku umieszczono zarówno z przodu, jak i po bokach, co sprawia, że dźwięk wypełnia równomiernie całe pomieszczenie — zupełnie jak w kinie. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Dźwięk przestrzenny z każdej strony, jak w kinie

Fascynacja Dźwiękiem

 • Usługa Philips Net TV w technologii Wi-Fi zapewniająca dostęp do usług internetowych za pomocą telewizora

  Korzystaj z bogatej oferty usług Net TV i oglądaj filmy, zdjęcia, serwisy informacyjne oraz inną zawartość internetową bezpośrednio na ekranie telewizora. Wystarczy podłączyć kino domowe do sieci domowej za pomocą łącza Ethernet, a następnie wybrać żądaną zawartość przy pomocy pilota zdalnego sterowania. Menu Philips zapewnia dostęp do popularnych usług Net TV dopasowanych do ekranu Twojego odbiornika, a dzięki sieci komputerowej z certyfikatem DLNA możliwe jest oglądanie filmów i obrazów znajdujących się w komputerze przy użyciu pilota zdalnego sterowania.

 • Dźwięk przestrzenny wypełniający całe pomieszczenie

  Dźwięk przestrzenny wypełniający całe pomieszczenie

  Kino domowe z technologią 360Sound, całkowicie różniące się od konwencjonalnego zestawu kina domowego 5.1, zostało wyjątkowo zaprojektowane z trzema przetwornikami w każdym głośniku satelitarnym — jednym przednim i dwoma bocznymi kątowymi, których celem jest wytworzenie dźwięku przestrzennego. Oprócz technologii dipoli firma Philips wykorzystuje specjalnie opracowany algorytm zapewniający jeszcze większą poprawę efektu dźwięku przestrzennego. Wbudowane dodatkowe komponenty akustyczne, takie jak głośniki wysokotonowe z miękką kopułką, neodymowe magnesy oraz wzmacniacze cyfrowe klasy „D” sprawiają, że kino domowe 360Sound zapewnia wyjątkowy dźwięk z każdego miejsca, stwarzając wrażenie przebywania na sali kinowej.

 • Telewizor Full HD 3D Blu-ray pozwoli cieszyć się wspaniałym obrazem trójwymiarowym

  Telewizor Full HD 3D Blu-ray pozwoli cieszyć się wspaniałym obrazem trójwymiarowym

  Zachwyć się filmami trójwymiarowymi we własnym pokoju na ekranie telewizora Full HD 3D. Technologia Active 3D w połączeniu z najnowszą generacją ekranów zapewnia głębię i realizm obrazu w wysokiej rozdzielczości 1080 x 1920. Efekt trójwymiarowy w rozdzielczości Full HD powstaje w zestawie kina domowego dzięki zastosowaniu specjalnych okularów zasłaniających prawe i lewe oko synchronicznie ze zmieniającymi się obrazami. Szeroka gama filmów 3D dostępnych na płytach Blu-ray zapewnia dostęp do rozrywki w najwyższej jakości. Technologia Blu-ray zapewnia również nieskompresowany dźwięk, dzięki czemu możesz cieszyć się niewiarygodnie realistycznymi wrażeniami dźwiękowymi.

 • Dolby TrueHD i DTS-HD zapewniają doskonały dźwięk przestrzenny

  Dolby TrueHD i DTS-HD zapewniają doskonały dźwięk przestrzenny

  Formaty Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio Essential wydobywają z płyt Blu-ray dźwięk doskonałej jakości. Odtwarzany dźwięk jest niemalże niemożliwy do odróżnienia od wersji studyjnej, tak więc słyszysz dokładnie to, co było zamysłem twórców. Formaty Dolby TrueHD oraz DTS-HD Master Audio Essential stanowią wspaniałe uzupełnienie Twoich wrażeń z rozrywki w jakości HD.

 • Łącze DLNA do odtwarzania filmów i muzyki z komputera

  Łącze DLNA do odtwarzania filmów i muzyki z komputera

  Łącze DLNA Network zapewnia łatwy dostęp do zdjęć, muzyki, obrazów lub filmów w komputerze lub domowej sieci komputerowej. Wykorzystuje ono połączenie Ethernet (LAN) z protokołem DLNA zapewniającym bezproblemową współpracę urządzeń z certyfikatem DLNA. Po podłączeniu telewizora, kina domowego lub odtwarzacza płyt Blu-ray do domowej sieci komputerowej można uzyskać dostęp do informacji z wszystkich urządzeń z certyfikatem DLNA. Uzyskaj dostęp do swojego świata rozrywki, naciskając przycisk na intuicyjnym interfejsie użytkownika zapewniającym łatwe przeglądanie.

 • Wspaniałe, niewielkie głośniki wzbogacają wystrój wnętrza Twojego salonu

  Wspaniałe, niewielkie głośniki wzbogacają wystrój wnętrza Twojego salonu
 • Wyrafinowane wzornictwo i wysokiej jakości wykończenie z aluminium

  Wyrafinowane wzornictwo i wysokiej jakości wykończenie z aluminium
Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Dane oparte na wynikach testów jakości dźwięku przeprowadzonych przez firmę Synovate w listopadzie 2010 roku w Niemczech z uwzględnieniem głównego gracza konkurencji. Dane znajdują się w aktach.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu