1
Projektory

PicoPix

Projektor kieszonkowy

  PicoPix

  Projektor kieszonkowy

  Wyświetl swoje życie

  Ten niewielki i lekki przenośny projektor jest doskonałym towarzyszem w codziennej działalności biznesowej. Można go z łatwością podłączyć do notebooka, laptopa lub urządzenia przenośnego, takiego jak tablet lub smartfon, za pośrednictwem złącza USB lub HDMI. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

PicoPix Projektor kieszonkowy

140 lumenów, Edycja biznesowa PPX3514/EU Znajdź podobne produkty

Wyświetl swoje życie

 • Akumulator wewnętrzny gwarantujący nawet do 2 godzin odtwarzania

  Projektor kieszonkowy PicoPix jest wyposażony w niewielki wbudowany akumulator umożliwiający długie odtwarzanie. Jedno naładowanie wystarcza nawet na 2 godziny ciągłego oglądania filmów lub zdjęć oraz słuchania muzyki. To sprawia, że projektor PicoPix warto mieć zawsze przy sobie.

 • Technologia LED zapewnia wspaniałe kolory i wysoki kontrast

  Twoje zdjęcia i filmy zasługują na to, aby pokazywać je innym w najlepszej jakości. Właśnie dlatego w projektorze przenośnym PicoPix wykorzystano wysokiej klasy technologię LED — dzięki niej wyświetlane zdjęcia i filmy cechują się wspaniałymi kolorami i zachwycającym kontrastem.

 • Wbudowana aplikacja Office Viewer i odtwarzacz multimedialny

  Zintegrowany odtwarzacz MP4 obsługuje wszystkie typowe formaty obrazu i dźwięku. Dzięki temu projektor PicoPix jest samodzielnym urządzeniem. Aplikacja Office Viewer umożliwia udostępnianie wszystkich typowych plików biurowych i plików PDF.

 • Idealnie mieści się w kieszeni i waży tylko 270 g

  Dzięki 270 g wagi i smukłej konstrukcji projektor kieszonkowy PicoPix jest doskonałym, lekkim urządzeniem do użytku służbowego i prywatnego.

 • Różne złącza dla wszystkich popularnych urządzeń

  Projektor kieszonkowy PicoPix oferuje dużą liczbę złączy umożliwiających podłączanie rozmaitych urządzeń. USB, HDMI, VGA, złącza komponentowe i kompozytowe, gniazdo kart SD/SDHC i wyjście audio 3,5 mm — wszystko jest do Twojej dyspozycji. Korzystaj z nieograniczonego dostępu do rozrywki!

 • W zestawie statyw i torba biznesowa

  W zestawie zasilacz z adapterem dla UE i Wielkiej Brytanii, przewody HDMI i USB, ładowarka samochodowa, statyw i torba biznesowa

 • SmartEngine z technologią LED

  Twoje zdjęcia i filmy zasługują na to, aby pokazywać je innym w najlepszej jakości. Właśnie dlatego w projektorze kieszonkowym PicoPix wykorzystano wysokiej klasy technologię SmartEngine LED, dzięki której wyświetlane zdjęcia i filmy cechują się wspaniałymi kolorami i zachwycającym kontrastem.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu