1
Audio i wideo

Pasywne okulary 3D

  Pasywne okulary 3D

  Kino domowe z technologią Easy 3D

  Zabierz całą rodzinę w podróż do świata trójwymiarowych filmów dzięki dodatkowym okularom 3D firmy Philips. Gwarantują one wysoką jakość i optymalny komfort użytkowania. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Pasywne okulary 3D

do telewizorów z technologią Easy 3D PTA416/00 Znajdź podobne produkty

Kino domowe z technologią Easy 3D

Ciesz się obrazem 3D w komfortowych warunkach

 • Ostry obraz bez przesłuchu

  Ostry obraz bez przesłuchu

  Technologia Easy 3D generuje ostry obraz z minimalnymi zakłóceniami i zapewnia bardzo wygodne oglądanie trójwymiarowego obrazu. Z kolei dzięki technologii FPR (Film Pattern Retarder) — zaawansowanemu polaryzatorowi 3D całkowicie zintegrowanemu z ekranem telewizora — można zachwycić się efektami wizualnymi dostępnymi wcześniej tylko w kinie.

 • Ich lekkość zapewnia komfortowe oglądanie przez długie godziny

  Okulary Easy 3D nie zawierają elementów elektronicznych ani nie wymagają użycia baterii. Są lekkie, co zapewnia komfortowe oglądanie przez długie godziny.

 • Regulowana nakładka na nos zapełnia najwyższy komfort noszenia

  W tych okularach 3D nakładki na nos można regulować, dzięki czemu będą one pasować niezależnie od wielkości tej części ciała. Nawet noszenie pod nimi okularów korekcyjnych nie wpływa negatywnie na komfort podczas oglądania.

 • Optymalny obszar pokrycia w soczewkach nawet w przypadku osób noszących okulary

  Szerokie soczewki i delikatna krzywizna okularów sprawiają, że będą one pasować większości osób, nawet tym noszącym okulary. Dodatkowy haczyk na górnej krawędzi oprawki pomaga przymocować okulary Easy 3D do okularów korekcyjnych.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Ostrzeżenie zdrowotne:
 • Zalecamy, aby przed oglądaniem obrazu 3D (a także pulsujących źródeł światła lub szybko zmieniających się sekwencji obrazów) osoby z rozpoznaną epilepsją lub innymi schorzeniami nasilającymi się pod wpływem działania światła zasięgnęły porady lekarza specjalisty.
 • Odradza się długotrwałe oglądanie obrazu 3D celem uniknięcia takich objawów złego samopoczucia, jak bóle głowy lub dezorientacja. W przypadku wystąpienia niepożądanych objawów należy zaprzestać oglądania obrazu 3D i unikać wykonywania potencjalnie niebezpiecznych czynności aż do chwili ustąpienia tych objawów.
 • Z opisanych wyżej względów dzieci nie powinny oglądać obrazu 3D bez nadzoru rodziców. Nie zalecamy oglądania obrazu 3D przez dzieci w wieku poniżej 6 lat.
 • Nie wolno używać okularów 3D w innym celu niż oglądanie telewizji 3D.
 • RYZYKO ZADŁAWIENIA: do okularów 3D nie powinny mieć dostępu dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na możliwość połknięcia przez nie pokrywy komory baterii lub samej baterii.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu