Centrum prasowe | Polska

maj 11, 2024

Jak wybrać dobry laktator?

W portfolio Philips Avent znajdują się obecnie 4 modele laktatorów elektrycznych: bezprzewodowy i wyjątkowo wydajny laktator Premium Plus, laktator Premium przewodowy, poręczny i mobilny laktator Essential oraz nowość – laktator Premium na dwie piersi. Oznacza to, że możesz dobrać laktator do swoich potrzeb i to bez ryzyka dzięki trwającej promocji satysfakcja gwarantowana.

 

Pewnie laktator to nie jest pierwsza rzecz na Twojej wyprawkowej liście - nie jest ani taki słodki jak ubranka, kocyki, smoczki, ani - na pierwszy rzut oka - taki niezbędny. I w dodatku jest dla Ciebie, a nie bezpośrednio dla maluszka. Ale to tylko pozory! Bo dobry laktator może rozkręcić, podtrzymać, a nie raz nawet uratować laktację, dając coś co dla dziecka jest bezcenne - pokarm mamy. Dlatego nie warto zwlekać z jego zakupem i lepiej zaopatrzyć się w porządny laktator elektryczny jeszcze przed porodem.

Poręczny i mały laktator Philips Avent Essential

Niektóre mamy, nie wiedząc, czy laktator im się w ogóle przyda lub zakładając sporadyczne jego używanie, kupują sprawdzony, mały laktator w wersji podstawowej. I taki jest też Philips Avent Essential. Ten elektryczny laktator Philips Avent utrzymuje optymalny wypływ pokarmu i jest wygodny w użyciu. Laktator ma 4 poziomy stymulacji i 4 poziomy odciągania pokarmu, co pozwala dobrać sposób odciągania do własnych potrzeb i preferencji, ale jest zarazem nadal bardzo intuicyjne. Ponadto jest mały i bardzo poręczny - zmieści się nawet w damskiej torebce, więc będzie idealny do używania od czasu do czasu, głównie podczas wyjść.


Laktator Premium i Premium Plus

Inne mamy potrzebują jednak mocniejszej stymulacji i szybszego wypływu pokarmu. Dla nich stworzony został laktator Philips Avent Premium Plus i Premium (który działa na kablu). Ten laktator wykorzystuje technologię odciągania pokarmu, w której ssanie i nacisk na sutek perfekcyjnie odwzorowują zachowanie dziecka w trakcie karmienia, więc jest bardzo efektywny i wydajny. Ma w dodatku 8 poziomów stymulacji i 16 poziomów odciągania pokarmu, a sesję łatwo możesz rozpocząć od ostatnich zapisanych ustawień. Ponadto, jeśli przydarzy Ci się zastój pokarmu lub zatkany kanalik, a maluszek nie będzie w stanie pobrać dużych ilości pokarmu lub mocno ssać, ten laktator z pewnością sobie z tym poradzi! Nadmiar pokarmu można zachować i zamrozić w specjalnych woreczkach lub pojemnikach na „czarną godzinę”.


Ponadto w tym modelu laktatora znajdziesz nakładkę, która delikatnie dostosowuje się do rozmiaru i kształtu niemal każdej brodawki sutkowej. Dzięki temu nie musisz wybierać jednego rozmiaru lejka, nie mając pewności jak Twoje piersi zmienią się po porodzie.


Podwójny laktator

Laktator Philips Avent Premium dostępny jest od niedawna także w wersji na dwie piersi, a to oznacza jeszcze więcej pokarmu w krótszym czasie! Podwójny laktator przyda się zwłaszcza mamom często odciągającym mleko, dla których liczy się czas odciągania, a także mamom, które muszą stymulować laktację np. po cesarskim cięciu, gdy mama jest odseparowana od noworodka lub gdy maluszek ssania dopiero będzie się uczył. Dzięki odciągnięciu mleka czy siary dziecko otrzyma to, co najlepsze, czyli mleko mamy bez konieczności dokarmiania mieszanką, a laktacja może spokojnie ruszyć.


Testuj dowolny laktator elektryczny Philips Avent przez 60 dni

Jeśli obawiasz się, że zakupiony laktator okaże się zbędny i go wcale nie użyjesz lub nie będziesz zadowolona, skorzystaj z akcji Philips Avent i testuj laktator elektryczny przez 60 dni z możliwością jego zwrotu w ciągu tego okresu. W ramach trwającej do 31.12.2024 w ciągu 60 dni od zakupu będziesz mogła zwrócić laktator, jeśli okaże się niepotrzebny lub nie spełni Twoich oczekiwań, czyli nawet otwarty produkt. Akcja obejmuje sklepy online i stacjonarne w całej Polsce wymienione w załączniku do regulaminu i dotyczy modeli laktatorów elektrycznych Philips Avent.

O Royal Philips

Royal Philips jest wiodącym dostawcą w obszarze technologii medycznych, która koncentruje się na poprawie zdrowia i samopoczucia ludzi poprzez znaczące innowacje. Innowacje firmy Philips skoncentrowane na pacjentach i wykorzystują zaawansowaną technologię oraz dogłębną wiedzę kliniczną i konsumencką w celu dostarczania produktów konsumenckich oraz profesjonalnych rozwiązań zdrowotnych dla świadczeniodawców opieki zdrowotnej i ich pacjentów, zarówno w placówce medycznej, jak i w środowisku domowym. Firma z siedzibą w Holandii, jest liderem w diagnostyce obrazowej, ultrasonografii, terapii obrazowej, monitorowaniu i informatyce medycznej, a także w zdrowiu konsumenckim (pielęgnacji damskiej i męskiej, szczoteczek sonicznych oraz opieki nad mamą i dzieckiem). Philips wygenerował w 2022 r. sprzedaż w wysokości 17,8 mld EUR i zatrudnia około 77 000 pracowników, prowadząc sprzedaż i świadcząc usługi w ponad 100 krajach.

Więcej informacjiMniej informacji

Tematy

Kontakty

Agata

Agata Rzeszuto

Junior PR Manager, Philips Polska

Pielęgnacja ciała

Pięlęgnacja matki i dziecka

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Zasoby multimedialne

Udostępnij w mediach społecznościowych

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
Please select the checkbox

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?