Monitor LCD

  Monitor LCD

  Doskonała rozrywka w formacie Full HD

  Wykorzystaj doskonałe możliwości monitora Full HD firmy Philips z cyfrowym tunerem TV. Wejście HDMI, odtwarzanie materiałów audio-wideo z urządzeń USB oraz potężny dźwięk sprawiają, że to świetny wybór. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Monitor LCD

60 cm (23, 6"), Wyświetlacz Full HD 241TE5LB/00 Znajdź podobne produkty

Doskonała rozrywka w formacie Full HD

dzięki tunerowi DTV

 • Ekran LCD Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080p

  Ekran LCD Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080p

  Ekran Full HD umożliwia osiągnięcie rozdzielczości panoramicznej 1920 x 1080 pikseli. Jest to największa rozdzielczość transmisji HD zapewniająca najwyższą możliwą jakość obrazu. Ekran jest w pełni przygotowany na rozwój technologii HD, dzięki obsłudze sygnałów 1080p z dowolnych źródeł, włącznie z najnowszymi technologiami (np. Blu-ray i nowoczesne konsole do gier HD). Ulepszone algorytmy przetwarzania sygnału w pełni obsługują wyższą jakość i rozdzielczość obrazu, co pozwala osiągnąć czysty obraz bez migotania, optymalną jasność i rewelacyjne kolory.

 • SmartContrast 20000000:1 zapewnia głęboką czerń i bogactwo szczegółów

  SmartContrast 20000000:1 zapewnia głęboką czerń i bogactwo szczegółów

  Potrzebujesz płaskiego wyświetlacza LCD o największym kontraście i najżywszych obrazach? Połączenie zaawansowanej obróbki sygnału wideo i wyjątkowej technologii przyciemnianego podświetlenia zapewnia niezwykle żywy obraz. Kontrast SmartContrast pozwala uzyskać większy kontrast dzięki doskonałemu poziomowi czerni oraz wiernie odwzorowanym cieniom i ciemnym kolorom, zapewniając jasny, naturalny obraz.

 • Technologia SmartPicture zapewnia optymalną jakość obrazu

  Technologia SmartPicture zapewnia optymalną jakość obrazu

  SmartImage to najnowsza, wyjątkowa technologia firmy Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i dostosowuje do niej parametry pracy wyświetlacza. Przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwia wybór różnych trybów, takich jak: Biuro, Obraz, Rozrywka, Oszczędność, w celu dostosowania trybu pracy do używanej aplikacji. W oparciu o ten wybór technologia SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie kolorów i ostrość zdjęć i filmów w celu zapewnienia najlepszej jakości obrazu. Tryb Oszczędność pozwala zmniejszyć zużycie energii. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

 • Standard HDMI-ready zapewnia doskonały obraz Full HD

  Standard HDMI-ready zapewnia doskonały obraz Full HD

  Urządzenie ze złączem HDMI jest wyposażone w osprzęt potrzebny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego za pomocą interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera lub z dowolnej ilości źródeł audio-wideo (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer wideo).

 • Technologia LED zapewnia naturalne kolory

  Białe diody LED to półprzewodnikowe urządzenia, które osiągają pełną jasność szybciej, skracając czas rozgrzewania. Diody LED nie zawierają rtęci, co umożliwia ich ponowne przetworzenie i ekologiczną utylizację. Diody LED umożliwiają lepsze sterowanie podświetleniem LCD, zapewniając niezwykle wysoki współczynnik kontrastu. Doskonałe odwzorowanie kolorów to rezultat jednolitego poziomu jasności na ekranie.

 • Wbudowany cyfrowy tuner TV umożliwia oglądanie programów telewizyjnych na monitorze komputera

  Wbudowany w monitor cyfrowy tuner TV umożliwia odbieranie i wyświetlanie wysokiej jakości sygnałów telewizyjnych z różnych źródeł.

 • Odtwarzanie filmów, zdjęć i plików MP3 bezpośrednio przez złącze USB

  Złącze USB umożliwia dostęp do zdjęć w formacie JPEG, muzyki w formacie MP3 i plików wideo zapisanych na większości przenośnych dysków USB (urządzeń pamięci masowej USB). Wystarczy podłączyć urządzenie USB do gniazda z boku monitora, aby uzyskać dostęp do multimediów za pośrednictwem ekranowej przeglądarki zawartości. Dzięki temu możliwe jest przeglądanie filmów, zdjęć i plików muzycznych.

 • Funkcja SmartSound wybiera doskonały tryb odtwarzania dźwięku

  Funkcja umożliwia wybór różnych trybów, np. Film, Gry, Muzyka itd., zapewniając automatyczne uaktywnienie wstępnie definiowanych częstotliwości w celu ulepszenia dźwięku związanego z funkcją.

 • Interfejs HDMI z obsługą funkcji EasyLink

  HDMI to pojedynczy przewód przenoszący nieskompresowane sygnały obrazu i dźwięku o najwyższej jakości z urządzeń do monitora. Funkcja Philips Easylink sprawia, że do wykonywania większości operacji na monitorze potrzebny jest tylko jeden pilot. Ciesz się obrazem i dźwiękiem o wysokiej jakości bez zbędnych przewodów.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu