1
Telewizor

Niezwykle smukły telewizor LED Smart

  Niezwykle smukły telewizor LED Smart

  Coś zupełnie innego

  Brakuje słów, by opisać rewolucyjną, szklaną konstrukcję telewizora Philips DesignLine o niezwykłej lekkości. Ale czy rzeczywiście? Do głowy przychodzą takie określenia, jak „przyciągający uwagę”, „innowacyjny” czy „mający doskonałe parametry”. Przede wszystkim jednak „zapierający dech w piersiach”… Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

 • Coś zupełnie innego

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

DesignLine Niezwykle smukły telewizor LED Smart

140 cm (55"), 3D Max, DVB-T/T2/C/S/S2 55PDL8908S/12 Znajdź podobne produkty

Coś zupełnie innego

Więcej niż telewizor — innowacyjne dzieło sztuki

 • Rewolucyjna, szklana konstrukcja — inspiracja dla Twojego wnętrza

  Innowacyjny panel w kształcie tafli szkła zmienia sposób postrzegania telewizorów i wyznacza nowe trendy w zakresie ich wzornictwa. Szklana powierzchnia umożliwia płynne przejście gradientu między jasną a ciemną tonacją, co podkreśla efekt lekkości telewizora. Można oprzeć go o ścianę w nowoczesnym lofcie, umieścić między antykami w wiejskim domu lub zawiesić w otoczeniu dzieł sztuki współczesnej w galerii — doskonale pasuje do każdego wnętrza.

 • Trójstronny system Ambilight XL zapewnia większą intensywność wrażeń podczas oglądania

  Ta opatentowana technologia firmy Philips sprawia, że ekran wydaje się znacznie szerszy — a wrażenia podczas oglądania bardziej realistyczne — rzucając na ścianę bardzo szeroką poświatę z trzech stron ekranu. Technologia ta automatycznie dostosowuje kolor światła tak, aby pasowało do wyświetlanego obrazu. Dzięki funkcji dopasowania do ściany barwa światła zawsze idealnie pasuje do obrazu na telewizorze, niezależnie od koloru ściany. Liczne ustawienia można dostosować do swoich upodobań.

 • Technologia Perfect Motion Rate (PMR) o częstotliwości 1400 Hz zapewnia doskonałą ostrość ruchomego obrazu

  W celu uzyskania precyzyjnego, płynnego i naturalnego odwzorowania ruchu firma Philips opracowała Perfect Motion Rate — standard pomiaru ostrości poruszających się obrazów. PMR to połączenie wyjątkowego przetwarzania obrazu, liczby klatek na sekundę, częstotliwości odświeżania poszczególnych klatek, a także doskonałych możliwości przyciemniania i technologii podświetlenia. Im wyższy współczynnik PMR, tym lepszy kontrast i bardziej wyraziste wyświetlanie ruchu, a więc i wyższa jakość obrazu.

 • Smart TV — świat internetowej rozrywki

  Odkryj świat wykraczający poza tradycyjną telewizję. Wypożyczaj i strumieniowo przesyłaj bezpośrednio do telewizora filmy, nagrania wideo, gry i inne materiały z internetowych sklepów z filmami. Oglądaj ulubione programy w ramach usługi Catch-up TV i ciesz się szeroką gamą aplikacji internetowych dzięki usłudze Smart TV. Komunikuj się z rodziną i przyjaciółmi za pomocą programu Skype™ lub sieci społecznościowych. Lub... po prostu przeglądaj strony internetowe!

 • Aplikacja MyRemote — sterowanie funkcjami telewizora za pomocą telefonu lub tabletu

  Steruj telewizorem i nagrywaj w ruchu, korzystając z jednej prostej aplikacji. Zmień swój tablet lub smartfon w uniwersalnego pilota ze wszystkimi opcjami oryginalnego pilota oraz dodatkowymi funkcjami, takimi jak wpisywanie tekstu. Funkcja SimplyShare przesyła materiały do telewizora. Funkcja Wi-Fi Smart Screen umożliwia oglądanie cyfrowych programów telewizyjnych w urządzeniu. Z kolei dzięki aplikacji MyRemote, można nagrywać ulubione programy i być zawsze na bieżąco. Wystarczy przejrzeć elektroniczny przewodnik telewizyjny i wybrać programy do nagrania i obejrzenia później. Telewizor z technologią Smart TV zasługuje na prawdziwie inteligentną aplikację.

 • Wi-Fi Miracast™ — kopiuj zawartość ze swoich urządzeń do telewizora

  Oglądaj wybrane materiały multimedialne w dowolnym miejscu i czasie. Przenieś obraz widoczny na wyświetlaczu urządzenia na duży ekran. Udostępniaj zdjęcia ze smartfona, laptopa i nie tylko. Połączenia można łatwo skonfigurować, a technologia ta jest obsługiwana przez wiele urządzeń.

 • Wbudowana karta Wi-Fi do łatwego łączenia się ze światem online

  Wbudowana karta Wi-Fi do łatwego łączenia się ze światem online

  Wbudowana karta Wi-Fi telewizora Philips Smart TV sprawia, że łączenie z siecią domową jest szybkie i łatwe, co pozwala na dostęp do świata rozrywki lub bezprzewodowe udostępnianie multimediów w domu.

 • Pilot zdalnego sterowania ze wskaźnikiem i klawiaturą — pełna kontrola

  Pilot zdalnego sterowania ze wskaźnikiem i klawiaturą — pełna kontrola

  Całkowicie intuicyjny pilot zdalnego sterowania oferuje wszystkie standardowe funkcje, takie jak przyciski kierunkowe, regulacja głośności i przyciski skrótów. Ponadto wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk OK, aby skorzystać z funkcji ułatwionej nawigacji. Wskaźnik działa w sposób podobny do myszy — umożliwia wskazywanie, klikanie i łatwe przewijanie ekranu. Po odwróceniu pilota można korzystać z pełnej klawiatury ułatwiającej wpisywanie tekstu. Najlepsze zostawiliśmy na koniec: nasz inteligentny pilot ma czujniki żyroskopowe rozróżniające „górę” i „dół”, dlatego można wpisywać tekst bez obaw o przypadkową zmianę kanałów.

 • Inteligentny uchwyt DesignLine — wszystko, czego potrzebujesz do montażu telewizora

  Chcesz ustawić telewizor pod kątem, powiesić go lub oprzeć o ścianę? Jedno rozwiązanie spełni wszystkie Twoje potrzeby. Z myślą o wnętrzach o twardym podłożu opracowano specjalne zabezpieczenie krawędzi służące jako bufor między podłogą a szklanym panelem. Niewygodny montaż? Pomysłowy zestaw do montażu naściennego Simply Straight firmy Philips pozwala uniknąć wykonywania dokładnych pomiarów podczas wieszania urządzenia — dzięki niemu w intuicyjny sposób znajdziesz odpowiednią pozycję na ścianie.

 • Specjalny rękaw pozwala zebrać i uporządkować wszystkie przewody telewizora w jednym miejscu

  Pojedynczy rękaw na przewody pozwala uporządkować wszystkie przewody w jednym miejscu. To niewielkich rozmiarów akcesorium zaprojektowano tak, aby pozostawało poza zasięgiem wzroku — jest wkomponowane w przestrzeń z tyłu panelu, co ogranicza wizualny bałagan.

 • Perfect Pixel HD — nagradzana technologia jakości obrazu

  Technologię tę opracowano z myślą o uzyskaniu zaawansowanego obrazu o niezrównanej ostrości i wyrazistości, bez migotania. Każdy piksel tworzący obraz jest optymalizowany w celu lepszego dopasowania do sąsiednich pikseli. Rezultat to wyjątkowe połączenie ostrości, naturalnej szczegółowości, intensywnych kolorów, doskonałego kontrastu i płynnego, naturalnego wyświetlania ruchu.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

 • Aplikacja MyRemote i powiązane z nią funkcje różnią się w zależności od modelu telewizora i kraju, a także modelu urządzenia inteligentnego i systemu operacyjnego. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.philips.com/TV.
 • Zgodność zależy od certyfikatu Wi-Fi Miracast systemu Android w wersji 4.2 lub nowszej. Szczegółowe informacje można znaleźć w dokumentacji technicznej urządzenia.
 • Aby pobrać aplikację dla telewizora Smart TV, odwiedź stronę www.philips.com/tv i odkryj usługi dostępne w Twoim kraju.
 • Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych. Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji (CI+). Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.
 • Kamera (PTA317) do telewizora Philips jest sprzedawana oddzielnie.
 • Z opisanych wyżej względów dzieci nie powinny oglądać obrazu 3D bez nadzoru rodziców. Nie zalecamy oglądania obrazu 3D przez dzieci w wieku poniżej 6 lat.
 • Telewizor zapewnia odbiór sygnału DVB dla ogólnodostępnych programów telewizyjnych. Niektórzy nadawcy DVB mogą nie być obsługiwani. Aktualną listę można znaleźć w sekcji Często zadawane pytania na stronie pomocy technicznej firmy Philips. W przypadku niektórych nadawców obowiązuje dostęp warunkowy i wymagana jest subskrypcja. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nadawcą.
 • Dla HbbTV, klienta Multiroom i serwera, a także serwisu Netflix i aplikacji MyRemote wymagana jest aktualizacja oprogramowania.
 • Zużycie energii jest wyrażane w kWh na rok, w oparciu o pobór mocy telewizora działającego 4 godziny dziennie przez 365 dni. Dokładne zużycie energii zależy od sposobu użytkowania telewizora.
 • Elektroniczny przewodnik telewizyjny i faktyczna dostępność (do 8 dni) zależą od kraju i operatora.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu