1
Przenośny sprzęt audio

Przenośny odtwarzacz MP3-CD

  Przenośny odtwarzacz MP3-CD

  Ciesz się muzyką MP3 bez przeskoków

  Wczuj się w miejski styl życia z niewielkim odtwarzaczem MP3-CD eXp2561 i ciesz się nawet 50 godzinami nieprzerwanej muzyki MP3 i WMA. Intuicyjny dostęp do muzyki, zapewniający pełną kontrolę odtwarzania, jest możliwy dzięki nowatorskiemu ekranowi dotykowemu LCD.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Ciesz się muzyką MP3 bez przeskoków

Z wyświetlaczem dotykowym LCD

 • Magic ESP™ 200 sekund

  Magic ESP™ 200 sekund

  Magic Electronic Skip Protection™ jest wygodną funkcją zapewniającą odtwarzanie muzyki bez przerw, nawet jeśli odtwarzacz MP3-CD podlega wstrząsom podczas biegania lub w podróży. Urządzenia wyposażone w funkcję Magic Electronic Skip Protection™ mają inteligentny bufor elektroniczny, w którym może być przechowywana muzyka w różnych formatach, np. MP3, WMA i CDDA. Bufor automatycznie dostosowuje zarówno swoją zawartość, jak i szybkość obrotów lasera w celu zagwarantowania nieprzerwanego odtwarzania muzyki.

 • Ekran dotykowy LCD zapewnia intuicyjny dostęp do muzyki

  Ekran dotykowy LCD zapewnia intuicyjny dostęp do muzyki

  Ekran dotykowy umożliwia sterowanie urządzeniem przez naciskanie przycisków wyświetlanych na ekranie, a nie tych, które się fizycznie znajdują na urządzeniu. Gdy tylko włączysz urządzenie, na ekranie zostanie wyświetlony interfejs użytkownika ze wszystkimi opcjami sterowania urządzeniem. Ekran dotykowy stanowi połączenie technologii wyświetlania LCD z czujnikami nacisku oraz wydajnym mikroprocesorem. Po naciśnięciu palcem określonego miejsca na ekranie, do procesora zostaje przekazany odpowiedni sygnał i polecenie jest od razu wykonane.

 • Dynamiczne wzmocnienie tonów niskich dowolnej głośności

  Dynamiczne wzmocnienie tonów niskich dowolnej głośności

  Dynamiczne cyfrowe wzmocnienie tonów niskich (Digital DBB) to inteligentny wzmacniacz tonów niskich, który pozwala maksymalnie wzmocnić basy przy dużej głośności, nie zniekształcając dźwięku, i przy niskiej głośności, nie obcinając dolnych częstotliwości. Głośność i poziom basów są stale monitorowane i kalibrowane przez zaawansowane układy elektroniczne, które nie dopuszczają do powstania zniekształceń. Uzyskane w ten sposób basy mają optymalne właściwości. Dynamiczne cyfrowe wzmocnienie tonów niskich sprawia, że basy są zawsze najwyższej jakości — niezależnie od poziomu głośności.

 • Odtwarzanie plików MP3 i WMA

  Odtwarzanie plików MP3 i WMA
 • Ciesz się 50 godz. odtwarzaniem muzyki*

  Ciesz się 50 godz. odtwarzaniem muzyki*
 • Zaokrąglona i zwarta konstrukcja

  Zaokrąglona i zwarta konstrukcja
Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu