1
Projektory

Screeneo

Inteligentny projektor LED Screeneo

  Screeneo

  Inteligentny projektor LED Screeneo

  Zachwyć się dużym obrazem

  Korzystaj z rozrywki w wielkim stylu, podziwiając obraz o wielkości od 50 do 100 cali dzięki projektorowi Screeneo umieszczonemu zaledwie kilka centymetrów od ściany. Urządzenie można z łatwością przenosić w różne miejsca w domu lub zabrać ze sobą do ogrodu, aby stworzyć kino na świeżym powietrzu. Produkt zapewnia również wspaniałą jakość dźwięku.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Zachwyć się dużym obrazem

 • Regulowany rozmiar ekranu — od 50 do 100 cali

  Regulowany rozmiar ekranu — od 50 do 100 cali

  Ekran o wielkości od 50 do 100 cali zagwarantuje Ci nieznane dotąd emocje podczas oglądania filmów i imprez sportowych, a także grania w gry. Usiądź wygodnie i ciesz się chwilą w swoim ulubionym pokoju. Projektor Screeneo można z łatwością ustawić w pobliżu dowolnej gładkiej ściany — wystarczy tylko użyć stylowego skórzanego uchwytu z tyłu produktu. W przypadku kreskówek dla dzieci najlepiej sprawdza się ekran 50-calowy — aby uzyskać taki rozmiar, ustaw projektor 10 cm od ściany. Z kolei aby obejrzeć ciekawy mecz piłkarski na ekranie 100-calowym, ustaw projektor Screeneo 44 cm od ściany.

 • Zintegrowane głośniki i subwoofer

  Zintegrowane głośniki i subwoofer

  Dzięki zintegrowanym głośnikom i subwooferowi o mocy wyjściowej 26 W RMS nie trzeba podłączać dodatkowego nagłośnienia. Doskonałe wrażenia dźwiękowe dodatkowo wzbogaca system audio Dolby Digital 2.1.

 • Technologia LED zapewnia wspaniałe kolory i długi okres eksploatacji

  Projektor Screeneo działa w oparciu o wysokiej jakości technologię LED, która umożliwia wyświetlanie zdjęć, filmów i innych materiałów w niesamowitych kolorach przez 30 000 godzin. W połączeniu z innowacyjną technologią krótkiego rzutu gwarantuje to fantastyczne ważenia.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu