1
Zestaw kina domowego

Bezprzewodowy zestaw kina domowego

  Bezprzewodowy zestaw kina domowego

  Dodaj rozrywkę komputerową i internetową

  Ciesz się możliwością bezprzewodowego korzystania z multimediów komputerowych: muzyki, filmów i fotografii na zestawie kina domowego. Korzystaj z rozrywki w Internecie: muzyki on-line, zwiastunów filmowych, galerii fotografii i gier sieciowych — bezprzewodowo.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Dodaj rozrywkę komputerową i internetową

do swoich wrażeń muzycznych i filmowych

 • Funkcja DTS Digital Surround zapewnia przestrzenny dźwięk wielokanałowy

  Funkcja DTS Digital Surround zapewnia przestrzenny dźwięk wielokanałowy

  DTS zapewnia doskonały dźwięk przestrzenny podczas oglądania filmów DVD.

 • Oglądaj multimedia przesyłane bezprzewodowo z komputera w salonie

  Produkt można podłączyć do wieży stereo lub telewizora. Między komputerem a produktem nawiązywane jest połączenie bezprzewodowe. Nawigacja po materiałach multimedialnych na komputerze, odtwarzanych w telewizorze lub zestawie stereo, odbywa się za pomocą pilota.

 • Szybkie bezprzewodowe połączenie z komputerem PC przez adapter WiFi USB

  Gotowe do użytku rozwiązanie dla każdego, kto nie posiada sieci bezprzewodowej. Podłącz dołączony do zestawu bezprzewodowy adapter USB do komputera. Połącz odbiornik z telewizorem i zestawem stereo. Bezprzewodowy adapter USB połączy komputer z odbiornikiem.

 • Ciągły dostęp do muzyki, filmów, zdjęć i gier

  Naciskając tylko jeden przycisk, zyskujesz dostęp do muzyki, zwiastunów filmów, wideoklipów, galerii zdjęć i gier z Internetu na ekranie telewizora i w stereo. Nie musisz pobierać najpierw plików na komputer, ani nawet włączać komputera, aby bez trudności korzystać ze strumieniowej transmisji multimedialnych treści internetowych. Wymaga szerokopasmowego połączenia z Internetem.

 • Aktualizacja przez Internet — zawsze aktualna wersja produktu

  Nowe opcje, funkcje i formaty mediów są automatycznie pobierane do urządzenia z Internetu przez połączenie szerokopasmowe.

 • Dolby Digital — filmy i koncerty oraz pełny dźwięk przestrzenny

  Ponieważ Dolby Digital i DTS, wiodące światowe standardy cyfrowego dźwięku wielokanałowego, wykorzystują anatomię ludzkiego ucha do naturalnego przetwarzania dźwięku, użytkownik słyszy doskonałej jakości dźwięk przestrzenny i realistyczne otaczające tony.

 • Dolby Pro Logic II: przestrzenny dźwięk ze źródeł stereo

  Dolby Pro Logic II jest zaawansowanym dekoderem matrycowym, który umożliwia uzyskanie pięciu kanałów dźwięku przestrzennego, w tym dwóch kanałów pełnozakresowych, z dowolnego źródła stereo.

 • Wzmacniacz cyfrowy klasy „D” zapewnia dźwięk wysokiej jakości

  Wzmacniacz cyfrowy klasy „D” pobiera sygnał analogowy, zamienia go na cyfrowy, a następnie wzmacnia sygnał cyfrowo. Po przejściu przez filtr demodulacji sygnał nabiera ostateczny kształt. Wzmocniony sygnał cyfrowy odznacza się wszystkimi zaletami cyfrowego dźwięku, co poprawia jego ogólną jakość. Ponadto wzmacniacz cyfrowy klasy „D” odznacza się efektywnością o 90% większą niż tradycyjne wzmacniacze klasy AB. Tak wysoka efektywność przekłada się na niewielkie gabaryty, jak na wzmacniacz tak dużej mocy.

 • Clearvoice™ to czyste i wyraźne dialogi w filmach

  Clearvoice™ to unikalny mechanizm poprawy dialogów firmy Philips, który wyraźnie rozgranicza mowę od odgłosów tła.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD

  Wieloformatowe odtwarzanie umożliwia odtworzenie większości formatów dysków, zapewniając maksymalną kompatybilność i przyjemność oglądania.

 • Muzyka: CD, CD-R/RW i MP3-CD

  Wieloformatowe odtwarzanie umożliwia odtwarzanie większości formatów dysków, zapewniając maksymalną kompatybilność i przyjemność oglądania.

 • Zdjęcia: Picture CD (JPEG)

  Wieloformatowe odtwarzanie umożliwia oglądanie obrazów w zaciszu domowym oraz odtworzenie większości formatów dysków, zapewniając maksymalną kompatybilność i przyjemność oglądania.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu