1
Audio i wideo

Pronto

Domowy panel sterowania

  Pronto

  Domowy panel sterowania

  Zaprojektowany przez instalatorów, wykonany przez firmę Philips

  Urządzenie Philips Pronto o rewelacyjnej stylistyce daje pełną kontrolę nad sprzętem audio/wideo, oświetleniem i odtwarzaniem muzyki w całym domu. Warto więc uzupełnić domowe centrum rozrywki o wygodę i kontrolę, jaką oferuje Philips Pronto.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Zaprojektowany przez instalatorów, wykonany przez firmę Philips

 • Sterowanie wieloma urządzeniami za pomocą jednego przycisku

  Sterowanie wieloma urządzeniami za pomocą jednego przycisku

  Dzięki zastosowaniu makr wydawanie wielu poleceń odbywa się za pomocą jednego przycisku. Makro takie łączy kilka zaprogramowanych poleceń z pojedynczym przyciskiem. Wystarczy zatem nacisnąć przycisk, aby wykonać kilka funkcji.

 • Ekran VGA o przekątnej 3,7 cala o doskonałym kontraście i żywych kolorach

  Wyświetlacz dotykowy LCD o przekątnej 3,7 cala i rozdzielczości 640 x 480 (pełny tryb VGA) oferuje użytkownikowi doskonały kontrast i żywe kolory.

 • Nowoczesna stylistyka z wtopionym w obudowę wyświetlaczem

  Wtopiony wyświetlacz oznacza, że ekran nie jest już wpuszczony w zagłębienie obudowy, lecz stanowi z nią jednolitą całość.

 • Ergonomiczna konstrukcja pozwalająca na jednoręczne lub oburęczne sterowanie

  Specjalny tylny uchwyt umożliwia zarówno jednoręczne, jak i ergonomiczne oburęczne sterowanie.

 • Wbudowany rysik zapewniający precyzyjne sterowanie

  Rysik wbudowany w pilota zdalnego sterowania pozwala na bardziej precyzyjne wybieranie przycisków na ekranie dotykowym.

 • Interfejs użytkownika odpowiadający osobistym upodobaniom i preferencjom

  Interfejs użytkownika może w pełni uwzględniać osobiste upodobania i preferencje użytkownika. Na ekranie dotykowym będą więc widoczne tylko te urządzenia i przyciski, które są najczęściej używane. Użytkownik może również określić elementy graficzne interfejsu (tła, ikony, przyciski, używane kolory).

 • Informacje systemowe poprzez dynamiczny, 2-kierunkowy interfejs użytkownika

  ProntoScript, narzędzie oparte na języku JavaScript, pozwala instalatorom na tworzenie dynamicznych, 2-kanałowych interfejsów użytkownika, umożliwiających sterowanie systemem poprzez złącze RS232 lub adres IP przy zachowaniu pełnej elastyczności graficznej. Narzędzie stanowi część pakietu oprogramowania ProntoEdit Professional. Gotowe do użytku moduły ProntoScript, opracowane przez naszych partnerów, można pobrać z naszej witryny internetowej. W przypadku instalacji standardowych warto skorzystać ze standardowych instalacyjnych plików referencyjnych i po prostu przypisać poszczególne komponenty na nowo. Bardziej zaawansowani programiści JavaScript będą mogli tworzyć własne moduły ProntoScript, które zapewnią całkowitą kontrolę nad systemem i informacje systemowe.

 • Sterowanie urządzeniami ukrytymi i znajdującymi się w innych pomieszczeniach

  Dostępnych jest wiele przedłużaczy, zarówno przewodowych, jak i bezprzewodowych, zwiększających zasięg działania pilota zdalnego sterowania. Pozwala to użytkownikowi na sterowanie za pomocą jednego pilota urządzeniami ukrytymi w szafkach lub znajdującymi się w innych pomieszczeniach.

 • Sterowanie serwerem muzycznym za pomocą intuicyjnego kursora obrotowego

  Gotowe do użytku rozwiązanie umożliwiające sterowanie serwerem muzycznym, np. Escient Fireball. Interfejs użytkownika serwera muzycznego jest wbudowany w pilota zdalnego sterowania. Ułatwia słuchanie muzyki bez konieczności korzystania z ekranu telewizora, który jest zazwyczaj wymagany do wyświetlania interfejsu użytkownika serwera muzycznego. Wraz z ergonomicznym pokrętłem obsługiwanym kciukiem, upraszcza wybieranie utworów i list odtwarzania, a także nie zajmuje ekranu telewizora.

 • Wstępnie skonfigurowane sterowanie oświetleniem (Lutron RadioRa)

  Wstępnie skonfigurowane sterowanie oświetleniem obejmuje cały ekranowy interfejs użytkownika pozwalający na sterowanie oświetleniem pomieszczeń, oświetleniem nastrojowym i poszczególnymi ściemniaczami światła. Dzięki ekranowej informacji zwrotnej dotyczącej oświetlenia pomieszczeń użytkownik wie, czy światło jest faktycznie włączone, czy wyłączone.

 • Dostęp do cyfrowych plików zgromadzonych na komputerze z systemem Windows MCE

  Panel sterowania Pronto może korzystać z funkcji systemu Windows MCE. Oznacza to możliwość dostępu do cyfrowych plików zgromadzonych na komputerze z systemem MCE za pośrednictwem panelu sterowania.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu