1
Produkty

VisaCare Wymienna końcówka normalna

Bardziej jędrna skóra, Wszystkie typy skóry, Do stosowania dwa razy w tygodniu, Wymiana co 6 miesięcy SC6891/01

Rozwiązywanie problemów

Jak czyścić urządzenie VisaCare?

Ze względów higienicznych oraz w celu uniknięcia zapchania filtra końcówkę do należy czyścić po każdym zabiegu. Do czyszczenia końcówek należy używać tylko płynu do mycia naczyń lub roztworu alkoholu (maks. 70%). Przed rozpoczęciem czyszczenia upewnij się, że urządzenie jest wyłączone. Zdejmij końcówkę urządzenia. Umyj końcówkę gorącą bieżącą wodą z dodatkiem niewielkiej ilości płynu do mycia naczyń.

Jeśli pierścień złuszczający jest brudny, wymocz go w gorącej wodzie z płynem do mycia naczyń przez 5–10 minut. Do czyszczenia możesz także użyć szczoteczki. Filtr należy czyścić po odwróceniu końcówki do góry nogami, aby wypłukać z niego zabrudzenia. Końcówkę należy następnie osuszyć niestrzępiącą się szmatką lub pozostawić do wyschnięcia. Wytrzyj uchwyt wilgotną szmatką. Wytrzyj podstawkę ładującą wilgotną szmatką. Nie zanurzaj urządzenia w wodzie.

Do czyszczenia urządzenia nie używaj środków chemicznych. Do czyszczenia urządzenia nigdy nie używaj czyścików, środków ściernych ani żrących płynów, takich jak benzyna lub aceton.

Zawsze dbaj o to, aby zasilacz i podstawka ładująca były suche. Nigdy nie płucz ich pod bieżącą wodą ani nie zanurzaj w wodzie.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: SC6891/01 , SC6240/01 , SC6890/01 .

Rozwiązywanie problemów
Wydajność(1)

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!