1
Produkty

VisaCare Prestige Rozwiązanie do odmładzania skóry

Promienna, zdrowo wyglądająca skóra, Bardziej jędrna skóra, Stosowanie na mokrej i suchej skórze, Z końcówką codzienną i normalną SC6250/01

Rozwiązywanie problemów

Jak czyścić urządzenie Philips VisaCare Prestige?

Końcówkę należy czyścić po każdym użyciu ze względów higienicznych oraz w celu uniknięcia zapchania filtra. Do czyszczenia końcówki należy używać wyłącznie płynu do mycia naczyń lub roztworu alkoholu etylowego (maks. 70%). Przed rozpoczęciem czyszczenia upewnij się, że urządzenie jest wyłączone. Zdejmij końcówkę urządzenia. Umyj końcówkę gorącą bieżącą wodą z dodatkiem niewielkiej ilości płynu do mycia naczyń.

Jeśli pierścień złuszczający jest brudny, wymocz go w gorącej wodzie (maks. 70°C) z płynem do mycia naczyń przez 5–10 minut. Do czyszczenia możesz także użyć szczoteczki. Filtr należy czyścić po odwróceniu końcówki do góry nogami, aby wypłukać z niego zabrudzenia. Końcówkę należy następnie osuszyć niestrzępiącą się szmatką lub pozostawić do wyschnięcia. Umyj uchwyt pod bieżącą wodą (maks. 40°C). Wytrzyj podstawkę ładującą wilgotną szmatką. Nie zanurzaj urządzenia w wodzie.

Do czyszczenia urządzenia nie używaj środków chemicznych. Wystarczy użyć czystej wody. Do czyszczenia urządzenia nigdy nie używaj czyścików, środków ściernych ani żrących płynów, takich jak benzyna lub aceton.

Zawsze dbaj o to, aby zasilacz i podstawka ładująca były suche. Nigdy nie płucz ich pod bieżącą wodą ani nie zanurzaj w wodzie.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: SC6250/01 , SC6895/01 , SC6891/01 .

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!