1
Elektroniczne nianie i termometry

Nowoczesne nianie elektroniczne i termometry – poznaj ich zalety

Elektroniczne nianie i termometry

Marka numer jeden polecana przez mamy
Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Nasze elektroniczne nianie — informacje w pigułce

Ikona: Elektroniczna niania Philips Avent zapewniająca prywatne i bezpieczne połączenie

Prywatność bezpieczeństwo

Elektroniczna niania Philips Avent z akumulatorem o długim czasie pracy

Długi czas pracy akumulatora 

Elektroniczna niania Philips Avent Baby o dalekim zasięgu

Daleki zasięg

Inteligentna elektroniczna niania

Inteligentna elektroniczna niania Philips Avent

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

 • Bądź zawsze w kontakcie ze swoim dzieckiem. Nasza inteligenta elektroniczna niania umożliwia podłączenie do 10 kamer oraz obsługuje 3 równoczesnych widzów na tablecie lub smartfonie.

Wideonianie

Wideoniania Philips Avent
 • Nasza wideoniania dostosowuje się do pory dnia i nocy, więc możesz obserwować swoje dziecko przez całą dobę.

Elektroniczne nianie z funkcją audio

Elektroniczna niania Philips Avent z funkcją audio
 • Usłyszysz każdy wydawany przez maluszka dźwięk w doskonałej jakości. Po naciśnięciu przycisku możesz uspokoić dziecko własnym głosem.

Porady, które ułatwią Ci dokonanie wyboru

 • Dlaczego tak ważne jest monitorowanie warunków w pokoju dziecka?

  Dlaczego tak ważne jest monitorowanie warunków w pokoju dziecka?

  Czytaj dalej
 • Doskonałe dopasowanie: znajdź dla siebie najlepszą elektroniczna nianię

  Doskonałe dopasowanie: znajdź dla siebie najlepszą elektroniczna nianię

  Czytaj dalej
Twojemu dziecku nie sposób się oprzeć — to fakt potwierdzony naukowo. Badania wykazały, że kiedy wąchasz dziecko, uaktywnia się obszar mózgu odpowiadający za poczucie wynagrodzenia. Nic dziwnego, że nie możesz oprzeć się podglądaniu maluszka podczas drzemki.

Zespół Badań i Rozwoju Philips
Marka numer jeden polecana przez mamy

Elektroniczne nianie i termometry


Każdy rodzic chce zapewnić swojemu dziecku jak najlepszą opiekę niezależnie od pory dnia. Dotyczy to zwłaszcza noworodków i niemowląt, które potrzebują wiele uwagi i troski ze strony mamy i taty. Codzienne obowiązki często nie pozwalają na ciągłe doglądanie maluszka, dlatego dużym udogodnieniem dla rodziców jest elektroniczna niania. Urządzenie to pozwoli Ci czuwać nad bezpieczeństwem Twojego dziecka i zapewnić mu jeszcze lepszą opiekę.

 

Nianie elektroniczne i termometry Philips Avent to funkcjonalne i praktyczne urządzenia, dzięki którym w każdej chwili masz dostęp do niezbędnych informacji dotyczących Twojego dziecka. Za ich pomocą łatwo sprawdzisz czy maluszek obudził się już z popołudniowej drzemki, skontrolujesz temperaturę panującą w dziecinnym pokoju, a także utrwalisz wyjątkowe chwile na fotografiach. Inteligentna elektroniczna niania firmy Philips umożliwia ponadto obserwację dziecka za pośrednictwem tabletu lub smartfona – nawet jeśli zostawiasz dziecko z opiekunką, w każdej chwili możesz sprawdzić w jakim nastroju jest Twój maluszek.

 

Wielu młodych rodziców obawia się, że nie potrafi zapewnić swojemu dziecku odpowiednich warunków. Inteligentny termometr i termometr do kąpieli i pokoju 2 w 1 umożliwiają dokonanie szybkich pomiarów i łatwe ich odczytanie. W ten sposób uzyskasz niezbędne informacje związane z pielęgnacją dziecka w zaledwie kilka chwil.

 

Elektroniczna niania firmy Philips to nie tylko urządzenie pozwalające szybko reagować na potrzeby noworodka lub nieco starszych niemowląt. Dzięki nim możesz przyglądać się lub przysłuchiwać swojemu maluszkowi niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, a także zaprosić do wspólnego oglądania swoich bliskich. Nowoczesne nianie elektroniczne i termometry Philips zapewnią Twojemu dziecku komfort i bezpieczeństwo, a Tobie pozwolą kontrolować jego otoczenie niezależnie od miejsca w jakim się znajdujesz. Zapoznaj się z naszymi urządzeniami i wybierz odpowiedni produkt dla siebie. 

 

* Wg mam dzieci 0-12 miesięcy oraz badanie Rekomendacji marek przez Profesjonalistów Medycznych wsrod kobiet w ciąży oraz mam dzieci 0-12 miesięcy, IPSOS luty 2016.

Zapisz się na newsletter i odbierz 15% zniżki na pierwsze zakupy

Dołącz do nas i otrzymuj spersonalizowane porady oraz eksluzywne zniżki. 
Ikona pracownika służby zdrowia

Czy jesteś pracownikiem służby zdrowia?