1
AirFloss

Prostszy sposób na czyszczenie przestrzeni pomiędzy zębami¹

Przekonaj się o skuteczności Philips Sonicare AirFloss

Kliknij , aby dowiedzieć się więcej

Łatwiejszy sposób na usuwanie płytki nazębnej z przestrzeni pomiędzy zębami¹

 

Nitkowanie to jedna z tych czynności, którą wszyscy planujemy, ale w rzeczywistości większość z nas tego nie robi. Mamy jednak dla was dobrą wiadomość: istnieje prostsza i szybsza alternatywa. Urządzenie AirFloss — czyszczące przestrzenie międzyzębowe za pomocą strumieni powietrza i wody — jest znacznie łatwiejsze w użyciu niż nici dentystyczne.

Czyszczenie równie skuteczne, jak standardowe nitkowanie²

 

Najlepsze ułatwienia to takie, które gwarantują oszczędność czasu przy utrzymaniu jakości na tym samym poziomie. Czyszczenie przestrzeni między zębami za pomocą urządzenia AirFloss Pro trwa zaledwie 60 sekund i jest równie skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej jak standardowe nitkowanie².

Poprawia stan zdrowia dziąseł w 2 tygodnie²

 

Samo szczotkowanie nie wystarczy, by cieszyć się zdrowymi dziąsłami. Urządzenie AirFloss usuwa 99,9% płytki nazębnej³. Dowiedziono również, że poprawia stan zdrowia dziąseł u 97% użytkowników². Jest także łagodniejszy dla dziąseł niż nici dentystyczne⁴.

Czyszczenie przestrzeni międzyzębowych z wyjątkową mocą

AirFloss Ultra

AirFloss Ultra

  • Napełnij wodą lub płynem do płukania jamy ustnej
  • Skieruj dyszę pomiędzy zęby
  • Pozbądź się płytki nazębnej w ciągu zaledwie 60 sekund
  • Zwiększ moc czyszczenia dzięki 3 ustawieniom

Potwierdzona skuteczność Philips Sonicare AirFloss

95%
osób, które nieregularnie korzystały z nici dentystycznych i wypróbowały urządzenie AirFloss, stwierdziło, że jest ono łatwe w użytkowaniu⁴
96%
osób, które do tej pory nieregularnie korzystały z nici dentystycznych, nadal korzystało z urządzenia AirFloss co najmniej cztery dni w tygodniu⁴
89%
osób stwierdziło, że urządzenie to jest łatwiejsze w użytkowaniu niż nici dentystyczne⁴

Porady specjalisty dotyczące zdrowszych dziąseł

Co powoduje zapalenie dziąseł i ich krwawienie? I jaką przewagę ma urządzenie AirFloss nad szczoteczką do zębów? Oto, co wiemy o dbaniu o zdrowie dziąseł.

Nie ograniczaj się tylko do urządzenia AirFloss

Zadbaj skuteczniej o zdrowie jamy ustnej dzięki naszym pakietom lub skorzystaj ze stacji do napełniania i ładowania, aby czyszczenie przestrzeni między zębami stało się jeszcze łatwiejsze.

Nasze pięć kroków do zdrowego uśmiechu

Ikona: Philips Sonicare AirFloss

Philips Sonicare AirFloss


Dzięki urządzeniu Philips Sonicare AirFloss czyszczenie przestrzeni międzyzębowych staje się łatwiejsze. W przeciwieństwie do zwykłych nici dentystycznych jego użycie nie wymaga żadnego wysiłku. To niezwykła oszczędność czasu i gwarancja jakości. Wystarczy napełnić urządzenie wodą lub płynem do płukania jamy ustnej, skierować dyszę w stronę linii dziąseł i usunąć płytkę nazębną w ciągu zaledwie 60 sekund. Oto sposób na zdrowsze dziąsła.

1 89% badanych użytkowników/pacjentów z USA uważa, że urządzenie jest łatwiejsze w użyciu niż nici dentystyczne

2 U pacjentów z lekkim i umiarkowanym zapaleniem dziąseł w przypadku stosowania z manualną szczoteczką do zębów i antybakteryjnym płynem do płukania jamy ustnej
3 Z obszarów, które czyszczono przy jego użyciu; w badaniu laboratoryjnym — indywidualne rezultaty mogą się różnić
4 Badania przeprowadzone na pacjentach w USA

Ikona: na bieżąco
Chcesz być na bieżąco?
Ikona: stomatolodzy
Czy jesteś stomatologiem?