1
AirFloss-Ultra

Łatwy sposób
na zdrowy nawyk


Przyzwyczajenie się do regularnego używania nici dentystycznych może być trudne. Przynajmniej tak było do tej pory. Przedstawiamy nowe urządzenie Philips Sonicare AirFloss Ultra do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych, które dociera do miejsc, których nie może wyczyścić szczoteczka do zębów. Jeśli nie używasz regularnie nici dentystycznych, urządzenie AirFloss Ultra zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby poprawić zdrowie swoich dziąseł.

 

Dowiedz się więcej o urządzeniu AirFloss Ultra

Zdrowsze dziąsła
– efekt gwarantowany 1

 
Badania kliniczne dowiodły, że urządzenie Philips Sonicare AirFloss Ultra poprawia zdrowie dziąseł równie skutecznie jak nici dentystyczne. 2 W rzeczywistości urządzenie usuwa do 99,9% płytki nazębnej. 3 Urządzenie AirFloss Ultra delikatnie wypłukuje płytkę nazębną, która może pozostać między zębami po szczotkowaniu, pomagając zapobiegać powstawaniu ubytków między zębami.

Trzy proste kroki czyszczenia przestrzeni międzyzębowych z urządzeniem AirFloss Ultra

 
Airfloss Pro

1. Napełnij

Używaj z wodą lub antybakteryjnym płynem do płukania jamy ustnej, aby uzyskać oczekiwany efekt.
Airfloss Pro Fill

2. Skieruj

Przytrzymaj wciśnięty przycisk, aby uzyskać ciągłe strumienie w trybie automatycznym, lub naciskaj i zwalniaj przycisk, aby włączać strumienie ręcznie.
Airfloss Pro Point

3. Wyczyść

Mikrokropelki powietrza i płynu usuwają płytkę nazębną.
Airfloss Pro Clean

Philips Sonicare
AirFloss Ultra 


Zapewnia trzy strumienie powietrza i mikrokropelek płynu, dzięki czemu usuwa płytkę nazębną i poprawia zdrowie dziąseł równie skutecznie jak nici dentystyczne. 2

Łatwy sposób na
wyrobienie zdrowego nawyku


Czyszczenie przestrzeni między zębami z urządzeniem Philips Sonicare AirFloss Ultra zajmuje tylko 60 sekund, dzięki czemu można bez problemu włączyć takie czyszczenie do codziennych czynności związanych z higieną jamy ustnej.


95% osób, które nieregularnie korzystały z nici dentystycznych i wypróbowały urządzenie AirFloss Ultra, stwierdziło, że jest ono łatwe w użytkowaniu 4


89% osób stwierdziło, że urządzenie jest łatwiejsze w użytkowaniu niż nici dentystyczne 4


82% osób stwierdziło, że urządzenie jest łatwiejsze w użytkowaniu niż irygator Waterpik
4

Ulepszona technologia
i funkcjonalność


Nowa technologia z potrójnym strumieniem zapewnia trzy strumienie powietrza i mikrokropelek, co pozwala osłabić i usunąć płytkę nazębną wzdłuż linii dziąseł i w trudno dostępnych miejscach.

Nowa, udoskonalona, bardzo wydajna nasadka ma bardziej miękką końcówkę, która zwiększa wygodę i zapewnia szerszy strumień, umożliwiając czyszczenie większej powierzchni zębów i dziąseł.
AirFloss Pro Brush

AirFloss Ultra Charakterystyka

 

Nowe urządzenie Philips Sonicare AirFloss Ultra zostało zaprojektowane, aby spełnić konkretne potrzeby osób nieregularnie korzystających z nici dentystycznych. Dowiedziono, że poprawia ono zdrowie dziąseł równie skutecznie jak nici dentystyczne2.

Zobacz AirFloss Ultra

Nowa, wydajna nasadka

Precyzyjne kierowanie mikrokropelek powietrza i płynu na dziąsła oraz w trudno dostępne miejsca

Funkcja automatycznego strumienia

Możliwość ręcznego aktywowania strumienia lub korzystania ze strumienia w trybie automatycznym

Łatwe napełnianie

O 50% większy otwór niż w poprzednim modelu AirFloss

Akumulator litowo-jonowy

Ładowanie wystarcza na maksymalnie dwa tygodnie

Regulowane ustawienia strumienia

Możliwość wyboru strumienia pojedynczego, podwójnego lub potrójnego

1 Lub zwrot pieniędzy.

2 U pacjentów z lekkim zapaleniem dziąseł w przypadku stosowania z manualną szczoteczką do zębów i antybakteryjnym płynem do płukania jamy ustnej. Urządzenie AirFloss zostało opracowane, aby pomóc osobom nieregularnie używającym nici dentystycznych w wyrobieniu nawyku codziennego czyszczenia przestrzeni międzyzębowych. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.philips.com/airfloss/faq.

3 W badaniu laboratoryjnym; indywidualne rezultaty mogą się różnić.

4 Badania przeprowadzone na pacjentach w USA.

Zarejestruj

Dołącz do nas.