1
Sprzęt do nagrywania głosu

Rozwiązania do nagrywania głosu

Efektywniejsza praca

 

Dowiedz się więcej

pocket-memo

Przenośne urządzenie do nagrywania

 

Philips Pocket Memo to rejestrator głosu nowej generacji, który łączy udoskonaloną, ergonomiczną konstrukcję z najbardziej zaawansowanymi funkcjami, takimi jak technologia 3D Mic i czujnik ruchu. To niezwykle poręczne urządzenie wyprzedza oczekiwania i oferuje wyjątkową jakość dźwięku. Często błędnie nazywany „dyktafonem”, rejestrator głosu Pocket Memo jest idealnym wyborem dla profesjonalistów, którzy chcą pracować wydajnie nawet w podróży.

 

Zapoznaj się z ofertą Philips Pocket Memo

dictation-app

Aplikacja do nagrywania dźwięku

 

Aplikacja do nagrywania dźwięku dla smartfonów umożliwia jeszcze wydajniejszą pracę w podróży. To profesjonalne rozwiązanie zostało opracowane z myślą o współpracy z pakietem oprogramowania Philips SpeechLive i Philips SpeechExec. Wygodna aplikacja pozwala użytkownikowi na swobodne nagrywanie dźwięku, edytowanie i przesyłanie plików w dowolnym miejscu i czasie, a także zapewnia elastyczność i skraca czas przekazywania dokumentów.

 

Zapoznaj się z aplikacją do nagrywania dźwięku

desktop

Biurkowe urządzenie do nagrywania

 

Philips SpeechMike to niekwestionowany numer 1 wśród biurkowych urządzeń do nagrywania. Najnowszy model SpeechMike Premium jest wyposażony w swobodny mikrofon oraz czujnik ruchu — jako pierwszy produkt tego typu na świecie. Te innowacyjne rozwiązania zapewniają studyjną jakość dźwięku, dzięki czemu urządzenie idealnie nadaje się do rozpoznawania głosu.
 

Zapoznaj się z ofertą Philips SpeechMike

audio-recorder

Rejestrator dźwięku

 

Rejestratory dźwięku Philips Voice Tracer są łatwe w użyciu i gwarantują najlepszą w tej klasie jakość nagrań w każdej sytuacji. Nadają się idealnie do robienia krótkich notatek głosowych, jak również do nagrywania rozmów, wykładów, wywiadów, muzyki czy spotkań. Bez względu na to, co chcesz nagrać, zawsze znajdziesz odpowiednie urządzenie cyfrowe dostosowane do Twoich potrzeb.

 

Zapoznaj się z ofertą Philips Voice Tracer

transcription-sets

Transkrypcja

 

Zestawy do transkrypcji firmy Philips zostały zaprojektowane tak, aby proces ten stał się łatwy i intuicyjny. Dzięki temu użytkownik może przekształcić mowę w tekst jeszcze szybciej niż do tej pory. Pliki nagrane przy użyciu urządzeń, takich jak rejestrator głosu, lub aplikacji do nagrywania dźwięku mogą zostać zamienione w tekst w ciągu kilku chwil.

 

Zapoznaj się z zestawami do transkrypcji

speechlive

Rozwiązania do obsługi przepływu pracy

 

Opracowane przez firmę Philips rozwiązania do zarządzania przepływem pracy, takie jak Philips SpeechExec, a także obsługujące chmurę oprogramowanie Philips SpeechLive pozwalają zwiększyć wydajność pracy. Bądź w samym centrum przepływu pracy i zarządzaj nim, z łatwością łącząc autorów z osobami odpowiedzialnymi za transkrypcję. Bez względy na to, czy używasz rejestratora głosu czy aplikacji do nagrywania, rozwiązania firmy Philip do obsługi przepływu pracy pomogą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

 

Zapoznaj się z rozwiązaniami do obsługi przepływu pracy

start-trial-image

   

Wypróbuj za darmo

 

Rozpocznij już dziś 30-dniowy okres próbny bez ryzyka i przekonaj się, dlaczego tak wielu profesjonalistów wybrało markę numer 1 w dziedzinie rejestracji głosu.

 

Rozpocznij okres próbny

Opinie klientów

 

     

 

 

Naprawdę bardzo Wam dziękuję. Wasza wiedza i umiejętność natychmiastowego rozpoznania i spełnienia wymagań klienta stoi na najwyższym poziomie.”

 

Karen Vasquez
Executive & Personal Assistant

Congress Point Financial, Florida

 

Zapoznaj się z analizami przypadków

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu