Philips Android TV™

Telewizor o ogromnych możliwościach

Obejrzyj film o telewizorach z systemem Android

Łatwy dostęp do nieograniczonych możliwości rozrywki

 

Więcej filmów. Więcej programów. Więcej gier. I coraz bardziej rozrastająca się lista aplikacji. Telewizor Philips z systemem Android zapewnia to wszystko i dużo więcej.

Twój gust

Telewizor Philips Android potrafi inteligentnie rozpoznać, co lubisz, a czego nie. Każda przedstawiona rekomendacja będzie więc właśnie tym, na co możesz liczyć.

Twój rytm

Korzystaj z rozrywki na swój własny sposób. Twój telewizor Philips Smart TV zapewnia bardziej inteligentne sposoby wyszukiwania, lepsze sposoby grania oraz większą wydajność — i zawsze jest gotowy do pracy.

Twoje aplikacje

Z Google Play przygotuj się na coraz większą kolekcję aplikacji, gier, usług przesyłania strumieniowego i innych atrakcji.

Twój wybór

Telewizor Philips Android TV maksymalnie upraszcza udostępnianie materiałów i kontrolowanie działania. Dodatkowo pełną swobodę daje możliwość korzystania z pilota lub zsynchronizowanego telefonu.
Philips Android TV — Twój gust

Twój gust 

Android ułatwia obsługę Smart TV

 

Dostęp do funkcji jest szybki i łatwy. Proste ekrany menu pokazują trafne rekomendacje: ulubione programy, najlepsze utwory i popularne gry. Przy bogactwie dostępnych materiałów każde menu zostało mądrze zaprojektowane z myślą o skróceniu czasu przeglądania i wydłużeniu czasu oglądania.

Philips Android TV — Twój rytm

Twój rytm

Philips Android TV — imponujące parametry

Duża wydajność

 

Nasze najnowsze procesory ożywiają telewizory i wrażenia wizualne użytkowników. Zwiększyliśmy moc wszystkich naszych telewizorów za pomocą superszybkich procesorów cztero- i sześciordzeniowych montowanych w modelach Smart TV.

Philips Android TV — gry

Gry w systemie Android z technologią Ambilight

 

Google Play umożliwia granie w setki gier na telewizorze. Pobieraj je lub przesyłaj strumieniowo natychmiast, delektując się godzinami dobrej zabawy na żądanie. Ponadto za sprawą trybu gry Ambilight zmienisz swój pokój w miejsce, o jakim marzą inni gracze.

Philips Android TV — pilot sterowany głosem

Wyszukiwanie głosowe

 

Nie masz ochoty na pisanie? Powiedz coś do inteligentnego pilota, a rezultaty zostaną wyświetlone na ekranie telewizora. W ten sposób możesz głosowo sterować telewizorem, aby otwierać aplikacje i wykonywać wiele innych czynności. Możesz nawet używać funkcji wyszukiwania głosowego¹ na telefonie lub tablecie za pomocą aplikacji Philips TV Remote².

Philips Android TV — pilot z klawiaturą

Wyszukiwanie tekstowe

 

Zobacz, jak wygląda nowa konstrukcja pilota Philips z klawiaturą. Dzięki gładkiej, ergonomicznej obudowie i dużym, przyjemnym w dotyku klawiszom wygodnie się go trzyma i niezwykle łatwo obsługuje. Pełnowymiarowa klawiatura z tyłu umożliwia szybsze wpisywanie tekstu na telewizorze Smart TV.

¹ Dostępność języka jest uzależniona od obsługi funkcji wyszukiwania głosowego Google.
² Aplikacja Philips TV Remote i powiązane z nią funkcje różnią się w zależności od modelu telewizora, operatora i kraju, a także modelu urządzenia przenośnego i systemu operacyjnego. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.philips.com/TVRemoteapp.
Philips Android TV — Twoje aplikacje

Twoje aplikacje

Cały świat materiałów
Sklep Google Play

Wystarczy dotknąć przycisku, by przesyłać strumieniowo najnowsze firmy lub seriale z serwisu Netflix, szybko przeglądać filmy na żądanie lub podbijać światy w grach. Wszystkie pożądane materiały w dowolnej chwili. Dzięki funkcji Ambilight wrażenia są zdecydowanie bardziej żywe i intensywne.

Galeria aplikacji firmy Philips

Obok wszystkich wspaniałych aplikacji ze sklepu Google Play stworzyliśmy też inne, dzięki którym życie będzie przyjemniejsze. Dostępne są aplikacje Catch-up TV oraz aplikacje z wiadomościami, edukacyjne, do przesyłania strumieniowego i pogodowe.
Philips Android TV — udostępnianie treści

Twój wybór

To jedna wielka połączona rodzina

 

Udostępnianie materiałów między urządzeniami jest naprawdę proste dzięki funkcji Google Cast. Wszystko jest płynnie połączone, jeśli więc chcesz wyświetlić materiał z telefonu na telewizorze, możesz to zrobić. Chcesz zacząć oglądać film na tablecie i dokończyć na telewizorze? Nie ma problemu. Wszystkie urządzenia doskonale ze sobą współpracują.

Aplikacja Philips TV Remote

Philips TV Remote App

 

Zmień swojego iPhone'a, iPada lub telefon bądź tablet z systemem Android w pilota zdalnego sterowania do telewizora Philips. Aplikacja Philips TV Remote pozwala na sterowanie telewizorem, wyświetlanie informacji o programach i ustawianie przypomnień w urządzeniu przenośnym. Można nawet skorzystać z dodatkowych opcji sterowania oświetleniem Ambilight. Ponadto wybrane programy telewizyjne można przesyłać strumieniowo z telewizora na urządzenie przenośne, dzięki czemu już nigdy niczego nie przegapisz.

Philips Android TV — Google Cast

Google Cast

 

Dzięki Google Cast możesz bezprzewodowo przesyłać filmy, programy i aplikacje z telefonu, tabletu lub laptopa na telewizor firmy Philips — bez żadnych dodatkowych urządzeń. Odkryj coraz większą liczbę aplikacji obsługujących Google Cast, do których należą między innymi Netflix i YouTube.

Kontakt w mediach społecznościowych

Facebook

 

Polub oficjalną stronę Philips TV na Facebooku — nowości, porady i aktualizacje.

YouTube

 

Obejrzyj nasze najnowsze filmy, wspólne projekty i oficjalne komunikaty.

Instagram

 

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z technologią Ambilight (#Ambilight @philipstelevision)

* Modele telewizorów i ich dane techniczne mogą się różnić w zależności od kraju

** Android™, Google™, Google Play™, YouTube™ i inne znaki są znakami towarowymi firmy Google Inc.