1
Monitory

Monitor panoramiczny LCD

  Monitor panoramiczny LCD

  Duży, stylowy wyświetlacz do komputerowej rozrywki domowej

  Miły dla oka, szeroki wyświetlacz: stylowa konstrukcja i mnóstwo inteligentnych funkcji wyznaczają nowy poziom wśród wyświetlaczy LCD. Doskonała jakość obrazu w przypadku wyświetlania każdej zawartości sprawia, że model 190CW9 to najlepszy wybór w komputerowym świecie rozrywki. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Duży, stylowy wyświetlacz do komputerowej rozrywki domowej

Miły dla oka, szeroki wyświetlacz: stylowa konstrukcja i mnóstwo inteligentnych funkcji wyznaczają nowy poziom wśród wyświetlaczy LCD. Doskonała jakość obrazu w przypadku wyświetlania każdej zawartości sprawia, że model 190CW9 to najlepszy wybór w komputerowym świecie rozrywki. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Monitor panoramiczny LCD

Panoramiczny 19", WXGA+ 190CW9FB/00 Znajdź podobne produkty

Duży, stylowy wyświetlacz do komputerowej rozrywki domowej

 • SmartImage: łatwa w obsłudze funkcja zapewniająca optymalną jakość obrazu

  SmartImage: łatwa w obsłudze funkcja zapewniająca optymalną jakość obrazu

  SmartImage to najnowsza, ekskluzywna technologia firmy Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i zapewnia zoptymalizowaną wydajność wyświetlacza. Ten przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwia wybór różnych trybów, takich jak: Biuro, Obraz, Rozrywka, Oszczędność itd. w celu dopasowania używanej aplikacji. W oparciu o ten wybór technologia SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie kolorów i ostrość zdjęć i filmów w celu zapewnienia najlepszej wydajności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

 • Szybki czas reakcji do 2 ms

  Szybki czas reakcji do 2 ms

  Czas reakcji matrycy dla przejścia GtG (Grey to Grey) to średni czas, który potrzebuje piksel ekranu na przejście z dowolnego stanu w inny, czyli na przejście przez kilka zestawów odcieni losowych kolorów. Im krótszy, tym lepszy — krótszy czas reakcji odpowiada szybszym zmianom stanu i skutkuje mniejszą liczbą widocznych artefaktów podczas wyświetlania szybko poruszających się obrazów. Czas reakcji GtG stanowi ważny wskaźnik jakości wyświetlanego obrazu w przypadku filmów, nagrań wideo i gier.

 • Kontrast SmartContrast 12000:1 zapewniający głęboką czerń i większe bogactwo szczegółów

  Kontrast SmartContrast 12000:1 zapewniający głęboką czerń i większe bogactwo szczegółów

  Potrzebujesz płaskiego wyświetlacza LCD o największym kontraście i najżywszych obrazach? Połączenie zaawansowanej obróbki sygnału wideo i wyjątkowej technologii przyciemnianego podświetlenia zapewnia niezwykle żywy obraz. Kontrast SmartContrast pozwala uzyskać większy kontrast dzięki doskonałemu poziomowi czerni oraz wiernie odwzorowanym cieniom i ciemnym kolorom, zapewniając jasny, naturalny obraz.

 • TrueVision: parametry wyświetlania o jakości laboratoryjnej

  TrueVision: parametry wyświetlania o jakości laboratoryjnej

  TrueVision jest wiodącą w branży, opatentowaną przez firmę Philips technologią opartą na testowaniu i algorytmach, umożliwiającą regulowanie i dostrajanie parametrów monitora. Jest to rozległy proces, spełniający wymagania czterokrotnie bardziej rygorystyczne niż wymagania systemu Microsoft Vista, dzięki czemu zapewnia doskonałą jakość wyświetlania obrazu w przypadku każdego monitora opuszczającego fabrykę — a nie tylko kilku próbnych egzemplarzy. Tylko firma Philips zdecydowała się na tak daleko idące podwyższenie standardów nowych monitorów.

 • Podwójne wejście obsługujące analogowy sygnał VGA, jak i cyfrowy sygnał DVI

  Podwójne wejście obsługujące analogowy sygnał VGA, jak i cyfrowy sygnał DVI

  Podwójne wejście oferuje złącza obsługujące analogowe sygnały wejściowe VGA oraz cyfrowe DVI.

 • Przełączanie pomiędzy formatem panoramicznym i 4:3 za pomocą jednego przycisku

  Przełączanie pomiędzy formatem panoramicznym i 4:3 za pomocą jednego przycisku

  Przycisk domyślnego formatu obrazu służy do przełączania proporcji obrazu 4:3 do trybu panoramicznego i z powrotem w celu dopasowania proporcji do zawartości ekranu. Umożliwia to oglądanie panoramicznego obrazu w trybie szerokoekranowym lub pracę z szerokimi dokumentami bez potrzeby przewijania, a w trybie proporcji 4:3 otrzymanie obrazu bez zniekształceń.

 • Port USB do wygodnego podłączania urządzeń peryferyjnych

  Port USB do wygodnego podłączania urządzeń peryferyjnych

  Port USB pozwala użytkownikowi wygodnie podłączać multimedialne urządzenia plug and play, takie jak urządzenia pamięci USB, aparat fotograficzny, przenośny dysk twardy, kamera internetowa, palmtop, drukarka i wiele innych urządzeń z połączeniem USB. Port USB 2.0, idealnie umiejscowiony na monitorze, umożliwia przesyłanie sygnałów USB 2.0 do komputera. Należy pamiętać, że wiele takich urządzeń wymaga oddzielnego podłączenia do źródła zasilania, z uwagi na wymagania zasilania przewyższające możliwości portu USB monitora.

 • Wejście DVI-D i obsługa systemu HDCP

  Szerokopasmowe zabezpieczenie danych cyfrowych (HDCP) to system ochrony praw autorskich zintegrowany w złączu DVI. Pomaga w zapobieganiu nieautoryzowanemu powielaniu treści objętych prawami autorskimi. System HDCP umożliwia odtwarzanie treści chronionych, takich jak filmy czy koncerty. Kontrola sygnału ma na celu przeciwdziałanie piractwu, pozwalając na odtwarzanie tylko legalnych kopii materiałów cyfrowych.

 • Łatwe dostrajanie parametrów wyświetlania dzięki SmartControl II

  SmartControl II jest oprogramowaniem sprzętowym monitora oferującym łatwy w obsłudze interfejs graficzny, który pomaga w dostrojeniu rozdzielczości, kalibracji kolorów i ustawieniu pozostałych parametrów wyświetlania, takich jak jasność, kontrast, zegar i faza, położenie, kolory RGB, punkt bieli i — w modelach z głośnikami — regulacja głośności.

 • Błyszczące wykończenie to doskonałe dopełnienie wystroju wnętrza

  Atrakcyjne, eleganckie, błyszczące wykończenie doskonale komponuje się z wystrojem wnętrza.

 • Zgodność z normą TCO'06 zapewnia najwyższą ochronę i spełnianie standardów ergonomii

  Monitory zgodne ze standardem TCO'06 spełniają normy związane z ergonomią, ochroną środowiska i aspektami zdrowotnymi dla wyświetlaczy multimedialnych stworzonych przez TCO — Szwedzki Związek Pracowników. TCO'06, najsurowszy jak dotąd standard, obejmuje wymagania w zakresie ergonomii wizualnej wyświetlaczy multimedialnych, w tym również rozważania dotyczące aspektów zdrowotnych, oraz inne cechy charakterystyczne dla wysokiej jakości wyświetlaczy. Dane techniczne zgodnego z normą TCO'06 wyświetlacza muszą spełniać lub przewyższać normy TCO'06 pod względem ergonomii wizualnej, emisji elektromagnetycznej i oszczędności energii.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu