1
Monitory

Monitor LCD z technologią SmoothTouch

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/231c5tjkfu_00/231c5tjkfu_00_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Monitor LCD z technologią SmoothTouch

  Wspaniały interaktywny monitor

  Monitor Philips SmoothTouch wciągnie Cię do zabawy. Praktyczne polecenia dotykowe, takie jak „dotknij”, „chwyć”, „ściśnij”, „obróć”, „powiększ” czy „przesuń palcem”, ożywiają aplikacje, a interaktywne gry dotykowe stają się bardziej emocjonujące. Odkrywaj świat, korzystając ze swoich 10 palców! Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Wspaniały interaktywny monitor

Monitor Philips SmoothTouch wciągnie Cię do zabawy. Praktyczne polecenia dotykowe, takie jak „dotknij”, „chwyć”, „ściśnij”, „obróć”, „powiększ” czy „przesuń palcem”, ożywiają aplikacje, a interaktywne gry dotykowe stają się bardziej emocjonujące. Odkrywaj świat, korzystając ze swoich 10 palców! Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Brilliance Monitor LCD z technologią SmoothTouch

58, 4 cm (23") 231C5TJKFU/00 Znajdź podobne produkty

Wspaniały interaktywny monitor

z technologią SmoothTouch

 • Monitor SmoothTouch charakteryzuje się naturalną, płynną reakcją na dotyk

  Monitor SmoothTouch charakteryzuje się naturalną, płynną reakcją na dotyk

  Ten monitor firmy Philips korzysta z 10-punktowej technologii dotykowej PCT. Jest także bezramkowy, co poprawia płynność odpowiedzi. W połączeniu z dotykowym systemem operacyjnym, takim jak Windows 8, obsługuje praktyczne polecenia dotykowe, takie jak „dotknij”, „chwyć”, „ściśnij”, „obróć”, „powiększ” czy „przesuń palcem” itd. Można teraz w pełni korzystać z funkcji dotykowych nowych aplikacji i ożywić stare programy, np. pisząc 10 palcami, grając ze znajomymi we wciągające gry interaktywne bądź współpracując z kolegami z pracy lub ze szkoły w celu poprawy wydajności i produktywności.

 • Podstawka SmartStand pozwala odchylić monitor pod dużym kątem, zapewniając komfort pracy

  Podstawka SmartStand pozwala odchylić monitor pod dużym kątem, zapewniając komfort pracy

  Ten monitor Philips jest wyposażony w podstawkę SmartStand, która pozwala odchylić urządzenie pod dużym kątem. Umożliwia to ustawienie monitora w dogodnej, ergonomicznej pozycji — jak nigdy dotąd. Dzięki zakresowi regulacji wynoszącemu niemal 60 stopni można teraz w naturalny sposób korzystać zarówno z funkcji dotykowych telewizora, jak i używać go ustawionego w pozycji pionowej podczas pracy na siedząco. Wbudowany mechanizm samopowrotny podstawki zapewnia dużą wygodę.

 • Technologia LED IPS zapewnia szeroki kąt widzenia oraz dokładność obrazu i barw

  Technologia LED IPS zapewnia szeroki kąt widzenia oraz dokładność obrazu i barw

  Monitory IPS wykorzystują zaawansowaną technologię, która zapewnia bardzo szeroki kąt widzenia wynoszący 178/178 stopni, co umożliwia oglądanie obrazu pod niemal każdym kątem. W przeciwieństwie do standardowych paneli TN monitory IPS oferują niezwykle wyrazisty obraz i żywe kolory. Dzięki temu idealnie nadają się nie tylko do wyświetlania zdjęć i filmów czy przeglądania Internetu, ale również świetnie sprawdzają się w zastosowaniach profesjonalnych, wymagających dokładności oddawania kolorów i stałej jasności przez cały czas.

 • SmartConnect z portami DisplayPort, HDMI i VGA

  Te monitory Philips są zgodne z szeroką gamą standardów połączeń — w tym VGA, DisplayPort czy HDMI — dzięki czemu sprawnie obsługują nieskompresowane sygnały audio i wideo w wysokiej rozdzielczości. Połączenia USB zapewniają bardzo szybki przesył danych i dodatkowo zwiększają wszechstronność urządzenia. Dzięki obsłudze tak wielu standardów połączeń nowy monitor Philips będzie Ci służył wiele lat!

 • Kamera internetowa oraz mikrofon pozwalają pozostać w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi

  Wbudowana kamera internetowa oferuje jasny i wyraźny obraz i pozwala być w kontakcie z rodziną i znajomymi. Czuły mikrofon to gwarancja wyraźnego głosu. Dźwięk jest czysty bez względu na to, czy wydobywa się z głośników stereofonicznych czy jest odtwarzany przez słuchawki zapewniające prywatność rozmów. Dzięki temu prostemu, wbudowanemu rozwiązaniu nie musisz już instalować kamer ani ustawiać mikrofonów.

 • Złącze USB 3.0 umożliwia szybkie przesyłanie danych i ładowanie akumulatora w smartfonie

  Standard Super Speed USB 3.0 zapewnia przesył danych na poziomie 5,0 Gb/s, czyli 10 razy szybciej niż w przypadku standardu USB 2.0, znacząco skracając kopiowanie i przenoszenie danych, a tym samym pozwalając oszczędzać czas i pieniądze. Dzięki większej przepustowości, bardzo szybkiemu przesyłowi danych, lepszemu zarządzaniu energią i ogólnie doskonałej wydajności standard USB 3.0 rewolucjonizuje branżę elektroniczną na całym świecie i pozwala korzystać z urządzeń pamięci masowej o dużych pojemnościach. Technologia Sync-N-Go zapewnia szybsze działanie, bez konieczności czekania na zwolnienie pasma. Inwestycje poczynione w sprzęt zgodny ze standardem USB 2.0 pozostają bezpieczne, ponieważ technologia jest wstecznie zgodna.

 • Potężny dźwięk dzięki głośnikom o mocy 2 x 2 W RMS

  Teraz można korzystać z multimediów i aplikacji społecznościowych, słuchając dźwięku stereo. Te wbudowane głośniki nie tylko doskonale brzmią, ale także pomagają uniknąć bałaganu spowodowanego zewnętrznymi przewodami oraz zapewniają oszczędność miejsca.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Funkcje dotykowe wymagają połączenia USB z komputerem i działają tylko z systemami operacyjnymi obsługującymi dotyk, takimi jak Windows 8 lub Windows 7, oraz odpowiednimi aplikacjami.
 • Ten monitor firmy Philips ma certyfikat MHL. Jeśli jednak urządzenie MHL nie łączy się lub nie działa prawidłowo, sprawdź często zadawane pytania dotyczące urządzenia MHL lub skontaktuj się bezpośrednio ze sprzedawcą. Producent urządzenia może wymagać zakupu kabla lub adaptera MHL jego marki, aby urządzenie działało.
 • Wymaga opcjonalnego urządzenia przenośnego z certyfikatem MHL i przewodu MHL (do nabycia osobno). Prosimy o kontakt ze sprzedawcą urządzenia MHL w celu uzyskania informacji o zgodności.
 • Znak słowny/znak towarowy „IPS” i powiązane patenty dotyczące technologii są własnością odpowiednich firm.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu