1
Telewizor

Essence

Telewizor LCD

  Essence

  Telewizor LCD

  Nic oprócz obrazu na Twojej ścianie

  Telewizor Essence łączy w sobie najnowszą technologię HD z ultracienką, nowoczesną konstrukcją. Ekran jest podłączony do koncentratora za pomocą jednego przewodu, co wyklucza kłębowisko przewodów wokół telewizora. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Essence Telewizor LCD

107 cm (42"), DVB-T 42PES0001D/10 Znajdź podobne produkty

Nic oprócz obrazu na Twojej ścianie

 • Technologia Perfect Pixel HD Engine zapewniająca ostry i wyrazisty obraz

  Delektuj się niezrównaną ostrością i wyrazistością obrazu, którą zapewnia technologia Perfect Pixel HD Engine. Dzięki poprawie każdego piksela obrazu pod kątem otaczających go pikseli uzyskiwany obraz jest bardziej naturalny. W efekcie powstaje unikalne połączenie ostrości, naturalnych szczegółów, żywych kolorów, niezwykłego kontrastu i płynnego, naturalnego ruchu, niezależnie od tego, co oglądasz. Wyraźne, bardzo ostre obrazy są rezultatem działania funkcji wykrywania i redukcji zniekształceń i szumów we wszystkich źródłach: od multimediów po standardową telewizję.

 • Technologia Perfect Natural Motion zapewnia płynne wyświetlanie filmów Full HD

  Ciesz się akcją bez migotania. Technologia Perfect Natural Motion analizuje wyświetlany obraz, korygując migotanie zarówno w przypadku nadawanych programów, jak i nagrań (w tym z obrazu o rozdzielczości 1080p i 24p True Cinema na płytach Blu-ray i DVD). Zapewnia ona jeszcze większą płynność ruchu i doskonałą ostrość obrazu. Ciesz się jakością obrazu lepszą niż w kinie!

 • Ekran Clear LCD 100 Hz zapewnia niezwykłą ostrość ruchomego obrazu (2 ms)

  Ekran Clear LCD 100 Hz zapewnia niezwykłą ostrość ruchomego obrazu (2 ms)

  Ekran Clear LCD 100 Hz zapewnia niesamowitą ostrość ruchów. Technologia Double Frame Rate Insertion (DFRI) dodatkowo zwiększa ją ponad dwukrotnie w porównaniu ze standardowym ekranem LCD, co daje czas reakcji wynoszący 2 milisekundy. Teraz możesz cieszyć się wyraźnym obrazem nawet w najszybszych scenach akcji.

 • Łatwy montaż na ścianie za pomocą wspornika z regulacją wysokości

  Łatwy montaż na ścianie za pomocą wspornika z regulacją wysokości

  Wspornik z regulacją wysokości Essence umożliwia łatwy montaż ekranu na ścianie. Wspornik ma zakrzywiony kształt i można go w prosty sposób zamontować na ścianie. Następnie można na nim łatwo zamocować ekran, używając zaczepów w tylnej ściance urządzenia. Równie łatwo wygląda regulacja poziomu ekranu, nawet, gdy wspornik nie jest zamontowany pod kątem prostym.

 • Supercienki ekran o minimalistycznym wyglądzie

  Supercienki ekran o minimalistycznym wyglądzie

  Wyjątkowo cienki ekran Essence to przykład minimalizmu. Dzięki temu obraz sprawia wrażenie, jakby wypływał wprost ze ściany. Rama telewizora jest tak cienka, jakby stanowiła integralną część obrazu.

 • Jednoprzewodowy koncentrator wyklucza kłębowisko przewodów

  Jednoprzewodowy koncentrator wyklucza kłębowisko przewodów

  Ekran podłączany jest do koncentratora za pomocą jednego przewodu, który można doskonale ukryć i podłączyć w praktycznie niewidoczny sposób. Przewód ten służy również do zasilania ekranu, więc nie ma potrzeby podłączania dodatkowego zasilania.

 • Zgodność z technologią HD 1080p zapewnia najwyższej jakości obrazy Full HD

  Ciesz się wyjątkową jakością sygnału telewizji High Definition i przygotuj się na możliwość obsługi źródeł HD takich jak transmisje HDTV oraz odtwarzacze Blu-ray. HD Ready 1080p to chroniony znak technologii, która zapewnia jakość obrazu przewyższającą technologię HD Ready. Spełnia ona ostre normy wyznaczone przez EICTA, dzięki czemu na ekranie Full HD można wyświetlić obraz o rozdzielczości i jakości oferowanej przez sygnał telewizyjny High Definition o jakości Full HD 1920 x 1080p. Jest ona zgodna zarówno z analogowymi złączami YPbPr, jak i nieskompresowanymi, cyfrowymi złączami DVI oraz HDMI i obsługuje system zabezpieczenia przed kopiowaniem HDCP. Obsługiwane są sygnały 1080p bez przeplotu o częstotliwościach 24, 50 i 60 Hz.

 • 2250 biliony kolorów

  Zaawansowana technologia przetwarzania kolorów gwarantuje żywy i naturalny obraz pełen bogatych barw. 17-bitowe rozszerzenie koloru optymalizuje wszystkie trzy kanały koloru (RGB) i pozwala uzyskać moc przetwarzania 2250 bilionów kolorów. Zapewnia to generowanie jeszcze żywszych kolorów z zachowaniem znakomitej ostrości. Zaawansowane algorytmy wykrywają subtelne odcienie kolorów skóry i przejścia barwne, a następnie przetwarzają je w celu uzyskania maksymalnie naturalnych kolorów.

 • Kontrast dynamiczny 66000:1 zapewniający głęboką czerń oraz większe bogactwo szczegółów

  Potrzebujesz płaskiego wyświetlacza LCD o największym kontraście i najżywszych obrazach? Połączenie zaawansowanej obróbki sygnału wideo i wyjątkowej technologii przyciemnianego podświetlenia zapewnia niezwykle żywy obraz. Kontrast dynamiczny pozwala uzyskać większy kontrast dzięki doskonałemu poziomowi czerni oraz wiernie odwzorowanym cieniom i ciemnym kolorom.

 • Zintegrowany cyfrowy tuner umożliwia odbiór sygnału DVB-T

  Zintegrowany tuner DVB-T umożliwia odbiór kanałów cyfrowej telewizji naziemnej bez dodatkowego dekodera. Ciesz się najlepszymi kanałami telewizyjnymi bez zbędnych przewodów!

 • Łącze sieci komputerowej DLNA pozwala przeglądać zawartość komputera i domowej sieci komputerowej

  Łącze PC-Network link zapewnia łatwy dostęp do zdjęć i muzyki w komputerze lub domowej sieci komputerowej. Wykorzystuje ono połączenie Ethernet (LAN) z protokołem DLNA zapewniającym bezproblemową współpracę urządzeń z certyfikatem DLNA. Po podłączeniu telewizora do domowej sieci komputerowej można uzyskać dostęp do informacji z wszystkich urządzeń z certyfikatem DLNA. Zapewnia to swobodny dostęp do cyfrowych zdjęć i plików muzycznych przez domową sieć LAN. Intuicyjny interfejs użytkownika umożliwia dostęp do tych funkcji po naciśnięciu jednego przycisku.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Obsługa formatu DVB-T tylko w niektórych krajach.
 • Maksymalna głębokość ekranu: 49,8 mm

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu