1
Telewizor

6000 series

Telewizor LED Smart

  6000 series

  Telewizor LED Smart

  Przenieś się w sam środek akcji

  Odkryj świat rozrywki dzięki telewizorowi LED 47PFL6877 3D Smart TV firmy Philips. Ciesz się wspaniałym obrazem LED Full HD i niezliczoną liczbą możliwości oferowanych przez technologię Smart TV Premium z „wciągającym” systemem Ambilight. Przenieś się w sam środek akcji, wygodnie oglądając obraz 3D! Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Przenieś się w sam środek akcji

Odkryj świat rozrywki dzięki telewizorowi LED 47PFL6877 3D Smart TV firmy Philips. Ciesz się wspaniałym obrazem LED Full HD i niezliczoną liczbą możliwości oferowanych przez technologię Smart TV Premium z „wciągającym” systemem Ambilight. Przenieś się w sam środek akcji, wygodnie oglądając obraz 3D! Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

6000 series Telewizor LED Smart

119 cm (47"), Easy 3D 47PFL6877K/12 Znajdź podobne produkty

Przenieś się w sam środek akcji

Ciesz się obrazem 3D i technologią Smart TV z systemem Ambilight

 • Wbudowana karta Wi-Fi do bezprzewodowego korzystania z technologii Smart TV

  Wbudowana karta Wi-Fi w telewizorze Philips zapewnia bezprzewodowy dostęp do świata rozrywki dzięki technologii Smart TV.

 • Trójstronny system Ambilight Spectra potęguje wrażenia wizualne

  Odkryj nowy wymiar wrażeń wizualnych dzięki technologii Ambilight Spectra 3! Ta opatentowana technologia firmy Philips powiększa obszar wyświetlania, emitując z tylnego panelu podświetlenie z trzech stron telewizora na ścianę. Technologia Ambilight automatycznie dostosowuje kolor i jasność światła tak, aby pasowały do wyświetlanego obrazu. Dzięki funkcji dopasowania do ściany kolor światła jest zawsze idealny, niezależnie od koloru ściany.

 • Mnóstwo aplikacji internetowych, filmów do wypożyczenia i usługa Catch-up TV

  Mnóstwo aplikacji internetowych, filmów do wypożyczenia i usługa Catch-up TV

  Wypożyczaj filmy z internetowych wypożyczalni bezpośrednio na Twój telewizor, oglądaj ulubione programy w ramach usługi Catch-up TV i ciesz się szeroką gamą aplikacji internetowych dzięki usłudze Net TV. Możesz również przeglądać Internet.

 • Steruj telewizorem za pomocą smartfona, tabletu lub klawiatury

  Steruj telewizorem za pomocą smartfona, tabletu lub klawiatury

  Steruj swoim telewizorem w niezwykle prosty i wygodny sposób. Wystarczy podłączyć klawiaturę bezprzewodową lub użyć ze smartfona bądź tabletu do sterowania telewizorem Smart.

 • Wyszukiwanie, planowanie nagrywania, nagrywanie* i wstrzymywanie programów telewizyjnych

  Wyszukiwanie, planowanie nagrywania, nagrywanie* i wstrzymywanie programów telewizyjnych

  Nagrywaj wyświetlane programy telewizji cyfrowej na urządzenie USB podłączone do telewizora Philips lub wstrzymuj ich odtwarzanie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, a następnie kontynuuj oglądanie w dogodnym momencie. Korzystając z elektronicznego przewodnika telewizyjnego, możesz wyszukiwać ulubione programy i w prosty sposób planować ich nagrywanie. Dzięki temu możesz oglądać telewizję wtedy, kiedy najbardziej Ci to odpowiada.

 • Oglądaj telewizję w dowolnym miejscu w domu dzięki technologii Wi-Fi Smart Screen*

  Oglądaj telewizję w dowolnym miejscu w domu dzięki technologii Wi-Fi Smart Screen*

  Dzięki technologii Wi-Fi Smart Screen* nie musisz oglądać telewizji tylko w salonie. Możesz oglądać cyfrowe programy telewizyjne w dowolnym miejscu w domu. Wystarczy pobrać aplikację Philips MyRemote i przesłać program z telewizora do iPada, aby kontynuować oglądanie. Możesz również przesyłać zdjęcia, filmy i muzykę z inteligentnych urządzeń na duży ekran. Oto prawdziwa wolność oglądania!

 • Technologia Easy 3D Clarity 700 — komfortowe oglądanie filmów trójwymiarowych

  Technologia Easy 3D Clarity 700 — komfortowe oglądanie filmów trójwymiarowych

  Technologia Easy 3D Clarity 700 zapewnia najwygodniejsze oglądanie trójwymiarowego obrazu. Pasywna technologia 3D sprawia, że można przez wiele godzin komfortowo oglądać obraz 3D na telewizorze Philips bez migotania i zakłóceń. Okulary 3D są stylowe, lekkie i nie potrzeba do nich baterii. Można również przekonwertować każdy obraz 2D w żywy i nieskazitelny obraz 3D. Ciesz się technologią 3D w zaciszu własnego domu już dziś!

 • Unikalna funkcja regulacji głębi 3D pozwala oglądać obraz 3D w ulubiony sposób

  Unikalna funkcja regulacji głębi 3D pozwala oglądać obraz 3D w ulubiony sposób

  Każdy inaczej postrzega obraz 3D. Właśnie dlatego firma Philips oferuje możliwość ustawiania poziomu głębi 3D według własnych preferencji. Za pomocą ustawień regulacji głębi 3D można wybrać głębię obrazu, która w odczuciu widza najlepiej pasuje do treści wyświetlanych na ekranie. Jest to również wygodniejsze dla oczu. Teraz możesz w pełni cieszyć się obrazem 3D.

 • Technologia Perfect Motion Rate (PMR) o częstotliwości 600 Hz zapewnia doskonałą ostrość ruchomego obrazu

  Technologia Perfect Motion Rate (PMR) o częstotliwości 600 Hz zapewnia doskonałą ostrość ruchomego obrazu

  Technologia Perfect Motion Rate (PMR) o częstotliwości 600 Hz zapewnia niezrównaną ostrość, czystość i dynamikę ruchomego obrazu podczas oglądania filmów akcji. Nowy standard PMR stworzony przez firmę Philips stanowi połączenie najszybszego odświeżania paneli, technologii Perfect Natural Motion i niezwykłego sposobu przetwarzania, co gwarantuje niespotykaną ostrość ruchomego obrazu.

 • Wykonuj połączenia głosowe i wideo za pomocą programu Skype™ w telewizorze

  Wykonuj połączenia głosowe i wideo za pomocą programu Skype™ w telewizorze

  Odkryj nowy wymiar rozmów telefonicznych i dziel się swoimi doświadczeniami z osobami, które są dla Ciebie ważne, bez względu na to, gdzie się znajdują. Dzięki programowi Skype™ w telewizorze możesz wykonywać połączenia głosowe i wideo z salonu. Wystarczy podłączyć do telewizora opcjonalną kamerę Philips (PTA317/00) i już można cieszyć się doskonałą jakością obrazu i dźwięku, siedząc na wygodnej kanapie.

 • Unikalny tryb gry na pełnym ekranie dla dwóch graczy w grach 2D

  Unikalny tryb gry na pełnym ekranie dla dwóch graczy w grach 2D

  Dzięki okularom firmy Philips przeznaczonym do gry w dwie osoby na pełnym ekranie (PTA436/00) możesz w pełni korzystać z trybu pełnoekranowego w telewizorze. W przypadku dwuosobowych gier 2D każdy z graczy widzi zazwyczaj tylko połowę ekranu. Technologia 3D sprawia, że obaj gracze mogą jednocześnie korzystać z trybu pełnoekranowego w grze 2D.

 • Telewizor Full HD z technologią Pixel Precise HD zapewniającą szczegóły dynamicznych obrazów

  Technologia Pixel Precise HD oparta jest na nagradzanym rozwiązaniu Pixel Plus. Jakość obrazu osiąga nowy poziom dzięki 4 bilionom kolorów. Rozdzielczość Super Resolution technologii Pixel Precise HD zapewnia najwyższą jakość obrazu telewizji HD, niezależnie od tego, czy oglądasz film z Internetu czy też filmy Blu-ray o wysokiej jakości.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Net TV: Odwiedź stronę www.philips.com/smarttv, aby odkryć usługi dostępne w swoim kraju.
 • Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych w technologii IPTV zawartych w elektronicznym przewodniku telewizyjnym (mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału), nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji (CI+). Niezbędne jest połączenie z Internetem.
 • Funkcja Wi-Fi Smart Screen będzie dostępna jako aktualizacja oprogramowania jesienią 2012 r.
 • Urządzenie posiada certyfikat DivX Certified® i umożliwia odtwarzanie zawartości wideo DivX® o rozdzielczości do HD 1080p, w tym zawartość premium.
 • Kamera do Skype'a jest sprzedawana oddzielnie
 • Z opisanych wyżej względów dzieci nie powinny oglądać obrazu 3D bez nadzoru rodziców. Nie zalecamy oglądania obrazu 3D przez dzieci w wieku poniżej 6 lat.
 • Telewizor zapewnia odbiór sygnału DVB dla ogólnodostępnych programów telewizyjnych. Niektórzy nadawcy DVB mogą nie być obsługiwani. Aktualną listę można znaleźć w sekcji Często zadawane pytania na stronie pomocy technicznej firmy Philips. W przypadku niektórych nadawców obowiązuje dostęp warunkowy i wymagana jest subskrypcja. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nadawcą.
 • Zużycie energii jest wyrażane w kWh na rok, w oparciu o pobór mocy telewizora działającego 4 godziny dziennie przez 365 dni. Dokładne zużycie energii zależy od sposobu użytkowania telewizora.
 • Elektroniczny przewodnik telewizyjny (8 dni) nie jest dostępny we wszystkich krajach

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu