1
Niezbadane

Cinema 21:9

Telewizor LCD

  Wi-Fi

  Cinema 21:9

  Telewizor LCD

  Premiera filmowa każdego wieczoru

  Daj się porwać filmom Blu-ray lub HDTV oglądanym na, ultra-panoramicznym ekranie 142 cm (56") telewizora. Telewizor LCD Philips Cinema 21:9 zapewnia prawdziwie kinowy obraz panoramiczny, który idealnie odpowiada oryginalnemu formatowi filmowemu 21:9 (2,39:1). Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Cinema 21:9 Telewizor LCD

142 cm (56"), Full HD 1080p, telewizja cyfrowa 56PFL9954H/12 Znajdź podobne produkty

Premiera filmowa każdego wieczoru

dzięki formatowi wyświetlania 21:9 i technologii Ambilight

 • Ambilight Spectra 3 — przeniesie Cię w głąb obrazu

  Odkryj nowy wymiar wrażeń wizualnych dzięki technologii Ambilight Spectra 3! Ta opatentowana technologia firmy Philips powiększa obszar wyświetlania, emitując podświetlenie z tylnego panelu na ściany wokół telewizora. Funkcja Ambilight automatyczne dopasowuje kolory i jasność podświetlenia do prezentowanych obrazów, zapewniając realistyczne wrażenia wizualne. Dzięki technologii Ambilight Spectra 3 jesteś w centrum wydarzeń!

 • Technologia Perfect Pixel HD Engine zapewniająca ostry i wyrazisty obraz

  Delektuj się niezrównaną ostrością i wyrazistością obrazu, którą zapewnia technologia Perfect Pixel HD Engine. Dzięki poprawie każdego piksela obrazu pod kątem otaczających go pikseli uzyskiwany obraz jest bardziej naturalny. W efekcie powstaje unikalne połączenie ostrości, naturalnych szczegółów, żywych kolorów, niezwykłego kontrastu i płynnego, naturalnego ruchu, niezależnie od tego, co oglądasz. Wyraźne, bardzo ostre obrazy są rezultatem działania funkcji wykrywania i redukcji zniekształceń i szumów we wszystkich źródłach: od multimediów po standardową telewizję.

 • Usługa Philips Net TV w technologii Wi-Fi zapewniająca dostęp do usług internetowych za pomocą telewizora

  Korzystaj z bogatej oferty usług Net TV i oglądaj filmy, zdjęcia, serwisy informacyjne oraz inną zawartość internetową bezpośrednio na ekranie telewizora. Wystarczy podłączyć kino domowe do sieci domowej za pomocą łącza Ethernet, a następnie wybrać żądaną zawartość przy pomocy pilota zdalnego sterowania. Menu Philips zapewnia dostęp do popularnych usług Net TV dopasowanych do ekranu Twojego odbiornika, a dzięki sieci komputerowej z certyfikatem DLNA możliwe jest oglądanie filmów i obrazów znajdujących się w komputerze przy użyciu pilota zdalnego sterowania.

 • Technologia Perfect Natural Motion zapewnia płynne wyświetlanie filmów Full HD

  Ciesz się akcją bez migotania. Technologia Perfect Natural Motion analizuje wyświetlany obraz, korygując migotanie zarówno w przypadku nadawanych programów, jak i nagrań (w tym z obrazu o rozdzielczości 1080p i 24p True Cinema na płytach Blu-ray i DVD). Zapewnia ona jeszcze większą płynność ruchu i doskonałą ostrość obrazu. Ciesz się jakością obrazu lepszą niż w kinie!

 • Ekran Clear LCD 200 Hz* z czasem reakcji 1 ms zapewnia doskonałą ostrość dynamicznego obrazu

  Ciesz się ostrością ruchów. Czas reakcji w telewizorze Philips 200 Hz Clear LCD jest zmniejszony aż do 1 ms, dzięki czemu nawet najszybsze sceny pościgów samochodowych są wiernie odtwarzane bez groteskowo rozciągniętych pojazdów.

 • Proporcje obrazu kinowego 21:9, bez czarnych pasów u góry i u dołu ekranu

  Proporcje obrazu kinowego 21:9, bez czarnych pasów u góry i u dołu ekranu

  Większość telewizorów ma proporcje 16:9 (lub 1,78:1) i rozdzielczość 1080p Full HD. Jednak hollywoodzkie hity kinowe mają zwykle współczynnik proporcji 2,39:1. Format obrazu nowego telewizora Philips Cinema 21:9 idealnie odpowiada oryginalnemu formatowi 21:9 (2,39:1), w którym tworzone są filmy. Oznacza to, że niezależnie od tego, jaki oglądasz film, możesz wyświetlać go w oryginalnym formacie bez czarnych pasów.

 • Ekran LCD Full HD o rozdzielczości 2560 x 1080p

  Ciesz się wyjątkową jakością obrazu Full HD z takich źródeł, jak transmisja HDTV czy odtwarzacze Blu-ray, na swoim telewizorze Cinema 21:9. Wyjątkowy format ekranu oferuje idealne połączenie rozdzielczości 2560 x 1080p z proporcjami obrazu kinowego 21:9.

 • Ciesz się bogatym wyborem internetowych filmów z serwisu YouTube i nie tylko

  Usługa Net TV zapewnia dostęp do ogromnej oferty filmów wideo w serwisie YouTube i na innych stronach internetowych. Format filmów jest dopasowany do ekranu telewizora. Teraz możesz wygodnie usiąść na kanapie i oglądać filmy internetowe w wysokiej jakości.

 • Łącze DLNA do odtwarzania filmów z komputera

  Łącze DLNA umożliwia oglądanie filmów, wyświetlanie zdjęć i słuchanie muzyki z komputera

 • Odbiór MPEG4 HDTV przez tuner DVB-T i tuner kablowy DVB*

  Panoramiczny telewizor Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080p. Jest to najwyższa rozdzielczość w technologii źródeł obrazu HD, zapewniająca najlepszą jakość obrazu. HDTV pozwala odbierać programy telewizji naziemnej w wysokiej rozdzielczości dzięki wbudowanemu tunerowi. Tuner obsługuje sygnały stacji naziemnych i kablowych DVB zarówno w formacie MPEG-2, jak i MPEG-4. Dodatkowy dekoder pozwala uzyskać nieporównywalną jakość obrazu i dźwięku.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Ekran Clear LCD 200 Hz zapewnia wyświetlanie 200 scen na sekundę dzięki połączeniu nowoczesnej technologii 100 Hz z technologią podświetlenia skanującego w 50-procentowym cyklu pracy.
 • Elektroniczny przewodnik telewizyjny (8 dni) nie jest dostępny we wszystkich krajach
 • Obsługa formatu DVB-T tylko w niektórych krajach.
 • Format DVB-C jest dostępny wyłącznie w niektórych krajach i tylko w przypadku niektórych operatorów. Najnowsze informacje można znaleźć na tabliczce znamionowej telewizora.
 • Net TV — oferta jest zależna od dostępności w danym kraju i podlega określonym zasadom korzystania.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu