1

Telewizor 4K Ultra Slim z systemem Android TV™

  -{discount-percentage}%
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/6/65pus7601_12/65pus7601_12_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Telewizor 4K Ultra Slim z systemem Android TV™

  Niezwykle smukły telewizor LED 4K z systemem Android

  Daj się porwać zmysłom. Telewizory Philips z serii 7600 wykorzystują inteligentne miejscowe strefy jasności ekranu, aby zapewnić głębokie czernie i żywe kolory, które wręcz wylewają się z ekranu. Ponadto dzięki standardowi HDR obraz jest dokładnie taki, jak zaplanował reżyser. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

 • Niezwykle smukły telewizor LED 4K z systemem Android

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Niezwykle smukły telewizor LED 4K z systemem Android

Daj się porwać zmysłom. Telewizory Philips z serii 7600 wykorzystują inteligentne miejscowe strefy jasności ekranu, aby zapewnić głębokie czernie i żywe kolory, które wręcz wylewają się z ekranu. Ponadto dzięki standardowi HDR obraz jest dokładnie taki, jak zaplanował reżyser. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

7000 series Telewizor 4K Ultra Slim z systemem Android TV™

164 cm (65"), Telewizor LED 4K Ultra HD, 4-rdzeniowy, 16 GB z opcją rozszerzenia, DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2 65PUS7601/12 Znajdź podobne produkty

Seria 7601

Najlepszy zakup wśród europejskich telewizorów o dużym ekranie za lata 2016–2017 według organizacji EISA.

Niezwykle smukły telewizor LED 4K z systemem Android

z 3-stronnym systemem Ambilight

 • Technologia Ambilight na zawsze odmieni Twój sposób postrzegania telewizorów

  W twoim domu panuje przytulna atmosfera, zatem wybierz telewizor, który także tworzy ciepły i miły nastrój. Unikalna technologia Ambilight firmy Philips optycznie znacznie poszerza ekran i pozwala przenieść się w głąb akcji. Telewizor emituje na ścianę bardzo szeroką poświatę z trzech stron ekranu. Kolory, dynamika i emocje przenoszą się poza ekran — wprost do pomieszczenia — i sprawiają, że oglądanie telewizji staje się niesamowitym przeżyciem.

 • 4K Ultra HD to rozdzielczość, jakiej nie widziano nigdy wcześniej

  Telewizor Ultra HD ma rozdzielczość cztery razy większą niż zwykłe telewizory Full HD. Ponad osiem milionów pikseli oraz unikatowa technologia zwiększania rozdzielczości Ultra Resolution pozwalają uzyskać najwyższą możliwą jakość obrazu. Im wyższa jakość oryginalnego materiału, tym lepszy obraz i wyższą rozdzielczość możesz uzyskać. Wybierz wyższą ostrość, większą głębię, doskonały kontrast, płynny i naturalny ruch oraz bezbłędne odwzorowanie szczegółów.

 • Wykorzystaj możliwości czterordzeniowego procesora i zintegrowanego systemu Android

  Czterordzeniowy procesor firmy Philips łączy się z systemem Android, aby zapewnić ekscytujące wrażenia podczas grania. Dzięki systemowi Android w telewizorze można nawigować, włączać aplikacje i odtwarzać filmy w bardzo szybki, niezwykle intuicyjny i niesamowicie atrakcyjny sposób.

 • Nagradzana technologia Micro Dimming Premium zapewnia wspaniały kontrast

  Nagradzana technologia Micro Dimming Premium zapewnia wspaniały kontrast

  Technologia Micro Dimming Premium analizuje obraz w 6400 różnych strefach, aby kontrolować i optymalizować każdy segment bezpośredniego podświetlenia LED. Możesz więc podziwiać realistyczny obraz o niesamowicie głębokiej czerni i jasnej bieli.

 • High Dynamic Range ożywia obraz

  High Dynamic Range ożywia obraz

  Standard High Dynamic Range (HDR) zapewnia zupełnie nowe wrażenia wizualne. Dzięki znacznie większej jasności i niezrównanemu kontrastowi rozrywka ożywa przed oczami widza. To coś więcej niż tylko głębsze czernie i urzekające kolory. Dostępna jest pełniejsza paleta nowych, bogatych kolorów, których odwzorowanie nie było wcześniej możliwe. Przygotuj się na wrażenia wizualne, które pobudzą Twoje zmysły i emocje jak nic innego.

 • Perfect Pixel Ultra HD zapewnia najwyższą jakość obrazu

  Perfect Pixel Ultra HD zapewnia najwyższą jakość obrazu

  Korzystając z dziedzictwa najwyższej jakości obrazu Ultra HD, udało nam się przenieść obraz HD na zupełnie nowy poziom. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu do przetwarzania obrazu wykorzystywanemu w ramach technologii Perfect Pixel Ultra HD obraz jest konwertowany do rozdzielczości 4K Ultra HD. Możesz więc podziwiać głębszą czerń, jaśniejszą biel i wspaniałe, żywe kolory z naturalnymi odcieniami skóry. Wszystko to ożywa w najbardziej płynnym obrazie o niesamowitej ostrości — za każdym razem i z dowolnego źródła.

 • Technologia Double Ring firmy Philips zapewnia bogate i potężne basy

  Technologia Double Ring firmy Philips zapewnia bogate i potężne basy

  Technologia Double Ring firmy Philips pozwala na silniejsze drganie głośników w subwooferach, dzięki czemu brzmienie jest zdecydowanie bardziej dynamiczne. W związku z tym nawet telewizor o wąskiej konstrukcji może zapewnić mocne, bogate basy.

 • Sklep Google Play i galeria aplikacji Philips — wyjdź poza zwykłą telewizję

  Sklep Google Play i galeria aplikacji Philips — wyjdź poza zwykłą telewizję

  Sklep Google Play i galeria aplikacji Philips to sposób na wyjście poza tradycyjne programowanie telewizji — teraz czeka na Ciebie duży pakiet filmów, programów telewizyjnych, materiałów muzycznych, aplikacji i gier dostępnych przez Internet. 16 GB pamięci z możliwością rozszerzenia oznacza dużą ilość miejsca do zapisywania ulubionych treści i instalowania większej liczby aplikacji.

 • Wąskie aluminiowe podstawy stylowo wyglądają i mają lekką konstrukcję

  Każde wielkie dzieło sztuki potrzebuje odpowiedniej sztalugi. Zgodnie z tą zasadą nowy telewizor Philips trzeba prezentować w należyty sposób. Wąskie aluminiowe podstawy, stworzone specjalnie do tego modelu przez nasz zespół projektantów, stanowią piękne odniesienie do lekkości i smukłości tej imponującej serii telewizorów.

 • Z dźwiękiem DTS Premium usłyszysz każdy szczegół

  Wspaniałe głośniki telewizora potrzebują wydajnego systemu przetwarzania, który zachowa czystość oryginalnych materiałów audio. Technologia DTS Premium Suite została opracowana, aby zapewnić użytkownikom jakość, jakiej można oczekiwać od sprzętu wysokiej klasy: otaczający dźwięk przestrzenny, głębokie i bogate brzmienie basów oraz niezwykle wyraźne dialogi przy wysokich poziomach głośności — bez zniekształceń, wahań i ścinania pasma.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Elektroniczny przewodnik telewizyjny i faktyczna dostępność (do 8 dni) zależą od kraju i operatora.
 • Oferta aplikacji dla systemu Android może się różnić w zależności od kraju. Więcej informacji można uzyskać w lokalnym sklepie Google Play.
 • Zużycie energii jest wyrażane w kWh na rok, w oparciu o pobór mocy telewizora działającego 4 godziny dziennie przez 365 dni. Dokładne zużycie energii zależy od sposobu użytkowania telewizora.
 • Oferta Cloud Gaming zależy od oferty dostawców gier w danym kraju.
 • Telewizor zapewnia odbiór sygnału DVB dla ogólnodostępnych programów telewizyjnych. Niektórzy nadawcy DVB mogą nie być obsługiwani. Aktualną listę można znaleźć w sekcji Często zadawane pytania na stronie pomocy technicznej firmy Philips. W przypadku niektórych nadawców obowiązuje dostęp warunkowy i wymagana jest subskrypcja. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nadawcą.
 • (Philips) zgodne tylko z określonymi odtwarzaczami firmy Philips.
 • Funkcja Google Cast zależy od dostępności aplikacji obsługujących Google Cast i urządzeń. Więcej informacji można znaleźć na stronie poświęconej Google Cast.
 • Aplikacja Philips TV Remote i powiązane z nią funkcje różnią się w zależności od modelu telewizora, operatora i kraju, a także modelu urządzenia przenośnego i systemu operacyjnego. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.philips.com/TVRemoteapp.
 • Oferta aplikacji Smart TV różni się w zależności od modelu telewizora i kraju. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.philips.com/smarttv.
 • Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych. Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji (CI+). Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.
 • Klient i serwer MultiRoom obsługują tylko ogólnodostępne programy cyfrowe.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu