1
Telewizor

Supersmukły telewizor 4K z systemem Android TV™

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/6/65pus8901_12/65pus8901_12_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Supersmukły telewizor 4K z systemem Android TV™

  Niezwykle smukły telewizor LED 4K z systemem Android

  Philips AmbiLux stanowi uwieńczenie tego, co wiemy o Ambilight. Zachwycisz się, kiedy akcja ożyje na Twojej ścianie dzięki płynnej projekcji koloru i ruchu. To porywający świat, który chętnie będziesz odwiedzać codziennie. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

AmbiLux Supersmukły telewizor 4K z systemem Android TV™

164 cm (65"), Telewizor LED 4K Ultra HD, 4-rdzeniowy, 16 GB z opcją rozszerzenia, DVB-T/T2/C/S/S2 65PUS8901/12 Znajdź podobne produkty

Niezwykle smukły telewizor LED 4K z systemem Android

z funkcją Ambilight Projection

 • Wykorzystaj możliwości czterordzeniowego procesora i zintegrowanego systemu Android

  Czterordzeniowy procesor firmy Philips łączy się z systemem Android, aby zapewnić ekscytujące wrażenia podczas grania. Dzięki systemowi Android w telewizorze można nawigować, włączać aplikacje i odtwarzać filmy w bardzo szybki, niezwykle intuicyjny i niesamowicie atrakcyjny sposób.

 • 4K Ultra HD: rozdzielczość, jakiej jeszcze nie było

  Telewizor Ultra HD ma rozdzielczość cztery razy większą niż telewizory Full HD. Ponad osiem milionów pikseli oraz unikatowa technologia zwiększania rozdzielczości Ultra Resolution pozwalają uzyskać lepszy obraz w każdej sytuacji. Wybierz większą ostrość, lepszą głębię, doskonały kontrast, płynny i naturalny ruch oraz bezbłędne odwzorowanie szczegółów.

 • Pixel Precise Ultra HD: odkryj żywy i wyrazisty obraz w rozdzielczości UHD

  Piękno telewizora 4K Ultra HD emanuje z każdego detalu. Technologia Philips Pixel Precise Ultra HD pozwalają wyświetlić na ekranie każdy obraz w rozdzielczości UHD. Dzięki temu można oglądać płynne, a jednocześnie ostre ruchome obrazy. Podziwiaj głębszą czerń, jaśniejszą biel, żywe kolory i naturalne odcienie skóry — zawsze i niezależnie od źródła.

 • Poczuj rytm dzięki temu, że podświetlenie Ambilight reaguje na muzykę

  Poczuj rytm dzięki temu, że podświetlenie Ambilight reaguje na muzykę

  Muzyka i podświetlenie Ambilight to idealne połączenie. Bez względu na to, czy przesyłasz muzykę, odtwarzasz utwór przez USB, czy po prostu oglądasz kanał muzyczny, podświetlenie Ambilight będzie reagowało na muzykę i jej dynamikę. Aby stworzyć odpowiedni nastrój, do wyboru jest wiele barwnych ustawień zaprogramowanych. Można też włączyć losowy tryb imprezy. Czas na zabawę!

 • Sklep Google Play i galeria aplikacji Philips — wyjdź poza zwykłą telewizję

  Sklep Google Play i galeria aplikacji Philips — wyjdź poza zwykłą telewizję

  Sklep Google Play i galeria aplikacji Philips to sposób na wyjście poza tradycyjne programowanie telewizji — teraz czeka na Ciebie duży pakiet filmów, programów telewizyjnych, materiałów muzycznych, aplikacji i gier dostępnych przez Internet. 16 GB pamięci z możliwością rozszerzenia oznacza dużą ilość miejsca do zapisywania ulubionych treści i instalowania większej liczby aplikacji.

 • Odkrywaj nowe materiały w oparciu o indywidualny styl oglądania

  Odkrywaj nowe materiały w oparciu o indywidualny styl oglądania

  Telewizory Smart TV firmy Philips oraz system Android dostarczają spersonalizowanych rekomendacji, aby można było przy minimalnym wysiłku znaleźć materiały, które chce się oglądać. Szukasz czegoś konkretnego? Efektywne narzędzie do wyszukiwania treści (oferowane przez Google) pomaga znaleźć konkretne programy telewizyjne, filmy, aktorów, a nawet aplikacje i gry.

 • Ambilight Projection: efekt, który Cię poruszy

  Niektóre filmy poruszają widzów, jednak funkcja Ambilight Projection przenosi je na zupełnie nowy poziom. Poruszająca się poświata wokół telewizora płynnie rozszerza obraz z ekranu na znajdującą się poza nim ścianę. Precyzyjna technologia zapewnia zrównoważone połączenie wyjątkowej wyrazistości, żywych kolorów i doskonałego kontrastu oraz uzyskanie jedynych w swoim rodzaju realistycznych wrażeń podczas oglądania.

 • Zaproś Ambilight + hue do swojego salonu

  Uwielbiasz działanie funkcji Ambilight i chcesz posunąć się o krok dalej? Zaproś do swojego świata hue. Korzystając z opcjonalnego systemu Ambilight + hue, możesz wypełnić swoją przestrzeń — i życie — aurą Ambilight.

 • Doskonałe wykończenie: telewizor, który wygląda tak dobrze, jak funkcjonuje

  Dom odzwierciedla styl właściciela. Wybraliśmy subtelne, wyrafinowane kolory i elementy wykończenia oraz wysokiej jakości materiały, aby stylistyka telewizora idealnie komponowała się z wystrojem wnętrza.

 • Podstawa Bladewire: wyjątkowa lekkość

  Nasi projektanci starannie zaprojektowali każdy szczegół nowego telewizora AmbiLux — w tym również jego podstawę. Wykonana z wysokiej jakości polerowanego chromu, jest tak wyrafinowana i niekonwencjonalna jak telewizor, który na niej stoi.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Elektroniczny przewodnik telewizyjny i faktyczna dostępność (do 8 dni) zależą od kraju i operatora.
 • Oferta aplikacji dla systemu Android może się różnić w zależności od kraju. Więcej informacji można uzyskać w lokalnym sklepie Google Play.
 • Zużycie energii jest wyrażane w kWh na rok, w oparciu o pobór mocy telewizora działającego 4 godziny dziennie przez 365 dni. Dokładne zużycie energii zależy od sposobu użytkowania telewizora.
 • Telewizor zapewnia odbiór sygnału DVB dla ogólnodostępnych programów telewizyjnych. Niektórzy nadawcy DVB mogą nie być obsługiwani. Aktualną listę można znaleźć w sekcji Często zadawane pytania na stronie pomocy technicznej firmy Philips. W przypadku niektórych nadawców obowiązuje dostęp warunkowy i wymagana jest subskrypcja. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nadawcą.
 • (Philips) zgodne tylko z określonymi odtwarzaczami firmy Philips.
 • Funkcja Google Cast zależy od dostępności aplikacji obsługujących Google Cast i urządzeń. Więcej informacji można znaleźć na stronie poświęconej Google Cast.
 • Aplikacja Philips TV Remote i powiązane z nią funkcje różnią się w zależności od modelu telewizora, operatora i kraju, a także modelu urządzenia przenośnego i systemu operacyjnego. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.philips.com/TVRemoteapp.
 • Oferta aplikacji Smart TV różni się w zależności od modelu telewizora i kraju. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.philips.com/smarttv.
 • Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych. Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji (CI+). Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu