1

Niezwykle smukły telewizor 4K UHD z syst. Android™

  -{discount-percentage}%
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/6/65pus9809_12/65pus9809_12_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Niezwykle smukły telewizor 4K UHD z syst. Android™

  Niezwykle smukły telewizor LED 4K UHD z systemem Android

  Czas rozwinąć czerwony dywan: wyposażone w system Android telewizory z serii 9800 firmy Philips zapewniają najlepszy obraz Ultra HD o niezrównanym poziomie kontrastu. Bezprzewodowy subwoofer i 4-stronny system Ambilight sprawią, że naprawdę poczujesz się jak w kinie. Musisz tylko zadbać o popcorn. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Niezwykle smukły telewizor LED 4K UHD z systemem Android

Czas rozwinąć czerwony dywan: wyposażone w system Android telewizory z serii 9800 firmy Philips zapewniają najlepszy obraz Ultra HD o niezrównanym poziomie kontrastu. Bezprzewodowy subwoofer i 4-stronny system Ambilight sprawią, że naprawdę poczujesz się jak w kinie. Musisz tylko zadbać o popcorn. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

9800 series Niezwykle smukły telewizor 4K UHD z syst. Android™

164 cm (65"), Telewizor LED 4K Ultra HD, Hex Core, Tuner dwugłowicowy DVB-T/T2/C/S/S2 65PUS9809/12 Znajdź podobne produkty

Niezwykle smukły telewizor LED 4K UHD z systemem Android

z 4-stronnym systemem Ambilight

 • 4K Ultra HD: rozdzielczość, jakiej jeszcze nie było

  Poznaj zupełnie nowe oblicze telewizji dzięki rozdzielczości czterokrotnie większej niż w tradycyjnych telewizorach Full HD. Rozdzielczość 3840 x 2160 pikseli zapewnia obraz tak wyraźny i rzeczywisty, że można go przyrównać do okna na zupełnie nowy świat.

 • Perfect Pixel Ultra HD — odkryj oszałamiającą jakość obrazu

  Korzystając z naszej tradycji dbania o najwyższą jakość obrazu, udało nam się podnieść już i tak wysoką jakość obrazu na zupełnie nowy poziom. Algorytmy przetwarzania obrazu wykorzystywane w ramach technologii Perfect Pixel Ultra HD pozwalają wyświetlić na ekranie każdy obraz w rozdzielczości 4K Ultra HD. Dzięki temu bez względu na to, czy oglądasz filmy online, czy też materiał w oryginalnej rozdzielczości Ultra HD, z tym telewizorem firmy Philips zawsze możesz cieszyć się najwyższym poziomem ostrości, odwzorowania ruchu, wyrazistości i kontrastu.

 • Sklep Google Play™ — świat na wyciągnięcie ręki

  Poczuj się jak dziecko w sklepie ze słodyczami. Korzystaj z pysznego wyboru aplikacji oraz innych smakołyków ze sklepu Google Play™, takich jak przeglądarka Chrome™, YouTube™, filmy Google, muzyka Google, portale społecznościowe oraz wiele innych — a wszystko to na telewizorze z systemem Android™.

 • Dwugłowicowy tuner umożliwia oglądanie i nagrywanie więcej niż jednego programu

  Koniec walki o pilota. Dzięki dwugłowicowemu tunerowi możesz obejrzeć zarówno ulubiony serial, jak i mecz piłki nożnej. Funkcja podwójnego nagrywania umożliwia oglądanie jednego programu podczas nagrywania innego, więc zawsze będziesz mieć coś do obejrzenia później.

 • Wskazuj, pisz, mów lub wykonuj gesty — prawdziwie inteligentna obsługa

  Interakcja z telewizorem jeszcze nigdy nie była taka łatwa ani tak przyjemna. Nasz całkowicie intuicyjny pilot ma wszystkie tradycyjne elementy, takie jak przyciski skrótów, funkcję myszy umożliwiającą wskazywanie i klikanie oraz klawiaturę na odwrocie, a to jeszcze nie wszystko. Chcesz zmienić głośność? Wystarczy prosty ruch ręką (bez konieczności korzystania z pilota!), a wbudowana kamera rozpozna ten gest i wyreguluje głośność. Nie masz ochoty korzystać z klawiatury? Powiedz coś do pilota, a rezultaty zostaną wyświetlona na ekranie telewizora! To prawdziwie inteligentny sposób obsługi.

 • 4-stronny system Ambilight — wyobraź sobie telewizor otoczony poświatą

  4-stronny system Ambilight — wyobraź sobie telewizor otoczony poświatą

  W Twoim domu panuje przytulna atmosfera, zatem wybierz telewizor, który także tworzy ciepły i miły nastrój. Nasza niezwykła technologia Ambilight emituje z czterech stron bardzo szeroką poświatę na ścianę znajdującą się za telewizorem. Dzięki temu ekran wydaje się szerszy, wrażenia z oglądania są spotęgowane, a telewizor zdaje się unosić w powietrzu. Kolory, dynamika i emocje przenoszą się poza ekran — do Twojego pokoju, zapewniając bardziej ekscytujące, intensywne i realistyczne wrażenia podczas oglądania.

 • Nagradzana technologia Micro Dimming Premium zapewnia wspaniały kontrast

  Nagradzana technologia Micro Dimming Premium zapewnia wspaniały kontrast

  Nagradzany kontrast w każdym świetle. Technologia Philips Micro Dimming Premium zapewnia głębszą czerń i jaśniejszą biel dzięki inteligentnemu algorytmowi, który analizuje obraz strefa po strefie i odpowiednio dostosowuje oświetlenie LED. Efekt to niesamowity kontrast, ostrość i oszałamiająca jakość obrazu w dzień i w nocy.

 • Bezprzewodowy subwoofer: poczuj magię doskonałego dźwięku

  Bezprzewodowy subwoofer: poczuj magię doskonałego dźwięku

  Poczuj moc dźwięku. Dołączyliśmy bezprzewodowy subwoofer Ultra Bass, aby wzbogacić oglądanie telewizji. Moc 50 W zapewnia potężny dźwięk, który zmieni nastrój panujący w pomieszczeniu. Dzięki bezprzewodowemu działaniu i płaskiej konstrukcji można umieścić go pod sofą lub na ścianie i stworzyć naprawdę urzekający efekt podczas słuchania w dowolnym miejscu w domu.

 • Doskonałe wykończenie: telewizor, który wygląda tak dobrze, jak funkcjonuje

  Dom odzwierciedla styl właściciela. Nasi projektanci postawili na subtelne, wyrafinowane kolory i elementy wykończenia oraz wysokiej jakości materiały, aby stylistyka telewizora idealnie komponowała się z wystrojem wnętrza.

 • Technologia PMR Ultra HD 1200 Hz zapewnia doskonałą płynność ruchomych obrazów

  Nic nie może się równać z dawką adrenaliny serwowaną podczas grania albo oglądania dynamicznych wydarzeń sportowych czy filmów akcji na ekranie telewizora Ultra HD. Właśnie dlatego ten telewizor firmy Philips jest wyposażony w technologię Perfect Motion Rate Ultra 1200 Hz, która zapewnia niesamowitą płynność ruchomych obrazów w rozdzielczości Ultra HD. Puls może czasami podskakiwać, ale obraz w telewizorze nie powinien.

 • Od aplikacji do Cloud TV: jeszcze większa dawka rozrywki

  Wyobraź sobie powiększającą się kolekcję aplikacji i gier w swoim telewizorze. Samodzielnie możesz wybrać pozycje, które mają znaleźć się na ekranie głównym — od filmów z serwisu YouTube po muzykę, wideo na żądanie i inne pozycje. Chcesz czegoś więcej? Poznaj aplikację Cloud TV. Dzięki setkom płatnych kanałów międzynarodowych możesz oglądać ulubione programy i przekonać się, co oglądają widzowie na drugim końcu świata. Dzięki aplikacji Cloud Explorer możesz wyświetlać (i udostępniać) ulubione zdjęcia i filmy zapisane w serwisie Dropbox™ na dużym ekranie.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Aplikacja pilota telewizyjnego Philips i powiązane z nią funkcje różnią się w zależności od modelu telewizora i kraju, a także modelu urządzenia inteligentnego i systemu operacyjnego. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.philips.com/TV.
 • Dostępność funkcji wskaźnika zależy od używanej aplikacji Smart TV.
 • Oferta aplikacji dla systemu Android może się różnić w zależności od kraju. Więcej informacji można uzyskać w lokalnym sklepie Google Play.
 • Aby pobrać aplikację dla telewizora Smart TV, odwiedź stronę www.philips.com/tv i odkryj usługi dostępne w Twoim kraju.
 • Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych. Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji (CI+). Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.
 • Android, Google Play i inne znaki są znakami towarowymi firmy Google Inc.
 • Z opisanych wyżej względów dzieci nie powinny oglądać obrazu 3D bez nadzoru rodziców. Nie zalecamy oglądania obrazu 3D przez dzieci w wieku poniżej 6 lat.
 • Telewizor zapewnia odbiór sygnału DVB dla ogólnodostępnych programów telewizyjnych. Niektórzy nadawcy DVB mogą nie być obsługiwani. Aktualną listę można znaleźć w sekcji Często zadawane pytania na stronie pomocy technicznej firmy Philips. W przypadku niektórych nadawców obowiązuje dostęp warunkowy i wymagana jest subskrypcja. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nadawcą.
 • Zużycie energii jest wyrażane w kWh na rok, w oparciu o pobór mocy telewizora działającego 4 godziny dziennie przez 365 dni. Dokładne zużycie energii zależy od sposobu użytkowania telewizora.
 • Elektroniczny przewodnik telewizyjny i faktyczna dostępność (do 8 dni) zależą od kraju i operatora.
 • (Philips) zgodne tylko z określonymi odtwarzaczami firmy Philips.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu