1
Cyfrowa ramka do zdjęć

PhotoFrame

  PhotoFrame

  Podziel się wspomnieniami

  Ile zdjęć przechowujesz na dysku swojego komputera? Dzięki ramce do zdjęć Philips PhotoFrame™, zapewniającej wysoką jakość obrazów, możesz z łatwością przeglądać, udostępniać i porządkować zdjęcia bez potrzeby korzystania z komputera. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

PhotoFrame

Wyświetlacz LCD 20, 3 cm (8"), Format 4:3 8FF3CDW/00 Znajdź podobne produkty

Podziel się wspomnieniami

 • Proporcje obrazu 4:3 zapewniają optymalne wyświetlanie bez zakłóceń

  Cyfrowa ramka do zdjęć Philips PhotoFrame umożliwia wyświetlanie zdjęć w formacie 4:3, zapewniając całkowicie nowy standard oglądania.

 • Dodatkowe gniazdo kart SD gwarantuje nieograniczoną liczbę zdjęć

  Ramka Philips PhotoFrame jest wyposażona w dodatkowe gniazdo kart SD, co zapewnia więcej miejsca na zdjęcia — to jak posiadanie nieskończonej ilości miejsca dla wspomnień i zdjęć! Oprócz tego, dzięki Menedżerowi kart pamięci firmy Philips, możliwe jest kopiowanie i wklejanie zdjęć pomiędzy różnymi typami kart pamięci.

 • Automatyczna orientacja zdjęcia w trybie pionowym lub poziomym

  Funkcja automatycznego rozpoznawania orientacji pionowej lub poziomej wykorzystuje czujnik wykrywający orientację ramki do zdjęć PhotoFrame™, który umożliwia automatyczne wyświetlenie zdjęcia w odpowiednim trybie.

 • Zabawa z Collage Pro: automatyczna lub obsługiwana przez użytkownika

  Przypomnij sobie, ile radości sprawiała Ci praca z Twoimi zdjęciami, na przykład wycinanie i układanie ich w ładne kolekcje! Collage Pro to wyjątkowa i zaawansowana funkcja cyfrowej ramki do zdjęć Philips PhotoFrame. Podobnie jak w przypadku innych cyfrowych ramek Philips PhotoFrame z funkcją Collage, możesz odtwarzać automatyczne pokazy slajdów w formie kolażu (widok losowy). Dzięki Collage Pro możesz także edytować i tworzyć własne kolaże. Możliwe jest też stworzenie kolażu z kilku różnych źródeł, jak na przykład karty SD lub pamięci USB.

 • Technologia imagen Pro zapewnia ostry, żywy i naturalny odcień skóry

  Wyjątkowa technologia udoskonalania zdjęć Philips imagen automatycznie analizuje zdjęcia, poprawia nasycenie kolorów i optymalizuje kontrast. imagen Pro to zaawansowana technologia udoskonalania zdjęć, zapewniająca dokładniejsze i głębsze kolory oraz inteligentne dopasowanie kontrastu. Ponadto technologia ta zapewnia ulepszone odwzorowanie koloru skóry i wyraźniejsze zdjęcia.

 • Łatwe w obsłudze oprogramowanie komputerowe do przenoszenia zdjęć metodą „przeciągnij i upuść”

  Ramkę Philips PhotoFrame można w prosty sposób podłączyć do komputera za pomocą przewodu USB. PhotoFrame Manager to proste w obsłudze narzędzie pozwalające na przeciąganie zdjęć z komputera do ramki — to naprawdę proste! Ponadto, oprogramowanie to pozwala na prostą edycję zdjęć, jak na przykład powiększenie i przycinanie. Można także obejrzeć efekt edycji przed przesłaniem zdjęcia do ramki.

 • Nowy blask starych wspomnień dzięki technologii RadiantColor

  RadiantColor jest technologią firmy Philips, umożliwiającą wyświetlanie mniejszych zdjęć w optymalnym formacie 4:3 poprzez rozciąganie kolorów na krawędziach zdjęcia do krawędzi ekranu celem wyeliminowania czarnych pasów i zniekształceń formatu obrazu.

 • Przód ramki wykonany z prawdziwego drewna o naturalnej fakturze — zaprojektowany z myślą o Twoim domu

  Na rynku dostępnych jest wiele cyfrowych ramek do zdjęć o nieciekawym, gadżeciarskim wyglądzie. W ogóle nie pasują one do wystroju mieszkania. Teraz jednak Philips wprowadził ramkę PhotoFrame z przednią częścią wykonaną z prawdziwego drewna o naturalnej fakturze, w ciepłym kolorze, idealnie komponującą się z prostą stylistyką jej tylnej części. Nie tylko pasuje do wystroju Twojego pokoju, ale także dodaje mu życia!

 • Twórz albumy i pokazy slajdów oraz zarządzaj swoimi zdjęciami

  Inteligentny album umożliwia tworzenie i zarządzanie albumami, a także ustawienie i dostosowanie efektów przejścia w pokazach slajdów.

 • Oszczędność energii dzięki automatycznemu przyciemnianiu po wykryciu oświetlenia w otoczeniu

  Smart Power Pro to czujnik włączający i wyłączający ramkę PhotoFrame w zależności od wykrytych warunków oświetlenia. Służy to zarówno środowisku, jak i Tobie, zmniejszając pobór mocy ramki PhotoFrame o jedną trzecią. A najlepsze jest to, że dzieje się to automatycznie!

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu