1
Domowy sprzęt audio

Radiobudzik

  Radiobudzik

  Obudź się przy ulubionej muzyce lub widoku ulubionego zdjęcia

  A może by tak rozpocząć dzień, budząc się przy widoku ulubionego zdjęcia, ulubionej muzyce, a nawet przy dźwiękach natury? Radiobudzik firmy Philips pozwala oglądać zdjęcia i słuchać muzyki z karty SD. Możesz także słuchać muzyki z wbudowanego radia FM.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Obudź się przy ulubionej muzyce lub widoku ulubionego zdjęcia

A może by tak rozpocząć dzień, budząc się przy widoku ulubionego zdjęcia, ulubionej muzyce, a nawet przy dźwiękach natury? Radiobudzik firmy Philips pozwala oglądać zdjęcia i słuchać muzyki z karty SD. Możesz także słuchać muzyki z wbudowanego radia FM.

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Obudź się przy ulubionej muzyce lub widoku ulubionego zdjęcia

 • Dźwięki natury pomogą Ci się obudzić i dobrze zacząć nowy dzień

  Dźwięki natury pomogą Ci się obudzić i dobrze zacząć nowy dzień

  Wiele budzików wyposażonych jest w różne opcje alarmu. Wyjątkową cechą radiobudzika firmy Philips jest funkcja budzenia za pomocą odgłosów natury, radia lub tradycyjnego brzęczyka. Niezależnie od potrzeb związanych z budzikiem – od delikatnego budzenia za pomocą odgłosów natury po ulubioną muzykę – ten model radiobudzika spełnia wszelkie oczekiwania.

 • Zapisana w pamięci muzyka relaksacyjna pomoże spokojnie zasnąć

  Zapisana w pamięci muzyka relaksacyjna pomoże spokojnie zasnąć

  Zrelaksuj się lub zaśnij, słuchając łagodnych dźwięków. Radiobudzik firmy Philips wyposażono w zestaw gotowych utworów muzyki relaksacyjnej. Wystarczy wybrać odgłosy deszczu, fal oceanu, muzyki w spa lub inne, aby zrelaksować się i cieszyć się komfortem.

 • Łagodne budzenie bez stresu

  Łagodne budzenie bez stresu

  Zacznij dobrze dzień. Obudź się łagodnie przy stopniowo zwiększającej się głośności budzika. Zwykle budziki mają stałą głośność, która albo jest za słaba, żeby Cię obudzić, albo tak okropnie mocna, że brutalnie wyrywa Cię ze snu. My oferujemy możliwość budzenia się przy dźwiękach ulubionej muzyki, stacji radiowej lub brzęczyka. Przy łagodnym budzeniu głośność budzika stopniowo wzrasta, zaczynając od subtelnych, cichych dźwięków i przechodząc do dość głośnych. Dzięki temu możesz się łagodnie rozbudzić.

 • Cyfrowe strojenie radia z pamięcią

  Cyfrowe strojenie radia z pamięcią

  Cyfrowe radio FM to dodatkowa muzyka różnych gatunków, którą możesz cieszyć się w zestawie audio firmy Philips. Wystarczy, że znajdziesz żądaną stację radiową oraz naciśniesz i przytrzymasz przycisk programowania, aby zapisać częstotliwość. Dzięki możliwości zapisania ustawień stacji radiowych można do nich uzyskać szybki dostęp bez konieczności ręcznego strojenia.

 • Godzina podwójnego alarmu

  Godzina podwójnego alarmu

  Zestaw audio firmy Philips został wyposażony w możliwość ustawienia podwójnego alarmu. Ustaw jedną godzinę alarmu, aby się obudzić, zaś drugą – aby obudzić partnera lub partnerkę.

 • Wyświetlacz 8,9 cm (3,5") do wyświetlania daty, godziny i informacji o stacjach radiowych

  Wyświetlacz 8,9 cm (3,5") do wyświetlania daty, godziny i informacji o stacjach radiowych

  Kolorowy wyświetlacz 8,9 cm (3,5") o wysokiej rozdzielczości poprawia czytelność wyświetlanej treści. Możesz teraz łatwiej odczytać godzinę, datę i informacje nadawane przez stacje radiowe. Możesz również wyświetlić swoje ulubione zdjęcie jako tło.

 • Słuchaj muzyki lub radia podczas oglądania zdjęć

  Słuchaj muzyki lub radia podczas oglądania zdjęć

  Przeglądaj fotografie podczas słuchania ulubionej muzyki lub stacji radia. Wybierz z menu opcję „Zdjęcie z muzyką”, usiądź wygodnie i ciesz się nimi jednocześnie. Radiobudzik Philips wyposażono w złącze USB oraz gniazdo na kartę pamięci SD, dzięki czemu możesz odtworzyć za pomocą radiobudzika ulubione utwory w formacie MP3 i WMA, a także przeglądać ulubione zdjęcia na ekranie LCD.

 • Oglądaj ulubione zdjęcia i pokazy slajdów tuż obok łóżka

  Oglądaj ulubione zdjęcia i pokazy slajdów tuż obok łóżka

  Zapisz swoje ulubione zdjęcia na karcie SD i wyświetl je za pomocą funkcji slajdów w radiobudziku firmy Philips. Dzięki pełnej obsłudze przesyłania plików można cieszyć się wygodnym dostępem do cyfrowych fotografii i łatwym sposobem ich prezentacji za pośrednictwem gniazda kart SD. Po prostu wsuń kartę pamięci do radiobudzika Philips, aby wyświetlić zdjęcia bezpośrednio na urządzeniu. Możesz teraz wspominać ulubione momenty z rodziną i przyjaciółmi, kiedy tylko zechcesz!

 • Gniazdo kart SD do odtwarzania zdjęć lub muzyki w formacie MP3

  Gniazdo kart SD do odtwarzania zdjęć lub muzyki w formacie MP3

  Radiobudzik firmy Philips wyposażono w gniazdo kart pamięci SD, co umożliwia odtwarzanie ulubionych utworów w formacie MP3 za pomocą wbudowanych głośników radiobudzika.

 • Zobacz zdjęcia ukochanych osób zaraz po przebudzeniu

  Zobacz zdjęcia ukochanych osób zaraz po przebudzeniu

  Radiobudzik Philips wyposażono w przyjazną funkcję umożliwiającą wyświetlanie ulubionych fotografii w postaci tła zegara. Budząc się rano i spoglądając na budzik, zobaczysz nie tylko godzinę, ale również fotografię Twoich najbliższych. Cóż za wspaniały sposób na rozpoczęcie nowego dnia!

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu