1
Domowy sprzęt audio

Fidelio

Philips Fidelio

Bezprzewodowe głośniki Hi-Fi A9

  Philips Fidelio

  Bezprzewodowe głośniki Hi-Fi A9

  Cała Twoja muzyka w znakomitej jakości. Bezprzewodowo.

  Dzięki bezprzewodowym głośnikom Hi-Fi Philips Fidelio muzyka jest dostępna bezprzewodowo w znakomitej jakości. Sygnał można bez wysiłku przesyłać strumieniowo, a 6 przetworników Hi-Fi zapewnia potężny dźwięk i doskonałe odwzorowanie stereo. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Cała Twoja muzyka w znakomitej jakości. Bezprzewodowo.

Dzięki bezprzewodowym głośnikom Hi-Fi Philips Fidelio muzyka jest dostępna bezprzewodowo w znakomitej jakości. Sygnał można bez wysiłku przesyłać strumieniowo, a 6 przetworników Hi-Fi zapewnia potężny dźwięk i doskonałe odwzorowanie stereo. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Fidelio Bezprzewodowe głośniki Hi-Fi A9

Wysokiej jakości dźwięk stereo, 100 W, 6 przetworników Hi-Fi, Wejście cyfrowe i analogowe AW9000/10 Znajdź podobne produkty

Cała Twoja muzyka w znakomitej jakości. Bezprzewodowo.

Fascynacja Dźwiękiem

 • Aplikacja AirStudio+ Lite umożliwia sterowanie odtwarzaniem muzyki za pośrednictwem urządzenia przenośnego

  Aplikacja AirStudio+ Lite umożliwia sterowanie odtwarzaniem muzyki za pośrednictwem urządzenia przenośnego

  Dostępna w sklepach Apple App Store i Google Play aplikacja automatycznie wykrywa urządzenia przenośne i inne zgodne urządzenia podłączone do domowej sieci Wi-Fi, co zapewnia natychmiastową kontrolę nad muzyką. Możesz sterować odtwarzaniem, głośnością i ustawieniami dźwięku, a także korzystać z serwisów muzycznych i radia internetowego z dowolnego urządzenia i w dowolnym miejscu.

 • Zakrzywiona konstrukcja zapewnia bardziej przestrzenny dźwięk stereo

  Zakrzywiona konstrukcja zapewnia bardziej przestrzenny dźwięk stereo

  W głośniku zastosowano profesjonalne przetworniki Hi-Fi rozstawione względem siebie pod kątem zapewniającym uzyskanie najbardziej przestrzennego i głębokiego dźwięku. Rozmieszczenie przetworników gwarantuje bezkonkurencyjny, dynamiczny dźwięk — bez względu na to, w którym miejscu pomieszczenia znajduje się słuchacz. Ponadto unikatowa konstrukcja doskonale komponuje się z wystrojem wnętrza.

 • Wejdź do świata internetowych serwisów muzycznych

  Wejdź do świata internetowych serwisów muzycznych

  Subskrybowanie internetowych serwisów muzycznych to jeden z najlepszych sposobów dotarcia do bogatych zasobów muzyki, w tym najnowszych produkcji. Utwory są dostępne przez całą dobę z każdego miejsca — wystarczy połączenie internetowe. Mając bezprzewodowy głośnik Hi-Fi firmy Philips, nie musisz nawet włączać komputera.

 • Słuchaj tysięcy internetowych stacji radiowych

  Słuchaj tysięcy internetowych stacji radiowych

  Bezprzewodowy głośnik Hi-Fi Fidelio umożliwia słuchanie ponad 30 tys. internetowych stacji radiowych z całego świata. Poszerz swoje muzyczne horyzonty dzięki odkrywaniu fantastycznych stacji nadających określone gatunki lub muzykę z konkretnych krajów. Szeroki wybór stacji dostępnych na wyciągnięcie ręki sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo łatwa jest też sama obsługa — każdy bezprzewodowy głośnik Hi-Fi Fidelio jest wyposażony w przyciski umożliwiające bezpośredni dostęp do dowolnej stacji.

 • Realistyczne brzmienie dzięki 6 profesjonalnym przetwornikom

  Realistyczne brzmienie dzięki 6 profesjonalnym przetwornikom

  Każdy głośnik jest wyposażony w trzy profesjonalne przetworniki Hi-Fi: dwa niskotonowe (odpowiedzialne za średnie częstotliwości) z lewej i prawej strony oraz centralny wysokotonowy. Całość zapewnia głębię i dynamikę dźwięku.

 • Wejścia cyfrowe i analogowe zapewniają maksymalną wszechstronność

  Wejścia cyfrowe i analogowe zapewniają maksymalną wszechstronność

  Cyfrowe i analogowe wejścia audio stanowią uzupełnienie funkcji łączności bezprzewodowej. Podłącz telewizor, odtwarzacz Blu-ray, konsolę do gier lub inny odtwarzacz multimedialny i delektuj się najwyższej jakości dźwiękiem płynącym z głośników Philips.

 • Najwyższej jakości wykończenie zapewnia optymalne wrażenia akustyczne

  Najwyższej jakości wykończenie zapewnia optymalne wrażenia akustyczne

  Jeśli chodzi o jakość uzyskiwanego dźwięku, drewniana obudowa to najlepsze rozwiązanie. Zoptymalizowana, stylowa obudowa głośników Bass Reflex jeszcze bardziej zwiększa moc i głębię basów — do poziomu oferowanego przez znacznie większe głośniki. Pozłacane złącza gwarantują doskonałą transmisję sygnału dźwiękowego, a solidna i odporna na korozję konstrukcja spełnia oczekiwania wobec sprzętu wysokiej klasy.

 • Urządzenie można ustawić tak, aby pasowało do każdego wnętrza

  Urządzenie można ustawić tak, aby pasowało do każdego wnętrza

  Przemyślana konstrukcja bezprzewodowego głośnika Hi-Fi sprawia, że będzie on świetnie wyglądał w każdym wnętrzu. Aluminiowa górna płyta zapewnia trwałość i nutę elegancji, którą dopełnia wysokiej jakości tkanina zakrywająca przetworniki.

 • Szybka i łatwa konfiguracja

  Bezprzewodowy głośnik Hi-Fi Fidelio każdy może skonfigurować w 5 minut — nie trzeba być ekspertem. Chcemy, aby głośniki Fidelio były gotowe do pracy jak najszybciej po zakupie, dlatego bardzo się postaraliśmy, aby cała konfiguracja ograniczyła się do kilku prostych kroków. Dodatkowo sam głośnik będzie podpowiadał kolejne czynności.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Serwis Napster jest dostępny tylko w Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu