1
Zestaw kina domowego

Fidelio

Philips Fidelio

Głośnik kina domowego Nano

  Philips Fidelio

  Głośnik kina domowego Nano

  Niewielkie wymiary i duża moc

  Mimo bardzo małych wymiarów głośnik kina domowego Philips Fidelio B1 nano zapewnia realistyczny, otaczający dźwięk o dużej mocy. Dzięki łączności bezprzewodowej i zgrabnej konstrukcji naturalnie dopasuje się do dowolnego systemu kina domowego. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Fidelio Głośnik kina domowego Nano

5.1, subwoofer bezprzewodowy, Bluetooth® aptX i AAC, Wejście HDMI i wyjście HDMI ARC, Technologia Microbeam B1/12 Znajdź podobne produkty

Niewielkie wymiary i duża moc

Zadziwiający dźwięk kinowy

 • Technologia Microbeam zapewnia naprawdę realistyczny dźwięk

  Technologia Microbeam zapewnia naprawdę realistyczny dźwięk

  Technologia Microbeam pozwala wydobyć silny, precyzyjny dźwięk z kompaktowego urządzenia. Cztery przetworniki o wysokiej czułości (dwa po bokach i dwa pośrodku) umieszczone są w konfiguracji krzyżowej, dzięki czemu dźwięk może być emitowany ze sceny dźwiękowej o zakresie 180 stopni z bardzo szerokim obszarem odsłuchu. Efektem jest kompaktowy, dynamiczny głośnik kina domowego, który pozwala zanurzyć się głębiej w akcję.

 • Falowód przetwornika wysokotonowego pozwala usłyszeć każdy szczegół

  Falowód przetwornika wysokotonowego pozwala usłyszeć każdy szczegół

  Dwa falowody przetwornika wysokotonowego w górnej części głośnika uwydatniają dźwięk o jakości Hi-Fi. Każdy falowód składa się z jednego przetwornika wysokotonowego z miękką kopułką i magnesem neodymowym, który współpracuje z dedykowanym wzmacniaczem i strojeniem. 18 otworów na falowodzie ma rosnące średnice, by zapewnić stały poziom sygnału wyjściowego z każdego otworu. Rezultatem jest wirtualna matryca przetworników wysokotonowych, w której każdy otwór działa jak pojedynczy przetwornik, emitując wysokie częstotliwości w kierunku ścian i odbijając dźwięk w kierunku słuchacza.

 • Bluetooth® (aptX® i AAC) — strumieniowe przesyłanie muzyki

  Bluetooth® (aptX® i AAC) — strumieniowe przesyłanie muzyki

  Bluetooth® (aptX® i AAC) — strumieniowe przesyłanie muzyki

 • Niezwykle kompaktowe wymiary i oszczędność miejsca

  Niezwykle kompaktowe wymiary i oszczędność miejsca
 • Wąski subwoofer bezprzewodowy można ustawić pionowo lub poziomo

  Wąski subwoofer bezprzewodowy można ustawić pionowo lub poziomo
 • Dźwięk 5.1-kanałowy

  Zestaw B1 wyposażony w 6 wbudowanych wzmacniaczy gwarantujących wspaniałą jakość dźwięku odtworzy dźwięk 5.1-kanałowy, odzwierciedlając konfigurację tradycyjnych zestawów dźwięku przestrzennego — kanał przedni lewy, prawy i środkowy, dwa kanały dźwięku przestrzennego i subwoofer. Zestaw obsługuje format Dolby Digital Pro Logic II.

 • Wąski, kompaktowy subwoofer zapewnia głębokie i potężne brzmienie basów

  Wielkie, zajmujące dużo miejsca subwoofery mogą odejść do lamusa. Kompaktowy subwoofer o głębokości zaledwie 86 mm dyskretnie umieścisz w zestawie kina domowego dowolnej wielkości. Mniejszy rozmiar nie oznacza jednak gorszego dźwięku. Kompaktowy subwoofer wykorzystuje pasmo przenoszenia 6. rzędu o owalnej konstrukcji z wewnętrznym głośnikiem, który jest dostrajany do różnych częstotliwości przez dwie tuby basowe, co pozwala na szersze wykorzystanie częstotliwości.

 • Możliwość podłączenia urządzeń do wejścia HDMI w celu uzyskania świetnej jakości obrazu i dźwięku

  Ciesz się realistycznym obrazem w technologii 3D oraz wyraźnym, 5.1- lub 7.1-kanałowym dźwiękiem. Wystarczy połączyć wyjście HDMI odtwarzacza z wejściem amplitunera AV pozbawionego obsługi sygnału 3D.

 • Dolby Digital i DTS

  Postaw na cyfrową jakość i ciesz się w pełni swoją muzyką i filmami. Nawet muzyka stereo brzmi wspaniale, gdyż Dolby Digital i DTS Digital Surround poprawiają brzmienie cyfrowej muzyki i filmów, sprawiając, że jest ono bardziej dynamiczne, dzięki czemu zapewniają prawdziwie otaczający dźwięk przestrzenny z głośników kina domowego.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu