1
Zestaw kina domowego

Fidelio

Philips Fidelio

Zestaw głośnikowy SoundBar SkyQuake

  Philips Fidelio

  Zestaw głośnikowy SoundBar SkyQuake

  Wejdź w nowy wymiar

  Poznaj zupełnie nowy audiowizualny świat dźwięku 3D z Philips Fidelio SkyQuake. Technologie Dolby Atmos® i Ambisound rewolucjonizują odbiór rozrywki, dodając kolejny wymiar — wysokość — i tworząc trójwymiarową scenę dźwiękową. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Fidelio Zestaw głośnikowy SoundBar SkyQuake

5.1.2, subwoofer bezprzewodowy, Dolby Atmos®, Technologia Ambisound, Bluetooth® aptX, AAC i NFC B8/12 Znajdź podobne produkty

Wejdź w nowy wymiar

Odkryj kinowy dźwięk 3D z Dolby Atmos®

 • Obsługa dźwięku wielokanałowego 5.1.2 zapewnia prawdziwie przestrzenne, kinowe brzmienie

  Obsługa dźwięku wielokanałowego 5.1.2 zapewnia prawdziwie przestrzenne, kinowe brzmienie

  Philips Fidelio B8 to wielokanałowy zestaw SoundBar 5.1.2 wyposażony w 18 głośników (10 niezwykle czułych przetworników owalnych i 8 wysokotonowych z miękką kopułką), który łączy moc realistycznego dźwięku z urokiem eleganckiej obudowy. W odróżnieniu od tradycyjnego układu 5.1 w tym modelu dwa dodatkowe opatentowane głośniki skierowane w górę (każdy obejmujący 2 przetworniki owalne i 3 wysokotonowe) zostały zaprojektowane tak, by dźwięk płynął w stronę sufitu, wzbogacając wrażenia odsłuchowe o kolejny wymiar — wysokość. Dzięki połączeniu technologii Dolby Atmos® i Ambisound firmy Philips model B8 zabiera słuchacza w podróż po trójwymiarowej krainie dźwięku.

 • Dolby Atmos® zapewnia nowy wymiar dźwięku

  Dolby Atmos® zapewnia nowy wymiar dźwięku

  Dolby Atmos® wzbogaca dźwięk o dodatkowy wymiar, dzięki któremu możesz znaleźć się w samym centrum akcji. Pełne doświadczenie dźwięku 3D w realistyczny sposób oddaje ruch obiektów nad głową, umożliwiając przedstawienie wszystkich dźwięków z zadziwiającą wyrazistością, pełnią i głębią zarówno w przypadku cichych rozmów, jak i porywającej akcji. To oznacza naprawdę niesamowite wrażenia i prawdziwie kinową jakość dźwięku. Twoje zmysły przeniosą Cię jeszcze bardziej w głąb akcji.

 • Technologia Ambisound — szeroki dźwięk przestrzenny

  Technologia Ambisound — szeroki dźwięk przestrzenny

  Opracowana przez firmę Philips technologia Ambisound zapewnia wielokanałowy dźwięk przestrzenny, budując niesamowitą scenę dźwiękową. Możesz cieszyć się dźwiękiem w układzie 5.1 bez konieczności specjalnego rozmieszczania, skomplikowanej konfiguracji oraz szukania miejsca na liczne głośniki i ich przewody. W przypadku technologii Ambisound wystarczy jeden smukły głośnik SoundBar wykorzystujący trzy kluczowe elementy — psychoakustykę, przetwarzanie matrycowe i ustawienie przetworników pod odpowiednim kątem.

 • Dedykowany kanał centralny zapewnia doskonałą wyrazistość głosu

  Dedykowany kanał centralny zapewnia doskonałą wyrazistość głosu

  W większości głośników SoundBar stosuje się ograniczenie kanału centralnego do dźwięku 2.1-kanałowego, przez co głos nie jest zbyt czysty. Philips Fidelio B8 wykorzystuje dwa dedykowane przetworniki do stworzenia kanału centralnego — z własnym wzmacniaczem i przetwarzaniem innego sygnału dźwiękowego. Wszystko po to, aby zapewnić lepszą precyzję głosu w celu uzyskania krystalicznie czystych wypowiedzi w filmach, programach telewizyjnych i wiadomościach.

 • Najwyższej jakości głośniki wysokotonowe z miękką kopułką zapewniające krystaliczne wysokie dźwięki

  Najwyższej jakości głośniki wysokotonowe z miękką kopułką zapewniające krystaliczne wysokie dźwięki

  Najwyższej jakości głośniki wysokotonowe z miękką kopułką sprawiają, że dźwięki o wysokiej częstotliwości są wolne od zakłóceń. Dwa boczne głośniki wysokotonowe Philips Fidelio B8 emitują czyste wysokie tony o szerszym kącie rozprzestrzeniania. Są ustawione pod kątem 45 stopni, aby dźwięk mógł nieść się na boki, powiększając scenę dźwiękową dla wysokich częstotliwości. Dzięki kombinacji umieszczonych z przodu przetworników, ustawionych pod kątem głośników wysokotonowych oraz technologii Ambisound model B8 pozwala uzyskać rozległe spektrum efektów dźwiękowych.

 • Smukła i elegancka konstrukcja pasuje idealnie do każdego telewizora

  Smukła i elegancka konstrukcja pasuje idealnie do każdego telewizora

  Smukła, elegancka obudowa oraz najwyższej jakości materiały i wykończenie sprawiają, że Philips Fidelio B8 pasuje do każdego wnętrza. Wykonany z wykorzystaniem oryginalnych materiałów SoundBar składa się wyciętej na miarę, jednolitej części górnej, metalowej przedniej maskownicy i aluminiowych przycisków ścinanych na wzór szlifu diamentowego, co daje wrażenie jednolitości stylistyki. Mający zaledwie 52 mm wysokości głośnik SoundBar łatwo mieści się pod ekranem telewizora; został zaprojektowany tak, by pasował do różnych salonów i systemów rozrywki.

 • Możliwość przesyłania sygnału HDMI 4K2K pozwala cieszyć się materiałami w jakości Ultra HD

  Możliwość przesyłania sygnału HDMI 4K2K pozwala cieszyć się materiałami w jakości Ultra HD

  Złącze HDMI 4K2K obsługuje standard HDMI 1.4, który z kolei umożliwia wyświetlanie obrazu w jakości Ultra HD (UHD). Obecnie ten termin dotyczy rozdzielczości 4K, czyli 4096 pikseli w poziomie na 2160 pikseli w pionie. To cztery razy większa rozdzielczość niż ta, którą cechują się standardowe wyświetlacze HD 1080p. Termin ten odnosi się do nieznacznie niższej rozdzielczości, którą również nazywa się 4K: 3840 pikseli w poziomie na 2160 pikseli w pionie. Oba formaty są obsługiwane przez standard HDMI 1.4. Dzięki wyświetlaczom 4K najlepsze zestawy kina domowego są równie dobre, jak komercyjne systemy używane w wielu kinach. Aby głośniki były dostosowane do przyszłych rozwiązań, standard ten został zintegrowany z rozwojem telewizorów 4K.

 • Bluetooth® (aptX® i AAC) — strumieniowe przesyłanie muzyki

  Bluetooth® (aptX® i AAC) — strumieniowe przesyłanie muzyki

  Bluetooth® (aptX® i AAC) — strumieniowe przesyłanie muzyki

 • Parowanie smartfonów z technologią Bluetooth za jednym dotknięciem dzięki technologii NFC

  Parowanie smartfonów z technologią Bluetooth za jednym dotknięciem dzięki technologii NFC

  Z łatwością paruj smartfony z technologią Bluetooth za jednym dotknięciem dzięki technologii komunikacji bliskiego zasięgu NFC. Wystarczy dotknąć smartfonem lub tabletem z technologią NFC specjalnie wydzielonego obszaru głośnika, aby go włączyć, rozpocząć parowanie przez Bluetooth lub rozpocząć strumieniowe przesyłanie muzyki.

 • Potężny subwoofer bezprzewodowy 220 W zapewnia głębokie, tętniące basy

  W skład zestawu Philips Fidelio B8 wchodzi potężny bezprzewodowy subwoofer o mocy 220 W z 8-calowym przetwornikiem skierowanym w dół, który pozwala uzyskać głębokie, dudniące basy. Reflektor basowy w kształcie kopułki nie tylko zapobiega efektom tłumienia dźwięku przez dywan, ale też wzmacnia i wzbogaca basy, emitując fale dźwiękowe o niskiej częstotliwości we wszystkich kierunkach. Poczuj głębokie niskie tony równomiernie wypełniające całe pomieszczenie, bez względu na to, gdzie stoi subwoofer bezprzewodowy.

 • Dolby Surround tworzy dźwięk 3D z podstawowego zestawu kanałów

  Upmixer Dolby Surround ożywia tradycyjną przestrzenną ścieżkę dźwiękową poprzez wzbogacanie natywnych treści 2.0, 5.1 i 7.1 o możliwości technologii Dolby Atmos®. W przeciwieństwie do wcześniejszych szerokopasmowych technologii, które operują w domenie czasu, operujący w domenie częstotliwości upmixer Dolby Surround steruje oddzielnie pasmami częstotliwości, tworząc dźwięk przestrzenny z dokładnie zlokalizowanymi elementami audio i kreując wrażenie przestrzenności. W ten sposób nawet bez ścieżki dźwiękowej Dolby Atmos® można cieszyć się realistycznym dźwiękiem 3D.

 • Dolby TrueHD i DTS zapewniają doskonały dźwięk przestrzenny

  Skorzystaj z technologii cyfrowej, aby czerpać jak najwięcej z ulubionej muzyki i filmów. Formaty Dolby TrueHD i DTS Digital Surround zapewniają dźwięk najwyższej jakości, który jest praktycznie nie do odróżnienia od wersji studyjnej. Usłyszysz więc dźwięk odpowiadający intencjom inżynierów pracujących przy filmach. Z Dolby TrueHD and DTS Digital Surround kino domowe zapewnia jeszcze lepszą rozrywkę.

 • Podłącz do podwójnego wejścia HDMI, aby osiągnąć najlepszy efekt Atmos®

  Złącza HDMI są niezbędne, by w pełni korzystać z możliwości technologii Dolby Atmos® i uzyskać optymalną jakość obrazu. Głośnik Philips Fidelio B8 jest wyposażony w dwa wejścia HDMI, które pozwalają podłączyć go bezpośrednio do źródeł sygnału wideo, takich jak odtwarzacze Blu-ray czy konsole do gier. Z kolei połączenie z telewizorem odbywa się przez pojedyncze wyjście HDMI ARC, co znacznie ułatwia użytkowanie.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu