1
Odtwarzacze multimedialne

Odtwarzacz płyt Blu-ray

  Odtwarzacz płyt Blu-ray

  Doskonały styl i wydajność

  Poznaj najbardziej realistyczny dźwięk HD dzięki niezwykle wydajnej, aluminiowej konstrukcji i wyjściom audio 7.1. Odkryj na nowo doznania płynące z oglądania filmów Blu-ray dzięki technologii CinemaPerfect HD. Przygotuj się do korzystania z technologii Wi-Fi i odtwarzaj filmy z komputera w standardzie DLNA. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

 • Doskonały styl i wydajność

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

7000 series Odtwarzacz płyt Blu-ray

Odtwarzanie 3D, Technologia WiFi–Ready, Kolor srebrny, aluminiowy BDP7500S2/12 Znajdź podobne produkty

Doskonały styl i wydajność

 • Net TV — popularne usługi internetowe na ekranie telewizora

  Doświadcz bogactwa wyboru usług online dzięki Net TV. Ciesz się filmami, obrazami, serwisami informacyjnymi oraz innymi zasobami online bezpośrednio w telewizorze za pomocą odtwarzacza płyt Blu-ray firmy Philips w dowolnym czasie. Po prostu podłącz odtwarzacz bezpośrednio do domowej sieci za pomocą połączenia przewodowego lub bezprzewodowego, a następnie za pomocą pilota przejdź w dowolne miejsce i wybierz, co chcesz oglądać. Menu Philips umożliwia dostęp do popularnych usług Net TV dopasowanych do ekranu telewizora.

 • Ekran Full HD 3D Ready* pozwoli cieszyć się wspaniałym obrazem trójwymiarowym

  Ekran Full HD 3D Ready* pozwoli cieszyć się wspaniałym obrazem trójwymiarowym

  Daj się zachwycić filmami trójwymiarowymi we własnym pokoju na ekranie Full HD 3D. Technologia Active 3D w połączeniu z najnowszą generacją ekranów zapewnia głębię i realizm obrazu w wysokiej rozdzielczości 1080 x 1920. Efekt trójwymiarowy w rozdzielczości Full HD powstaje dzięki zastosowaniu specjalnych okularów zasłaniających prawe i lewe oko w synchronizacji ze zmieniającymi się obrazami. Filmy 3D dostępne na płytach Blu-ray pozwalają cieszyć się wysoką jakością sprzętu. Oglądanie płyt Blu-ray z zawartością trójwymiarową za pomocą opisywanego urządzenia jest możliwe po aktualizacji oprogramowania (sprawdź na www.philips.com/blu-ray).

 • CinemaPerfect HD zapewnia wyraźniejsze i ostrzejsze filmy

  CinemaPerfect HD zapewnia wyraźniejsze i ostrzejsze filmy

  Technologia CinemaPerfect HD firmy Philips zapewnia nowy standard odtwarzania filmów wideo. Ta inteligentna technologia zmniejsza zakłócenia i wyostrza obraz, zapewniając niespotykaną wcześniej jakość wideo. Funkcja redukcji zakłóceń i funkcja skalowania zmniejsza zakłócenia wytwarzane podczas kompresji filmu do formatu MPEG. Dzięki ulepszonemu przetwarzaniu kolorów wyświetlany obraz jest ostry i głęboki.

 • Certyfikat DivX Plus HD do odtwarzania plików w formacie DivX HD

  Certyfikat DivX Plus HD do odtwarzania plików w formacie DivX HD

  Format DivX Plus HD, obsługiwany przez odtwarzacz Blu-ray i/lub DVD, to najnowsza technologia DivX umożliwiająca oglądanie obrazów i filmów z Internetu w wysokiej rozdzielczości bezpośrednio w telewizorze HD firmy Philips lub na komputerze. DivX Plus HD obsługuje odtwarzanie treści DivX Plus (obrazy H.264 HD z wysokiej jakości dźwiękiem AAC plików MKV) lecz także poprzednich wersji formatu DivX do rozdzielczości 1080p. DivX Plus HD gwarantuje prawdziwą jakość HD cyfrowych obrazów.

 • Łącze DLNA do odtwarzania zdjęć i filmów z komputera

  Łącze DLNA do odtwarzania zdjęć i filmów z komputera

  Łącze DLNA Network zapewnia łatwy dostęp do zdjęć, muzyki, obrazów lub filmów w komputerze lub domowej sieci komputerowej. Wykorzystuje ono połączenie Ethernet (LAN) z protokołem DLNA zapewniającym bezproblemową współpracę urządzeń z certyfikatem DLNA. Po podłączeniu odtwarzacza płyt Blu-ray do domowej sieci komputerowej można uzyskać dostęp do informacji z wszystkich urządzeń z certyfikatem DLNA. Uzyskaj dostęp do swojego świata rozrywki, naciskając przycisk na intuicyjnym interfejsie użytkownika zapewniającym łatwe przeglądanie.

 • Dolby TrueHD i DTS-HD MA zapewniają 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny HD

  Dolby TrueHD i DTS-HD MA zapewniają 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny HD

  Formaty DTS-HD Master Audio oraz Dolby TrueHD wydobywają z płyt Blu-ray 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny doskonałej jakości. Odtwarzany dźwięk jest niemalże niemożliwy do odróżnienia od wersji studyjnej, tak więc słyszysz dokładnie to, co było zamysłem twórców. Formaty DTS-HD Master Audio oraz Dolby TrueHD stanowią wspaniałe uzupełnienie Twoich wrażeń z rozrywki w jakości HD.

 • Szybkie złącze USB 2.0 zapewnia odtwarzanie filmów i utworów muzycznych przechowywanych w pamięci flash USB

  Szybkie złącze USB 2.0 zapewnia odtwarzanie filmów i utworów muzycznych przechowywanych w pamięci flash USB

  Uniwersalna magistrala szeregowa (USB) to standardowy interfejs umożliwiający połączenie komputerów PC z urządzeniami peryferyjnymi i sprzętem elektronicznym. Urządzenia z szybkim złączem USB osiągają przepustowość do 480 Mb/s — to więcej w porównaniu z 12 Mb/s w przypadku USB pierwszej generacji. W przypadku szybkich złączy USB 2.0 musisz jedynie podłączyć dane urządzenie USB, wybrać plik filmowy, muzyczny lub zdjęcie i rozpocząć odtwarzanie.

 • Funkcja EasyLink umożliwia sterowanie wszystkimi urządzeniami HDMI CEC przy użyciu jednego pilota.

  Funkcja EasyLink umożliwia sterowanie wszystkimi urządzeniami HDMI CEC przy użyciu jednego pilota.

  Funkcja EasyLink pozwala sterować kilkoma urządzeniami (np. odtwarzaczem DVD, odtwarzaczem Blu-ray, głośnikiem SoundBar, kinem domowym, telewizorem itp.) za pomocą jednego pilota. Standardowy protokół HDMI CEC zapewnia udostępnianie funkcji między urządzeniami za pomocą przewodu HDMI. Jedno naciśnięcie przycisku umożliwia jednoczesne sterowanie wszystkimi podłączonymi urządzeniami z funkcją HDMI CEC. Korzystanie z funkcji trybu gotowości i odtwarzania jest teraz prostsze niż kiedykolwiek.

 • 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny zapewnia najlepsze wrażenia, jak w prawdziwym kinie

  7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny zapewnia najlepsze wrażenia, jak w prawdziwym kinie

  Ciesz się najlepszym dźwiękiem, odtwarzając zawartość w różnych formatach. Daj się porwać akcji i oglądaj filmy z pełnym, 7.1-kanałowym dźwiękiem przestrzennym. Jeśli słuchasz muzyki i nie potrzebujesz dźwięku przestrzennego, muzyka będzie automatycznie odtwarzana w 2.1-kanałowym systemie stereo, zapewniającym najlepszą jakość. Oczywiście możesz zawsze wybrać jeden z trybów odtwarzania dźwięku dostępnych w odtwarzaczu Blu-ray i/lub odtwarzaczu DVD, od czystego trybu stereo, poprzez 7-kanałowy dźwięk stereo do trybu Dolby TrueHD i DTS Master Audio 7.1, zapewniającego najlepszą jakość przestrzennego dźwięku HD.

 • Technologia WiFi-n Ready* zapewniająca szybszy i szerszy odbiór bezprzewodowy

  Technologia WiFi-n Ready* zapewniająca szybszy i szerszy odbiór bezprzewodowy
 • Dotykowe elementy sterujące zapewniają łatwą obsługę

  Przyciski dotykowe reagują na nawet lekki dotyk. Już nie trzeba męczyć się z duszeniem przycisków na produkcie!

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Wymagany adapter Wi-Fi USB firmy Philips WUB1110 (do nabycia osobno)
 • * Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.philips.com/blu-ray

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu