1
Monitory

Monitor LCD

  Monitor LCD

  Prosty w obsłudze monitor z funkcją USB

  Monitor USB firmy Philips doskonale sprawdza się w środowisku klinicznym, gdzie mogą występować trudności w dostępie do zasilania. Wystarczy podłączyć go za pomocą jednego przewodu USB od notebooka, aby dostarczyć sygnał wideo i zasilanie. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Monitor LCD

Monitor medyczny, 54, 6 cm (21, 5") C221S3UCW/00 Znajdź podobne produkty

Prosty w obsłudze monitor z funkcją USB

idealny do użytkowania w środowisku klinicznym

 • Obudowa antybakteryjna aktywnie hamuje rozwój bakterii

  Obudowa antybakteryjna aktywnie hamuje rozwój bakterii

  Zarazki stanowią rosnący problem w szpitalach i klinikach na całym świecie, ponieważ mogą powodować zagrażające życiu zakażenia. Monitory medyczne firmy Philips stawiają im czoła, ponieważ w ich obudowach wykorzystywany jest zgodny ze standardem JIS Z2801 dodatek antybakteryjny. Ta tarcza ochronna, która hamuje rozwój najczęściej spotykanych mikroorganizmów, takich jak choćby Staphylococcus aureus (Gastroenteritis), Escherichia coli (E Coli) czy Klebsiella (Pneumonia), stanowi gwarancję zdrowia i bezpieczeństwa personelu medycznego i pacjentów.

 • Zasilanie odpowiednie do zastosowań medycznych to gwarancja bezpieczeństwa dzięki niskim poziomom emisji

  Podstawowy poziom bezpieczeństwa, niezbędna wydajność i niezawodność to podstawowe wymogi w profesjonalnym środowisku medycznym. W przeciwieństwie do monitorów standardowych monitor medyczny firmy Philips wykorzystuje specjalne zasilanie do zastosowań medycznych w celu spełnienia powyższych wymogów. Monitor jest zgodny ze standardem EN/IEC 60601-1, co stanowi gwarancję podstawowego poziomu bezpieczeństwa i niezbędnej wydajności. Poza tym monitor ten jest zgodny ze standardem EN/IEC 60601-1-2 dotyczącym promieniowania elektromagnetycznego i kompatybilności. Zgodności z tymi standardami wymagają szpitale i kliniki z wielu krajów.

 • Natychmiastowe uruchomienie dzięki technologii LED

  Białe diody LED to półprzewodnikowe urządzenia, które osiągają pełną jasność szybciej, skracając czas rozgrzewania. Diody LED nie zawierają rtęci, co umożliwia ich ponowne przetworzenie i ekologiczną utylizację. Diody LED umożliwiają lepsze sterowanie podświetleniem LCD, zapewniając niezwykle wysoki współczynnik kontrastu. Doskonałe odwzorowanie kolorów to rezultat jednolitego poziomu jasności na ekranie.

 • Jedno połączenie USB 2.0 z laptopem zapewnia zasilanie i sygnał wideo

  Monitor USB firmy Philips wyświetla obraz i pobiera prąd bezpośrednio z portów USB laptopa przez jeden przewód. Żadne dodatkowe przewody zasilające i wideo nie są potrzebne, dzięki czemu wystarczy jeden kabel, aby cieszyć się niezwykle energooszczędnym połączeniem pomiędzy laptopem a monitorem.

 • Regulacja wysokości w zakresie 70 mm gwarantuje idealnie dopasowane ustawienie

  Podstawa Compact Ergo monitora Philips jest niezwykle elastyczna: umożliwia odchylenie, obrót i regulację wysokości w taki sposób, aby każdy użytkownik monitora mógł dobrać kąt oglądania do własnych potrzeb oraz zapewnić maksymalny komfort oglądania i wydajność pracy.

 • Regulacja pochylenia i obrotu zapewnia idealny kąt widzenia

  Regulacja pochylenia i obrotu ekranu to mechanizm wbudowany w podstawę monitora, dzięki czemu można go obracać oraz przechylać w przód lub w tył.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Uwaga: Ten monitor nie jest certyfikowany do użytku w pobliżu pacjenta. Wszelki użytek do celów diagnostycznych na wyłączną odpowiedzialność operatora szpitala lub kliniki.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu